Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Norek niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:17
~~Schłodzony szampan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Milioner Donald Tusk napisał(a): Wiecie Ourwy co będzie . PRACA DO 70 lat . Pasuje wam DURNIE .

Ale stara pierdoła niebawem strzeli kopytami
I to jest konkret.


To nie miejsce na twoje wypr9żnienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:22
~~Biały bez napisał(a): A jak widzisz zbliżającą się koalicję PiS z Konfederacją? Zgadzasz się z tym ?


Nic mi nie wiadomo.....wiem natomiast że najbardziej udany produkt STASI dąży do zniszczenia Polski. Dla mniej kumatych - STASI to NRD-owska bezpieka .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis szary niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:25
Chodzi ci o Mateusza jako produkt STASI? Jacob lub Student.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:25
I żeby było jasne, ja nie mam pretensji do Tuska bo wiadomo było od razu, że te 100 konkretów i inne obiecanki jak paliwo po 5.19 to była lipa:) Jedyne co się liczyło to 8*PiS oraz zadowolenie niemieckich panów. Teraz tylko pozamykać lub sprzedać co się da, uwalić CPK, polski atom, zbrojeniówke, kolej, uziemić LOT i można się ewakuować za granicę do kolejnej ciepłej brukselskiej posadki.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
17 sierpnia 2024r. o 11:29
~~anty... napisał(a): Beata też obiecywał że nowych podatków nie będzie. No i zapomniała o obietnicach.



I tu się mylisz. Obiecywała że nie będzie podnosić podatków.
O nowych nic nie mówiła ;)
Zrobiła ten sam myk co Tusku z paliwem po 5,19.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Żylistek niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:32
Na szczęście Koalicja 13 grudnia już się sypie. Jak dziewczyny na leśnym parkingu :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowy Szarłat niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:38
Nie produktem STASI .Jest oczywiście. Donald vel Oskar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:41
Krok po kroku będą nam wprowadzane nowe podatki, opłaty, aż będzie nas stać coraz to mniej i mniej. W końcu własne mieszkania i samochody będą tylko marzeniem. Wszystko idzie zgodnie z planem. UE zgodnym i szybkim krokiem zmierza do marksizmu. Poczytajcie sobie o manifeście z Ventotene z 1941 r., który napisał Arturo Spinelli. Nie jest to teoria spiskowa. Jego imię i nazwisko widnieje na głównym budynku Parlamentu Europejskiego.Na manifest powołuje się Komisja Europejska w swej „Białej księdze w sprawie przyszłości Europy. Refleksje i scenariusze dotyczące przyszłości UE-27 do 2025 r.” Czym jest Biała Księga: "W terminologii Unii Europejskiej biała księga to dokument zawierający opracowane urzędowo, koncepcyjne propozycje odnoszące się do określonych dziedzin polityki unijnej i zazwyczaj prezentuje katalog konkretnych propozycji i środków, których realizacja ma służyć urzeczywistnianiu zadań traktatowych. Często punktem wyjścia dla białej księgi jest zielona księga, a następstwem – przygotowanie przez Komisję Europejską propozycji szczegółowych aktów prawnych". Sam Arturo Spinelli, a nie Schumann uważany jest za ojca Unii Europejskiej, głównego jej projektodawcę. "Spinelli nawoływał do przeprowadzenia europejskiej rewolucji socjalistycznej, która miała „sprostać potrzebom”komunistycznych, nowych elit. Był on też zwolennikiem gospodarki planowej i wrogiem wolnego rynku, który, według niego sprawia, że „szerokie masy” zachłystują się poczuciem wolności, którą daje własność prywatna. Ona sama zresztą powinna zostać zniesiona lub drastycznie ograniczona, w zależności od aktualnych „potrzeb”. Spinelli wprost mówi też o tym, że starych tradycjonalistów, „skażonych” dawną moralnością, należy wyeliminować, a w ich miejsce wprowadzić nowo ukształtowane, komunistyczne elity. " Jeśli faktycznie osiągniemy te cele, to będzie gorzej niż za PRL-u, nie będzie żadnej wolności, ani własności, będzie tak, jak w Korei Północnej. Tylko garstka będzie sobie mogła jeździć samochodami, posiadać mieszkania, a może i mieć coś więcej niż na chleb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza