Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~EdwinBrali niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 6:35
key phrases that pull in traffic whom know exactly they desire and are ready to purchase your wares or services. This is especially valuable for online stores, companies in the B2B arena, and service-offering organizations.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 6:43
Ostatni taki przypadek miał miejsce pod koniec lipca. Wtedy to w gruzy została obrócona XIX-wieczna rezydencja



Zełenskiego (nie jest ona związana z prezydentem Ukrainy – red.) w centrum Kijowa. Na jego miejscu deweloper planuje postawić nowoczesny wieżowiec. Aktywiści, którzy chcąc ocalić dziedzictwo historyczne miasta próbowali zapobiec rozbiórkę, mieli zostać pobici.
Kijów: XIX-wieczna rezydencja obrócona w gruzy. Nie przez Rosjan


Winą za te działania mieszkańcy obwiniają mera Kijowa Witalija Kliczkę. Zarzuty te znajdywały odzwierciedlenie w ustaleniach ukraińskich dziennikarzy, którzy kilkukrotnie donosili o powiązaniach Kliczki z deweloperami, odpowiedzialnymi za budowę miasta. Z ich ustaleń wynikało, że nie tylko wprowadził on ludzi z nimi powiązanych do rady Kijowa, ale nawet latał z nimi prywatnymi odrzutowcami.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz z Dolnych Młynów niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 7:31
~~ napisał(a): Ostatni taki przypadek miał miejsce pod koniec lipca. Wtedy to w gruzy została obrócona XIX-wieczna rezydencja



Zełenskiego (nie jest ona związana z prezydentem Ukrainy – red.) w centrum Kijowa. Na jego miejscu deweloper planuje postawić nowoczesny wieżowiec. Aktywiści, którzy chcąc ocalić dziedzictwo historyczne miasta próbowali zapobiec rozbiórkę, mieli zostać pobici.
Kijów: XIX-wieczna rezydencja obrócona w gruzy. Nie przez Rosjan


Winą za te działania mieszkańcy obwiniają mera Kijowa Witalija Kliczkę. Zarzuty te znajdywały odzwierciedlenie w ustaleniach ukraińskich dziennikarzy, którzy kilkukrotnie donosili o powiązaniach Kliczki z deweloperami, odpowiedzialnymi za budowę miasta. Z ich ustaleń wynikało, że nie tylko wprowadził on ludzi z nimi powiązanych do rady Kijowa, ale nawet latał z nimi prywatnymi odrzutowcami.''


Rosjan w Ukrainie od dawna już nie ma.Przyszli z demokracją i wolnością, i po 3 dniach sobie poszli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan z Ocic niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 7:41
Ty już lepiej nic nie pisz o demokracji bo z ciebie taki demokrata jak z dziwki zakonnica .
Szukasz wrażeń? Wsadź sobie kciuka w odbyt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis szary niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 8:02
~~Jasnofioletowy Przebiśnieg napisał(a):


napisz Cisie Szary co tobą kieruje
by tak łatwo łączyć wpisy Lucjana i moje razem , po pierwsze jesteśmy wspaniałymi braćmi , Lucjan wystarczająco w ciężkich czasach przysłużył się ojczyźnie ,


Jak to on się przysłużył? Że był w organizacji która jako pierwsza zaczęła dzielić Polaków? Co według ciebie znaczy ,,wystarczająco''? Myślę że sam nie będziesz wiedział co napisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Fasolnik niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 8:22
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Platynowy Aster napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zbyszek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtoszara Żurawka napisał(a): janusz faktycnie jest zadrą , poznali sie na nim wszyscy ,także własciciecle tego portalu , dlatego dostał kopa bez mozliwosci powrotu

sliski typ

Nie odwracaj kota dupą. Wysil się na własne słowa tępa dzido. Zapytaj obecnego tu Jurka dlaczego on dostał kopa. Czy dlatego że to śliski typ?

Jurek szczerze aż do bólu … NIE WIEM..;););)
nie wiesz?...ale prośby o przywrócenie możliwości pisania pod własnym imieniem to słałeś. ;D
i co?...olali cię ...;D

Jeden napisze ( głupek) że …olali cię …
inny bardziej ogarnięty zrozumiał..
więc jeszcze raz przypomnę ci Januszku …
Nie mogłem się po prostu zalogować , krokiem następnym był mój telefon do
redakcji ( uważam za stosowne) , odpowiedź z drugiej strony brzmiała nie inaczej , jak prośba zwrócenia się drogą mailową ( co uczyniłem) , zostanie rozpatrzone i uzyskam informację…

Widocznie mają dużo takich wniosków ,
mało rąk do pracy ..;););)
i jeszcze nie rozpatrzyli ,
lub inna opcja ( jaka redakcja , taka odpowiedź)…
…. możliwe jeszcze jest że ktoś uważający
się za przyjaciela redakcji dorzucił słówko
do koszyczka …??
….. wszystko jest możliwe …!
a może niewygodny byłem ..??
więc czekając na wyjaśnienie…,
jeszcze raz Szczerze do bólu NIE WIEM …





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 sierpnia 2024r. o 8:34
~~dawny znajomy napisał(a): Co nawyprawialiście? Wy dobrze wiecie. Ja też dobrze wiem. Ja starszy pan a wy to zapewne młodzieńcy.

~~dawny znajomy napisał(a): Taki że wiem że jesteście staruchami . Sprawdź jeden drugi swój pesel.


Staruch pozdrawia starszego Pana i milej niedzieli życzy .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Martintem niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 8:41
How Employing An State Welfare Ineptitude Legal Professional Is Essential.
Engaging The Public Assistance Ineptitude Counsel Turns Out to Be Necessary.


The Secure Social Allocation Administers many efforts from jobless coverage to financial help, and also administers impairment benefits for persons incapable to carry out tasks due to protracted ailment or trauma. As with every single involved institution, there are policies and laws which must be observed by the specified organization in arrangement to obtain benefits. Considering hiring a Knowledgeable legal professional for SSA Can be crucial.

Bringing on the experienced SSDI lawyer may guide you maneuver the intricacies of SSA Security for Seniors Act, raising your probability of endorsement for privileges. They might ensure that your application is submitted accurately and includes backing medical evidence; additionally, they know how to gather this evidence quickly so it is not submitted late; also, they will circumvent providing irrelevant data that might cause setbacks and dismissals by the Support for Sustained Aging.

Your specialized professional in disabilities will also equip you for a hearing with SSA if your claim is rejected, by summarizing what to envisage at it and responding any of your concerns about what happens there. They might aid with presenting additional proof and inquiring the arbiter who heard your lawsuit to assess their judgment and question witnesses or vocational authorities called by Social Security to testify on your behalf, which can raise the possibility that an early disability appeal is successful if originally denied. SSD attorneys will recover any past due advantages due to changes in the starting date, which signifies when your health condition began. Proficient advocates for disabilities could support with winning back any past due beneficial outcomes that may have been lost due to changes in the starting date or when your health condition began.

The application process for Social Security Disability requires careful attention to detail

Why You Should Ponder Bringing on an Advocate Proficient in Disability Law 8269c77
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.