Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~dawny znajomy niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:42
~~To sem ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biały bez napisał(a): A jak widzisz zbliżającą się koalicję PiS z Konfederacją? Zgadzasz się z tym ?


Nic mi nie wiadomo.....wiem natomiast że najbardziej udany produkt STASI dąży do zniszczenia Polski. Dla mniej kumatych - STASI to NRD-owska bezpieka .....


A Jasio vel Prywaty IPN-ek to taki straszak .!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:44
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~anty... napisał(a): Beata też obiecywał że nowych podatków nie będzie. No i zapomniała o obietnicach.



I tu się mylisz. Obiecywała że nie będzie podnosić podatków.
O nowych nic nie mówiła ;)
Zrobiła ten sam myk co Tusku z paliwem po 5,19.Zastosowana autokorekta

Mylisz się .W latach 2016-2022 wprowadzono 22 nowe daniny, opłaty i inne obciążenia.
NOWE.
Jest lista.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ogórecznik pnący niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:47
~~dawny znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~To sem ja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biały bez napisał(a): A jak widzisz zbliżającą się koalicję PiS z Konfederacją? Zgadzasz się z tym ?


Nic mi nie wiadomo.....wiem natomiast że najbardziej udany produkt STASI dąży do zniszczenia Polski. Dla mniej kumatych - STASI to NRD-owska bezpieka .....

A Jasio vel Prywaty IPN-ek to taki straszak .!!

Nie straszak tylko hamulec na pospolitych chamów i łgarzy . Dlatego przynajmniej dwóch takich już tu się boi wyzywać i sypać obelgami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:51
~~To sem ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biały bez napisał(a): A jak widzisz zbliżającą się koalicję PiS z Konfederacją? Zgadzasz się z tym ?


Nic mi nie wiadomo.....wiem natomiast że najbardziej udany produkt STASI dąży do zniszczenia Polski. Dla mniej kumatych - STASI to NRD-owska bezpieka .....

Nikt tak nie jest nie kumaty jak ty . Nawet tutaj w tym poście czuć ocicowski smrodek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Cieszynianka niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 12:06
~~Bakłażanowa Naparstnica napisał(a): jedną łajzę przeczołgałem po korytarzu sądowym i później tu się płaszczył na forum ...;D
ja ty nikogo od kanalii ,gnid i parów nie wyzywałem w przeciwieństwie do Lucusia ...


Janusz , po co te nerwy , ty oceniasz ludzi pisząc że są łajzami , kmiotami , nieukami , obleśnymi grubasami , pospolitymi chamami , tępakami do kwadratu , głąbami to nie dziw się że ktoś ocenia ciebie że jesteś gnidą , nędzną kreaturą , człowiekiem podłym , nikczemnym , w skrócie kanalią .
Z wrodzonej przyzwoitości nie wymieniłem bardziej chamskich obelg w stosunku do Jurka .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
17 sierpnia 2024r. o 12:24
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~anty... napisał(a): Beata też obiecywał że nowych podatków nie będzie. No i zapomniała o obietnicach.



I tu się mylisz. Obiecywała że nie będzie podnosić podatków.
O nowych nic nie mówiła ;)
Zrobiła ten sam myk co Tusku z paliwem po 5,19.Zastosowana autokorekta
Mylisz się .W latach 2016-2022 wprowadzono 22 nowe daniny, opłaty i inne obciążenia.
NOWE.
Jest lista.



No przecież to właśnie napisałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 12:45
Witam wszystkich, już chcielibyście żeby PiS wrócił?

Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Słonecznica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 12:49
nic jeszcze nie zrobili wiec zero sukcesów..... takze tak wesolo jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza