Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Dokumentalista niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 17:02
Odpuście temu Jasiowi , wie wszystko o wszystkich , nie wie nic o sobie i swoim upośledzeniu. Miałem nieprzyjemność poznać jego bliżej, toksyczny facet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Berberys niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 17:02
~~Limonka owalna napisał(a): Zanim trafisz na jakiegoś Janusza spędź trochę czasu nieuka na naukę języka polskiego bo kolejny raz się ośmieszasz. To sobie zanotuj i zgłoś to do kancelarii niereformowalny dupku.


Lekka poprawka : nie nieuka na naukę
ładniej brzmi nieuku na naukę ….;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 18:04
widzę że już albo się wyżaliliście adminowi lub wylizaliście mu rowek bo moja odpowiedź -grzeczna ,wyważona ,bez wulgaryzmów a tylko rzeczowa- jakoś nie może się pokazać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 18:09
~~Żółtawy Berberys napisał(a): gdybyś i ty i Lucjan trafili na jakiegoś ''zadziorę'' już

bo ocena fachowca mogła by cię zdołować...może nawet szukał byś sznura......;D

ktoś napisał że jesteś twardy nie do skruszenia ,
pokazałeś jaki miękiszon jesteś , chciałbym , nawet bardzo byś mnie przeczołgał i postawił przed panem z czerwoną wstążką , piszesz dodatkowo gdybyśmy trafili na zadziornego , więc ci napiszę może zrozumiesz , jak byś trafił na Jurka z przed kilku lat
, to na tym sznurku od Dobrej do Kliczkowa Doooopskiem po ściernisku przeciągnięty byś był ..
Zrzuć sobie do kapownika dla pamięci .



tak ...jestem dla ciebie za twardy...;D
bardzo chciałeś ?...czy to ja cię straszyłem ''kancelarią''?...trzeba było to pociągnąć...;D
w odpowiedzi napiszę ci tak...gdybyś trafił na Janusza sprzed lat -nie tak jak sam tu piszesz ZPRZED (sic!) i ty i Lucek stalibyście przed tym gościem z czerwoną wstążeczką...;D

a na sznurku to swoich możesz prowadzać ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 18:15
~~Dokumentalista napisał(a): Odpuście temu Jasiowi , wie wszystko o wszystkich , nie wie nic o sobie i swoim upośledzeniu. Miałem nieprzyjemność poznać jego bliżej, toksyczny facet.

poważnie?...napisz gdzie to ostatnio się spotkaliśmy?...byłem od ciebie pół metra i patrzyłem ci prosto w te kłamliwe ślepia...;D
dlaczego tak nie ''kozaczyłeś'' tylko spuściłeś wzrok ? .....hahahaha
trzy minuty później miałeś kolejną okazję i co?...łgarzu...
w swoich prostackich kłamstwach sami się już pogubiliście...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Grab niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 18:49
Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Gang olsena wzorem pisowców też chce mieć swoją plandemię.
Zgodnie z zaleceniem światowej organizacji choroby jest szansa wylansować małpią ospę.
Co prawda w zeszłym roku w całym eurokołchozie było tylko 40 przypadków, ale przy intensywnej pracy ścierwomediów liczba ta ma szansę wzrosnąć do 40 milionów.
Bill Wrota już zaciera ręce i ma już gotowy eliksir na którym bedzie robił biznesa.
Liczy na intensywną pracę tzw ekspertów od eliksirów którzy będą zachęcać do szprycowania wyzywając innych od płaskoziemców i foliarzy.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oczywista oczywistość niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 19:00
~~Szkarłatny Grab napisał(a): Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Gang olsena wzorem pisowców też chce mieć swoją plandemię.
Zgodnie z zaleceniem światowej organizacji choroby jest szansa wylansować małpią ospę.
Co prawda w zeszłym roku w całym eurokołchozie było tylko 40 przypadków, ale przy intensywnej pracy ścierwomediów liczba ta ma szansę wzrosnąć do 40 milionów.
Bill Wrota już zaciera ręce i ma już gotowy eliksir na którym bedzie robił biznesa.
Liczy na intensywną pracę tzw ekspertów od eliksirów którzy będą zachęcać do szprycowania wyzywając innych od płaskoziemców i foliarzy.




Durnyś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 19:00
On jak on. Tylko kto w Polsce okaże się kolejnym Szumowskim? Kto po tym co sam się skremował w Albanii?
Czy po raz kolejny przyleci do nas Mirja? Kto kolejny ogłosi kolejny złodziejski plan po pis z polskimi szwalniami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza