Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~hehe niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 13:09
Jasiu nie może przeżyć podatku na colę? hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowa Puszkinia niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 13:19
~~Bladofioletowa Cieszynianka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bakłażanowa Naparstnica napisał(a): jedną łajzę przeczołgałem po korytarzu sądowym i później tu się płaszczył na forum ...;D
ja ty nikogo od kanalii ,gnid i parów nie wyzywałem w przeciwieństwie do Lucusia ...


Janusz , po co te nerwy , ty oceniasz ludzi pisząc że są łajzami , kmiotami , nieukami , obleśnymi grubasami , pospolitymi chamami , tępakami do kwadratu , głąbami to nie dziw się że ktoś ocenia ciebie że jesteś gnidą , nędzną kreaturą , człowiekiem podłym , nikczemnym , w skrócie kanalią .
Z wrodzonej przyzwoitości nie wymieniłem bardziej chamskich obelg w stosunku do Jurka .



Dziękuję za postawienie do pionu tego „Kmiotka”
od dłuższego czasu spływają Jasiowe twory po mnie , jak woda po kaczce , więc niech się cieszy że coś osiągnął swoim IPNkiem , wulgaryzmów nie używałem bezpodstawnie , jeżeli ktoś z brudnymi buciorami wchodzi w prywatną przeszłość , oraz robi sobie tu szopkę dla publiki podobnych do siebie , więc zareagowałem trochę na wyrost …
A że Jasio na tej karmie nadal jedzie …
jego sprawa …
prowadziłem ostatnio rozmowę z cenionym
psychologiem piłkarskiej kadry HSV , spontanicznie
trafiło misie przy okazji meczu sparingowego średniego syna …
jedyny możliwy sposób , ignorancja danej osoby …
w jakimś stopniu nazwać można również ,
jako przypadek niespełnionych oczekiwań życiowych..
coś w tym jest ….

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 13:40
~~Bladofioletowa Cieszynianka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bakłażanowa Naparstnica napisał(a): jedną łajzę przeczołgałem po korytarzu sądowym i później tu się płaszczył na forum ...;D
ja ty nikogo od kanalii ,gnid i parów nie wyzywałem w przeciwieństwie do Lucusia ...


Janusz , po co te nerwy , ty oceniasz ludzi pisząc że są łajzami , kmiotami , nieukami , obleśnymi grubasami , pospolitymi chamami , tępakami do kwadratu , głąbami to nie dziw się że ktoś ocenia ciebie że jesteś gnidą , nędzną kreaturą , człowiekiem podłym , nikczemnym , w skrócie kanalią .
Z wrodzonej przyzwoitości nie wymieniłem bardziej chamskich obelg w stosunku do Jurka .


Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowa Puszkinia niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 14:07
~~Żonkilowa Puszkinia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladofioletowa Cieszynianka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bakłażanowa Naparstnica napisał(a): jedną łajzę przeczołgałem po korytarzu sądowym i później tu się płaszczył na forum ...;D
ja ty nikogo od kanalii ,gnid i parów nie wyzywałem w przeciwieństwie do Lucusia ...


Janusz , po co te nerwy , ty oceniasz ludzi pisząc że są łajzami , kmiotami , nieukami , obleśnymi grubasami , pospolitymi chamami , tępakami do kwadratu , głąbami to nie dziw się że ktoś ocenia ciebie że jesteś gnidą , nędzną kreaturą , człowiekiem podłym , nikczemnym , w skrócie kanalią .
Z wrodzonej przyzwoitości nie wymieniłem bardziej chamskich obelg w stosunku do Jurka .



Dziękuję za postawienie do pionu tego „Kmiotka”
od dłuższego czasu spływają Jasiowe twory po mnie , jak woda po kaczce , więc niech się cieszy że coś osiągnął swoim IPNkiem , wulgaryzmów nie używałem bezpodstawnie , jeżeli ktoś z brudnymi buciorami wchodzi w prywatną przeszłość , oraz robi sobie tu szopkę dla publiki podobnych do siebie , więc zareagowałem trochę na wyrost …
A że Jasio na tej karmie nadal jedzie …
jego sprawa …
prowadziłem ostatnio rozmowę z cenionym
psychologiem piłkarskiej kadry HSV , spontanicznie
trafiło mi się przy okazji meczu sparingowego średniego syna …
jedyny możliwy sposób , ignorancja danej osoby …
w jakimś stopniu nazwać można również ,
jako przypadek niespełnionych oczekiwań życiowych..
coś w tym jest ….


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 14:44
do pionu to ty sobie i tobie podobni stawiać kolegów ...mnie wam się nie uda...;D
Jurek szczęśliwy bo ktoś -być może on sam -coś tam spłodził a że to po linii jego ograniczonego umysłu to chłopina się ''jara'' jak dzieciak w piaskownicy foremką...

ale,ale...miesiącami się zarzekał że nie, że on nigdy ,przenigdy ...a teraz sam przyznaje że używał wulgaryzmów...;D
nieodrodny brat ,kłamliwego brata ...;D
i jeszcze zaprzecza ,wręcz klnie się ''na boga'' że nie prosił admina o przywrócenie możliwości logowania...a tu ''fuck'' i DUPA...;D
NO I KTO TU ROBI Z SIEBIE ''SZOPKĘ''?
a kto tu wchodzi w twoje prywatne życie?...nie ustaliła tego ta twoja ''kancelaria''? ...więc nie jęcz tu bo twój Lucuś sam to wielokrotnie robił ...
jesteście obaj siebie warci a jak doda się do tego tego grubasa tworzycie niepowtarzalny tercet...i bynajmniej nie egzotyczny chociaż...;D ...chociaż nie- bardziej tercet kłamliwy...

teraz oświadczasz że zareagowałeś ''na wyrost''?...masz rację że przesadziłeś...
gdybyś i ty i Lucjan trafili na jakiegoś ''zadziorę'' już byście się tłumaczyli z tego i to nie tutaj a przed gościem z czerwoną wstążeczką D

a ten psycholog?...a tobie wystawił diagnozę?....może to i lepiej że nikt oprócz mnie nie wystawił ci oceny bo ocena fachowca mogła by cię zdołować...może nawet szukał byś sznura......;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 14:52
~~hehe napisał(a): Jasiu nie może przeżyć podatku na colę? hehe

Chyba 30 nowych podatków. Wszystkie na słodzoną colę? Co za ido/t/a
A podatek bankowy? A podatek deszczowy? Poczytaj o reszcie idio/to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Lilia niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 15:22
Kiedy będzie POdatek od imienia Janusz. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 15:36
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~hehe napisał(a): Jasiu nie może przeżyć podatku na colę? hehe

Chyba 30 nowych podatków. Wszystkie na słodzoną colę? Co za ido/t/a
A podatek bankowy? A podatek deszczowy? Poczytaj o reszcie idio/to.


A deszczowy, aha to ten wannowy?, hehe
A teraz masz myciowy, hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza