Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~leszcz leszek niezalogowany
2 września 2024r. o 9:19
~~Polak napisał(a): Ty nie widzisz problemu w tym że jakaś partia niby polska,niby patriotyczna brata się z partią niemiecką chcącą rewizji polskich zachodnich granic ? Nie widzisz problemu w tym że Ukraińcy otwarcie plują na nasz kraj a polski niby rząd nic z tym nie robi jeszcze ich dokarmiając i dofinansowując kosztem własnych obywateli?

Bo takich wybrałeś, ale jak ryży podpasowuje Polaków pod Niemców to ci pasuje? wtedy jest cacy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
2 września 2024r. o 9:51
~~Czerwonopomarańczowa Hutujnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Ty nie widzisz problemu w tym że jakaś partia niby polska,niby patriotyczna brata się z partią niemiecką chcącą rewizji polskich zachodnich granic ? Nie widzisz problemu w tym że Ukraińcy otwarcie plują na nasz kraj a polski niby rząd nic z tym nie robi jeszcze ich dokarmiając i dofinansowując kosztem własnych obywateli?



Ty tak na serio pytasz, czy se żartujesz?


Jasne że na serio. Widzisz tu coś co nie jest prawdą? Napisz o tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Hutujnia niezalogowany
2 września 2024r. o 10:15
~~Polak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonopomarańczowa Hutujnia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Ty nie widzisz problemu w tym że jakaś partia niby polska,niby patriotyczna brata się z partią niemiecką chcącą rewizji polskich zachodnich granic ? Nie widzisz problemu w tym że Ukraińcy otwarcie plują na nasz kraj a polski niby rząd nic z tym nie robi jeszcze ich dokarmiając i dofinansowując kosztem własnych obywateli?



Ty tak na serio pytasz, czy se żartujesz?


Jasne że na serio. Widzisz tu coś co nie jest prawdą? Napisz o tym.



Dokładnie tak właśnie jest.
Śmieszy mnie tylko, że czepiasz się jakiejś gównopartii co nic nie może a nie widzisz jak "polskie" ugrupowania głównego nurtu w Unii europejskiej pozbawiają nas resztek suwerenności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Gazania niezalogowany
2 września 2024r. o 15:25
~~Czerwonopomarańczowa Hutujnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonopomarańczowa Hutujnia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Ty nie widzisz problemu w tym że jakaś partia niby polska,niby patriotyczna brata się z partią niemiecką chcącą rewizji polskich zachodnich granic ? Nie widzisz problemu w tym że Ukraińcy otwarcie plują na nasz kraj a polski niby rząd nic z tym nie robi jeszcze ich dokarmiając i dofinansowując kosztem własnych obywateli?



Ty tak na serio pytasz, czy se żartujesz?


Jasne że na serio. Widzisz tu coś co nie jest prawdą? Napisz o tym.


Dokładnie tak właśnie jest.
Śmieszy mnie tylko, że czepiasz się jakiejś gównopartii co nic nie może a nie widzisz jak "polskie" ugrupowania głównego nurtu w Unii europejskiej pozbawiają nas resztek suwerenności.


Bo to jest karmiony papką obrzygatel....zero samodzielnego myślenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Szczypiorek niezalogowany
2 września 2024r. o 16:20
~~Polak napisał(a): Ty nie widzisz problemu w tym że jakaś partia niby polska,niby patriotyczna brata się z partią niemiecką chcącą rewizji polskich zachodnich granic ? Nie widzisz problemu w tym że Ukraińcy otwarcie plują na nasz kraj a polski niby rząd nic z tym nie robi jeszcze ich dokarmiając i dofinansowując kosztem własnych obywateli?


Kto Ci powiedział że AFD chce powrotu byłych niemieckich ziem.Chyba telewizyjne karmidło dla pelikanów .Wielu Polaków w Niemczech popiera i należy do AFD .Nie popierali by jak by tak było.Sam miałem przyjemność rozmawiać z panią Alice Weidel .Jestem spokojny .Te bzdury wymyślają globaliści i ich marionetki którzy popierają i zbroją Ukrainę państwo jawnie nacjonalistyczno nazistowskie mające żądania terytorialne wobec Polski a czemu AFD jest przeciwna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 września 2024r. o 16:45
6.08.2023
Rośnie poparcie dla skrajnie prawicowej Alternatywy dla Niemiec. To nie jest dobra informacja dla Polski. Niedawno rzeczniczka tej formacji zasugerowała między wierszami, że nie zgadza się z powojennym włączeniem wschodnich terenów Rzeszy w granice naszego państwa.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko niezalogowany
2 września 2024r. o 16:49
~~Siwawy Szczypiorek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Ty nie widzisz problemu w tym że jakaś partia niby polska,niby patriotyczna brata się z partią niemiecką chcącą rewizji polskich zachodnich granic ? Nie widzisz problemu w tym że Ukraińcy otwarcie plują na nasz kraj a polski niby rząd nic z tym nie robi jeszcze ich dokarmiając i dofinansowując kosztem własnych obywateli?


Kto Ci powiedział że AFD chce powrotu byłych niemieckich ziem.Chyba telewizyjne karmidło dla pelikanów .Wielu Polaków w Niemczech popiera i należy do AFD .Nie popierali by jak by tak było.Sam miałem przyjemność rozmawiać z panią Alice Weidel .Jestem spokojny .Te bzdury wymyślają globaliści i ich marionetki którzy popierają i zbroją Ukrainę państwo jawnie nacjonalistyczno nazistowskie mające żądania terytorialne wobec Polski a czemu AFD jest przeciwna .

~~Siwawy Szczypiorek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Ty nie widzisz problemu w tym że jakaś partia niby polska,niby patriotyczna brata się z partią niemiecką chcącą rewizji polskich zachodnich granic ? Nie widzisz problemu w tym że Ukraińcy otwarcie plują na nasz kraj a polski niby rząd nic z tym nie robi jeszcze ich dokarmiając i dofinansowując kosztem własnych obywateli?


Kto Ci powiedział że AFD chce powrotu byłych niemieckich ziem.Chyba telewizyjne karmidło dla pelikanów .Wielu Polaków w Niemczech popiera i należy do AFD .Nie popierali by jak by tak było.Sam miałem przyjemność rozmawiać z panią Alice Weidel .Jestem spokojny .Te bzdury wymyślają globaliści i ich marionetki którzy popierają i zbroją Ukrainę państwo jawnie nacjonalistyczno nazistowskie mające żądania terytorialne wobec Polski a czemu AFD jest przeciwna .


Mieszkam tam,, faszyści są spoko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Rokitnik niezalogowany
2 września 2024r. o 17:20
~~Jurko napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Siwawy Szczypiorek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Ty nie widzisz problemu w tym że jakaś partia niby polska,niby patriotyczna brata się z partią niemiecką chcącą rewizji polskich zachodnich granic ? Nie widzisz problemu w tym że Ukraińcy otwarcie plują na nasz kraj a polski niby rząd nic z tym nie robi jeszcze ich dokarmiając i dofinansowując kosztem własnych obywateli?


Kto Ci powiedział że AFD chce powrotu byłych niemieckich ziem.Chyba telewizyjne karmidło dla pelikanów .Wielu Polaków w Niemczech popiera i należy do AFD .Nie popierali by jak by tak było.Sam miałem przyjemność rozmawiać z panią Alice Weidel .Jestem spokojny .Te bzdury wymyślają globaliści i ich marionetki którzy popierają i zbroją Ukrainę państwo jawnie nacjonalistyczno nazistowskie mające żądania terytorialne wobec Polski a czemu AFD jest przeciwna .
~~Siwawy Szczypiorek napisał(a): Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Ty nie widzisz problemu w tym że jakaś partia niby polska,niby patriotyczna brata się z partią niemiecką chcącą rewizji polskich zachodnich granic ? Nie widzisz problemu w tym że Ukraińcy otwarcie plują na nasz kraj a polski niby rząd nic z tym nie robi jeszcze ich dokarmiając i dofinansowując kosztem własnych obywateli?

Kto Ci powiedział że AFD chce powrotu byłych niemieckich ziem.Chyba telewizyjne karmidło dla pelikanów .Wielu Polaków w Niemczech popiera i należy do AFD .Nie popierali by jak by tak było.Sam miałem przyjemność rozmawiać z panią Alice Weidel .Jestem spokojny .Te bzdury wymyślają globaliści i ich marionetki którzy popierają i zbroją Ukrainę państwo jawnie nacjonalistyczno nazistowskie mające żądania terytorialne wobec Polski a czemu AFD jest przeciwna .

Mieszkam tam,, faszyści są spoko .



Na Ukrainie mieszkasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu