Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~mikroekonomista z Ocic niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 15:50
~~Szarawa Lilia napisał(a): Kiedy będzie POdatek od imienia Janusz. .

Gdyby był podatek od głupot jakie potrafisz wypisywać byłbyś już bankrutem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Cytryniec niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 15:59
Ja jestem zwolniony od POdatku. PiS mi to 26 roku zapewnił. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Tojad niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 16:31
~~To sem ja napisał(a): Dodam tylko iż najbardziej martwi mnie to że studenci ,przyszła elita narodu uwierzyła w akademiki za 1 zł i dopłaty do wynajmu kwater 1200 zł...:-)


Nie po sie pchalim do koryta żeby tera realizować jakieś obietnice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Berberys niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 16:48
gdybyś i ty i Lucjan trafili na jakiegoś ''zadziorę'' już

bo ocena fachowca mogła by cię zdołować...może nawet szukał byś sznura......;D

ktoś napisał że jesteś twardy nie do skruszenia ,
pokazałeś jaki miękiszon jesteś , chciałbym , nawet bardzo byś mnie przeczołgał i postawił przed panem z czerwoną wstążką , piszesz dodatkowo gdybyśmy trafili na zadziornego , więc ci napiszę może zrozumiesz , jak byś trafił na Jurka z przed kilku lat
, to na tym sznurku od Dobrej do Kliczkowa Doooopskiem po ściernisku przeciągnięty byś był ..
Zrzuć sobie do kapownika dla pamięci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gubi niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 16:54
~~mikroekonomista z Ocic napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarawa Lilia napisał(a): Kiedy będzie POdatek od imienia Janusz. .

Gdyby był podatek od głupot jakie potrafisz wypisywać byłbyś już bankrutem .

Bankrut szuka ratunku w STS . DDD!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonka owalna niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 16:55
Zanim trafisz na jakiegoś Janusza spędź trochę czasu nieuka na naukę języka polskiego bo kolejny raz się ośmieszasz. To sobie zanotuj i zgłoś to do kancelarii niereformowalny dupku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 16:56
Jurek nie strasz bo się okupczy.sz. Za cienki w uszkach jesteś .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Berberys niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 16:59
Tylko co z tobą począć , chorych trzeba leczyć , ignorować zarazem współczując , wczoraj ponad 20 wpisów mojego autorstwa , przypisywałeś Lucjanowi , a niby taki znafffca jesteś mojej pisowni …. daj sobie sianka i nie dołuj się … Jasio jakoś wybrniesz z tego ….!!
wierzę w twój ( mam) talent …!!
jak wpiszesz małymi literami, też przeczytam …
już 70 % forum drze z ciebie z klasyka ŁACHA …!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza