Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jurko61 niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 20:59
~~Bławatna Acidantera napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawożółta Daglezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bławatna Acidantera napisał(a): bzdura...widzę że sporo jeszcze musisz poczytać...
chociażby o tym kto ostrzegał przed wybuchem powstania ,jakie nastroje były w samym sztabie AK i to jak do tego odnosili się sami namawiani do tego przyszli powstańcy...



Tu mnie zaskoczyłeś... twierdzisz że sami sobie winni ? Już wiem dla czego jesteś za zrzeczeniem reparacji od Niemiec !

jeszcze to ..skąd jakiś wniosek że jestem za zrzeczeniem się reparacji? ...nie nie jestem ...tylko ta sprawa po raz pierwszy została ''załatwiona'' już chyba w 52 lub 53 roku...nie pamiętam dokładnie...

a że nie będzie żadnych reparacji?...wiem o tym od dawien dawna...i śmiech mnie ogarnia kiedy czytam wypowiedzi jakiegoś tam Bielana i tego drugiego ...nie pamiętam nazwiska ale chodzi o tego co to wyliczył tą całą sumkę ile to ma być...
od początku piszę - Polska zobaczy te reparacje jak Polacy zobaczyli wrak ''tutki''

jestem po prostu realistą a fantazje pozostawiam innym ...;D

Oraz ruską onucą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 21:40
Jurko61 obecnie ruską onucą nazywają każdego kto myśli inaczej ma temat wojny na Ukrainie, Palestynie..... Robią to żeby forsować pewne pomysły...,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Acidantera niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 22:05
nie robi to na mnie wrażenia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Nawłoć niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 8:43
~~To sem ja napisał(a): Jurko61 obecnie ruską onucą nazywają każdego kto myśli inaczej ma temat wojny na Ukrainie, Palestynie..... Robią to żeby forsować pewne pomysły...,

Pisanie o wojnie na Ukrainie powinno się opierać na faktach a nie na tym co kto myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Acidantera niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 9:22
guzik prawda...
każdy ma prawo do tego by pisać swoje zdanie na temat tego konfliktu ...swojej oceny ...
bez względu na to czy jedna strona będzie wyzywać od ruskich a druga od ukraińskich ''onuc''...
bo zarówno jedna jak i druga ...śmierdzi...;D

a fakty?...tu najczęściej przechodzi tylko to co jest po myśli redakcyjnym rusofobom...
napisz coś o zbrodniach ukraińskich nacjonalistów lub zwykłych nazioli a już tam mordo-rator zadba tu o to by to potraktować swoim pulchniutkim sekatorem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POganin niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 9:23
Obecnie to w Polsce jest najdroższy prąd w UE
ale na ulotce ryży kłamca chwali się obniżką cen energii,to dla was lektura lemingi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Przylaszczka niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 9:49
~~To sem ja napisał(a): Jurko61 obecnie ruską onucą nazywają każdego kto myśli inaczej ma temat wojny na Ukrainie, Palestynie..... Robią to żeby forsować pewne pomysły...,


Właśnie taki zakłamany Jurko61 , to tchórz dający innym satysfakcję obrzucania błotem …
kilkukrotnie pisałem żeby podał powód swojej frustracji wobec mojej osoby …
wiem , wiem odpisze a co to jednemu psu na imię Burek ….
w sumie Jurków jest wielu lecz tych 61 …??
lub Jurgen z Hamburga ….??
a niech mu będzie na imię Głupek …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 9:58
~~Rudawy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~To sem ja napisał(a): Jurko61 obecnie ruską onucą nazywają każdego kto myśli inaczej ma temat wojny na Ukrainie, Palestynie..... Robią to żeby forsować pewne pomysły...,

Pisanie o wojnie na Ukrainie powinno się opierać na faktach a nie na tym co kto myśli.





Tyle że 95 % wiadomości w mediach na temat tego co dzieje się na Ukrainie jest znacząco "upiększane" . Nie ma to nic wspólnego z faktami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza