Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Szaroczarny Złocień niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 18:12
~~Marchewkowy tojad napisał(a):
ZNA KTOŚ TEGO AUTORA

14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:52

~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...

A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .
Tylko taka szmata jak ty zakłada temat o zmarłym który nie może nic odpowiedzieć .


Tez uważam że trzeba być najgorszym szmaciarzem żeby ciągle ubliżać nieboszczykowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Ogórecznik niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 18:56
Akim jest jest ten który zakłada temat o swoim koledze a na dodatek sam przyznał się że jest łgarzem. ?
Jakim dupkiem trzeba być by w swoich łgarstwach iść jeszcze dalej a na zadane pytanie o jakiś temat unikać odpowiedzi? To już takich jak wy nie zastanawia i nie komentujecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 19:36
Te któren nie unika odpowiedzi, hehe, jakie tam sukcesy? i nie biega mnie o sts:) hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 19:39
Szczucki był szefem Rządowego Centrum Legislacji za czasów rządów Zjednoczonej Prawicy. O jego mailach mówił Donald Tusk, a sprawę nazwał "najbardziej uderzającym procederem, jeśli chodzi o wykorzystywanie urzędu do kampanii wyborczej".

Interia podaje, że "szef RCL stworzył z pracowników sztab, który pomagał mu w kampanii wyborczej w kujawsko-pomorskim". Według portalu "8 września pracownicy RCL mieli nie tylko zorganizować konferencje prasowe w Grudziądzu i Toruniu, ale również 'dopilnować osoby młode, które będą tłem podczas naszej konferencji' (część z nich miała być ściągnięta z młodzieżówki PiS) i "załatwić w ch... mediów" na wspomniane wydarzenia".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przegrany wyborca PiS niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 19:40
Kwi , kwiiiiiiii , kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ,kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , kwii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowa Miodunka niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 19:46
Klasycznym symptomem, po którym możemy poznać socjopatę jest brak empatii. - Oznacza to, że takie osoby nie potrafią postawić się w czyjejś sytuacji i zrozumieć drugiej osoby. Cechuje je też niedorozwój uczuć wyższych..??
Więc pisze o SP. Piotrze Łaj…..a
ktoś tu dobrze napisał ..
Człowiek prawy , nie zbiera w IPNku
Kapownika wpisów dla zabawy ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca PO niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 19:46
A do trzeciej w nocy na Jagodnie to na kogo głosowali? A cisza wyborcza była?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 19:54
~~hehe napisał(a): Te któren nie unika odpowiedzi, hehe, jakie tam sukcesy? i nie biega mnie o sts:) hehe

Już cię dupa swędzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza