Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Zbyszek niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 21:35
~~Żółtoszara Żurawka napisał(a): janusz faktycnie jest zadrą , poznali sie na nim wszyscy ,także własciciecle tego portalu , dlatego dostał kopa bez mozliwosci powrotu

sliski typ

Nie odwracaj kota dupą. Wysil się na własne słowa tępa dzido. Zapytaj obecnego tu Jurka dlaczego on dostał kopa. Czy dlatego że to śliski typ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 21:39
~~Platynowy Aster napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dawny znajomy napisał(a): Kontakt z wami to samo zło. To kłopoty w przyszłości . Nikt normalny nie chce z wami kontaktu. Janusz jest dla was zadrą której się nie pozbędziecie a która was boli stąd te potoki żółci która was zalewa i którą tu wylewacie . Dzisiaj każdy się będzie wstydził przyznać że kiedyś was znał .


To co to takiego nawyprawialiśmy …?
można to gdzieś wyguglować..?
nie ośmieszaj się dzieciaczku …
porażki są bolące ..
żyj lepiej swoim życiem , piszesz o żółci wylewającej się potokami ….
prawda jest nieraz boląca …
lecz lekarstwo jest jedno, odczep się od cycka i żyj swoim życiem …
nie przejmuj się aż tak poważnie tą ZADRĄ..
poznałem go osobiście …
zwykły starszy pan /emeryt uzupełnił sobie lukę , kiedyś poświęcana pracy , dzisiaj guglowanie i przeglądanie prasy …
Ach zapomniał bym o wymądrzaniu się ..
ale to szczegół…


Co nawyprawialiście? Wy dobrze wiecie. Ja też dobrze wiem. Ja starszy pan a wy to zapewne młodzieńcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Aster niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 21:58
~~Zbyszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtoszara Żurawka napisał(a): janusz faktycnie jest zadrą , poznali sie na nim wszyscy ,także własciciecle tego portalu , dlatego dostał kopa bez mozliwosci powrotu

sliski typ

Nie odwracaj kota dupą. Wysil się na własne słowa tępa dzido. Zapytaj obecnego tu Jurka dlaczego on dostał kopa. Czy dlatego że to śliski typ?


Jurek szczerze aż do bólu … NIE WIEM..;););)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Aster niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 22:00
~~dawny znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Platynowy Aster napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~dawny znajomy napisał(a): Kontakt z wami to samo zło. To kłopoty w przyszłości . Nikt normalny nie chce z wami kontaktu. Janusz jest dla was zadrą której się nie pozbędziecie a która was boli stąd te potoki żółci która was zalewa i którą tu wylewacie . Dzisiaj każdy się będzie wstydził przyznać że kiedyś was znał .


To co to takiego nawyprawialiśmy …?
można to gdzieś wyguglować..?
nie ośmieszaj się dzieciaczku …
porażki są bolące ..
żyj lepiej swoim życiem , piszesz o żółci wylewającej się potokami ….
prawda jest nieraz boląca …
lecz lekarstwo jest jedno, odczep się od cycka i żyj swoim życiem …
nie przejmuj się aż tak poważnie tą ZADRĄ..
poznałem go osobiście …
zwykły starszy pan /emeryt uzupełnił sobie lukę , kiedyś poświęcana pracy , dzisiaj guglowanie i przeglądanie prasy …
Ach zapomniał bym o wymądrzaniu się ..
ale to szczegół…


Co nawyprawialiście? Wy dobrze wiecie. Ja też dobrze wiem. Ja starszy pan a wy to zapewne młodzieńcy.


To jaki w końcu z ciebie dawny znajomy …??


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 22:05
Taki że wiem że jesteście staruchami . Sprawdź jeden drugi swój pesel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 22:08
ja tam z dzisiejszego dnia skopiowałem sobie jeden post...
i będę wam go przypominał w odpowiednich chwilach...;D
jest bardzo celny ...

wiem dobrze że nie będę długo czekał na okazję ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 22:14
~~Platynowy Aster napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zbyszek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtoszara Żurawka napisał(a): janusz faktycnie jest zadrą , poznali sie na nim wszyscy ,także własciciecle tego portalu , dlatego dostał kopa bez mozliwosci powrotu

sliski typ

Nie odwracaj kota dupą. Wysil się na własne słowa tępa dzido. Zapytaj obecnego tu Jurka dlaczego on dostał kopa. Czy dlatego że to śliski typ?

Jurek szczerze aż do bólu … NIE WIEM..;););)

nie wiesz?...ale prośby o przywrócenie możliwości pisania pod własnym imieniem to słałeś. ;D
i co?...olali cię ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Bakopa niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 1:06
nie jestes sam parówo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.