Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jaskrawożółty Szupin niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 16:12
~~Ceglastoczerwony Ubiorek napisał(a): a jak miałem to zrobić jak na emaile admin nie reagował pozwalając na coraz większe chamstwo?
zresztą teraz robi to samo ...
ja mam parcie na szkło?
a ten śmieszny gostek z Ocic? ...daje komuś tam czas 24 godz. na przeprosiny ...ostatnio czegoś tam ŻĄDAŁ...;D

JAK TY TO WIDZISZ?
racja ...ty tego nie widzisz...;D


To jednak prawda z tymi zdartymi butami ,
podałbym redakcję do sądu , niech zwracają za buty odszkodowanie ..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Szupin niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 16:16

~~Różowa Szachownica niezalogowany
20 godz. 43 min. temu
Po co ..? Na co ?? Prowokujesz ..??
nie ogarniasz , choć żałujesz …!!
zwiesz tu kogoś „wazelina” …
choć jest pewna wprost przyczyna ….!!
Gdzieś w prywatnym IPNku , po cichutku ,
po maleńku , nazbierałeś w kapowniku ,
wazeliny wręcz bez liku …!!
człek normalny , lub człek prawy ..
nie posiada dla zabawy , w swoim własnym IPNku…
coś o Lutku , coś o Zenku…!!!
Jurka tez tam dopisałeś , bo się „rękawicy” bałeś ..
I to nie jest sprawa mała „Wazelina” się wylała ..;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Powój perłowy niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 16:36
Tylko głupek uwierzy w to że ten cały Lucjan tu nie pisze i nie będzie pisał. To że teraz się nie loguje to tylko obawa przed tym że po raz któryś sam siebie i ktoś inny go ośmieszy. To zwykły tchórz a że kłamca to od dawna wiadomo. Każdy kto coś wie o tym Lucjanie też nie ma żadnych wątpliwości kim on jest. Dawni znajomi też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Hiacynt niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 16:46
Ubekom wypłacono rekompensatę w wysokości
1 mld 460 milionów panowie od ośmiu gwiazdek
z uśmiechniętej Polski,
Emerytom obniżyli 14-stke o 870 złotych.
Brawo wyborcy dokonaliście cudów…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 16:55
A tym pseudo ideowcom solidaruchom ile wypłacono rekompensat? Byli tacy co tą swoją niby walkę przeliczyli na zwykłą kasę. Byli tacy co chcieli milionów. Byli tacy co na wózku pseudo-solidarnościowym wozili się bezkarnie kradnąc i oszukując.
Szuje a nie ideowcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Lemon niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 17:13
~~Powój perłowy napisał(a): Tylko głupek uwierzy w to że ten cały Lucjan tu nie pisze i nie będzie pisał. To że teraz się nie loguje to tylko obawa przed tym że po raz któryś sam siebie i ktoś inny go ośmieszy. To zwykły tchórz a że kłamca to od dawna wiadomo. Każdy kto coś wie o tym Lucjanie też nie ma żadnych wątpliwości kim on jest. Dawni znajomi też.


Miotasz się jak sardynka w słoiku, weź se na luz bo się zapultasz chłopie, zaplujesz sie takiś zawzięty że spodnie zgubisz że złości:) hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Twój dawny znajomy niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 17:16
~~Powój perłowy napisał(a): Tylko głupek uwierzy w to że ten cały Lucjan tu nie pisze i nie będzie pisał. To że teraz się nie loguje to tylko obawa przed tym że po raz któryś sam siebie i ktoś inny go ośmieszy. To zwykły tchórz a że kłamca to od dawna wiadomo. Każdy kto coś wie o tym Lucjanie też nie ma żadnych wątpliwości kim on jest. Dawni znajomi też.

Jasiu, dawni znajomi Lucjana są takimi samymi jego znajomymi jak ja twoim. Jasiu twoje słownictwo w stosunku do Lucjana jest niezmiennie, jesteś tak prosty jak budowa cepa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy tojad niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 17:50

ZNA KTOŚ TEGO AUTORA

14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:52

~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...

A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .
Tylko taka szmata jak ty zakłada temat o zmarłym który nie może nic odpowiedzieć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza