Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Cis szary niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 19:39
~~To sem ja napisał(a): Po co nam jeszcze unia? Jak mamy tylko utrudnienia? Powinniśmy funkcjonować na zasadach takich jak Norwegia, oraz Szwajcaria,już wolę zubożenie ( co i tak nastąpi) niż być ciągle kopanym i poniżanym....

ps.

Między 5 a 7 sierpnia Niemcy wymordowali w Powstaniu Warszawskim 70 tyś cywilów. O tym cicho sza....tylko nie mów nikomu !!!

Człowieku opanuj się . Porównujesz te dwa kraje do Polski? Porównaj dochody na mieszkańca. Porównaj PKB.
Niemcy wymordowali? A kto namawiał do powstania? Kogo sumienie to obciąża?
no napisz chyba że wolisz cicho sza....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Pelargonia niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 19:39
Za chwile rozpocznie się 3 wojna światowa na wielką skalę, a ci tu o pierdołach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Acidantera niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 19:46
~~To sem ja J napisał(a): Dodam tylko, że kiedyś czytałem wypowiedzi "sokoła" na temat mordu na Wołyniu i liczyłem że jest tropicielem prawdy historycznej....teraz rzadko tu wpadam ale widzę że zapomina o grzechach sąsiadów z zachodu.Przykre że zapomina iż Niemiaszki , SS Galicen i Banderą to jeden sort !


nigdy nie zapominam ...
widzę i często to wspominam ....nie tylko SS Galizien i Banderę ale i Suchewycza i SS Nachtigal...
musisz być tu częściej lub bardziej uważny...
teraz sam wiesz że bardziej wrażliwy temat to ''wschód'' i chociażby ukraiński Azow...
niczym się nie różni od wspomnianego przez ciebie SS Galizien...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 19:46
~~Cis szary napisał(a):
Ktoś napisał: ~~To sem ja napisał(a): Po co nam jeszcze unia? Jak mamy tylko utrudnienia? Powinniśmy funkcjonować na zasadach takich jak Norwegia, oraz Szwajcaria,już wolę zubożenie ( co i tak nastąpi) niż być ciągle kopanym i poniżanym....

ps.

Między 5 a 7 sierpnia Niemcy wymordowali w Powstaniu Warszawskim 70 tyś cywilów. O tym cicho sza....tylko nie mów nikomu !!!

Człowieku opanuj się . Porównujesz te dwa kraje do Polski? Porównaj dochody na mieszkańca. Porównaj PKB.
Niemcy wymordowali? A kto namawiał do powstania? Kogo sumienie to obciąża?
no napisz chyba że wolisz cicho sza....


Solidarność ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielona Męczennica niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 19:52
~~M21W2 napisał(a): Niemcy wymordowali? A kto namawiał do powstania? Kogo sumienie to obciąża?
no napisz chyba że wolisz cicho sza....

Nie czytałem by np. na Słowacji , gdzie również wybuchło powstanie , Niemcy w tak okrutny sposób wymordowali tylu cywilów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Acidantera niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 20:00
~~Niebieskozielona Męczennica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): Niemcy wymordowali? A kto namawiał do powstania? Kogo sumienie to obciąża?
no napisz chyba że wolisz cicho sza....

Nie czytałem by np. na Słowacji , gdzie również wybuchło powstanie , Niemcy w tak okrutny sposób wymordowali tylu cywilów.

bo chyba nie czytałeś że to Słowacja Tiso była jedynym krajem który chciał płacić Niemcom za każdego zabitego Żyda....
poczytaj co się działo na Słowacji i jak tam kwitła kolaboracja...
w Polsce było wręcz odwrotnie stąd zemsta..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielona Męczennica niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 20:13
~~Bławatna Acidantera napisał(a): stąd zemsta..

Czyli nie pisz o namawianiu i sumieniu. BARBARZYŃSKA ZEMSTA!!!! A namawiać tych młodych zdesperowanych ludzi naprawdę nie trzeba było. Po 5 latach terroru sami rwali się do walki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Tawułka niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 20:17
Uwolnić Frasyniuka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza