Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Siny Żółwik niezalogowany
4 września 2024r. o 7:39
Na 12,9 mln zł wyceniono dawną fabrykę mrożonek Calfrost w Kaliszu, którą rok temu przejęła ukraińska spółka Trzy Niedźwiedzie. Wszystkich pracowników zwolniono, a teraz ukraińska spółka szuka inwestora, który przejmie zakład i całą nieruchomość - informują faktykaliskie.info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
4 września 2024r. o 8:03
Kiedy UA zapłaci za "darmowy" prąd z PL ? Bo ja nie mam zamiaru płacić na .....
Brawo wyznawcy POPISU, od 35 lat rozsprzedają za marne grosze to co wasi ojcowie wybudowali, Polska w tej chwili nie ma już nic, gospodarczo jesteśmy nikim, eldorado się kończy, niedługo się dowiemy pod czyim panowaniem jesteśmy, będziemy lepić cegły bez słomy , a wy dalej będziecie wierzyć w Tuska czy Kaczora.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Duda w proteście powie po coś angielsku niezalogowany
4 września 2024r. o 8:20
Przestępcę Kuczmierowskiego pezestrzymywanenego w Wielkiej Brytanii czekają tortury.

W ramach protestu pisowce przestaną posyłać dzieci do Oxfordu i Cambridge.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Żółwik niezalogowany
4 września 2024r. o 8:35
~~Duda w proteście powie po coś angielsku napisał(a): Przestępcę Kuczmierowskiego pezestrzymywanenego w Wielkiej Brytanii czekają tortury.

W ramach protestu pisowce przestaną posyłać dzieci do Oxfordu i Cambridge.


Ty w języku polskim naucz się pisać :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis is BAD niezalogowany
4 września 2024r. o 8:44
2 najbliższych wspòpracownikòw morawieckuego już siedzi w pasiaki. Czy Duda w ramach protestu założy dzisiaj swoją ulubioną koszulkę Red is Bad ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Żółwik niezalogowany
4 września 2024r. o 8:49
~~Pis is BAD napisał(a): 2 najbliższych wspòpracownikòw morawieckuego już siedzi w pasiaki. Czy Duda w ramach protestu założy dzisiaj swoją ulubioną koszulkę Red is Bad ?


Tego nie wiem i nie potrafię przewidzieć.....wiem natomiast że Kosiniak z Kamyszem tyle kupuje sprzętu dla Wojska Polskiego, że ciągle broni brakuje XD... Ile już oddaliśmy braciom ? Polska ubożeje i Polacy a ten wydaje publiczne pieniądze żeby jakąś tam nagrodę na forum ekonomicznym złapać......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kopytnik niezalogowany
4 września 2024r. o 9:03
~~Siny Żółwik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pis is BAD napisał(a): 2 najbliższych wspòpracownikòw morawieckuego już siedzi w pasiaki. Czy Duda w ramach protestu założy dzisiaj swoją ulubioną koszulkę Red is Bad ?


Tego nie wiem i nie potrafię przewidzieć.....wiem natomiast że Kosiniak z Kamyszem tyle kupuje sprzętu dla Wojska Polskiego, że ciągle broni brakuje XD... Ile już oddaliśmy braciom ? Polska ubożeje i Polacy a ten wydaje publiczne pieniądze żeby jakąś tam nagrodę na forum ekonomicznym złapać......

dobrze piszesz.
dodał bym jeszcze coś do tego ale wzywa mnie STS..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Żółwik niezalogowany
4 września 2024r. o 9:41
"200 tysięcy rezerwistów może zostać wezwanych na obowiązkowe ćwiczenia wojskowe. Jak informuje pulshr.pl, celem tych szkoleń jest podtrzymanie kondycji i doskonalenie umiejętności rezerwistów. Za niestawienie się na ćwiczenia grożą surowe konsekwencje, w tym kara więzienia.".....

Nie mam kondycji. Mam pracę i wykorzystany urlop. Nie będę zakładał używanego obuwia, ciuchów. A ponadto patriotyzm mi przeszedł. Nie mam też zamiaru oddawać honoru żołnierzom obcych armii, gdyż w rocie przysięgi nic takiego nie było. Polska ma spore zasoby mięsa armatniego. Od inżynierów ślizgaczy, przez magistrów, młodych nierobów po polityków. Niechaj oni przejdą przeszkolenia. To nie jest wojna. A takie wezwanie dla mnie, to strata czasu. Nic nowego to nie wniesie. Strzelać potrafię, dowodzić też. Potrafię też myśleć logicznie i obserwować teren. Więc czego oni mnie chcą nauczyć w tydzień lub dwa? Ja pamiętam trzy regulaminy w brązowych okładkach. Pamiętam też czerwony i zielomy regulamin na czas W. I wiem co wolno, a czego nie. Ciekawe czy obecni, młodzi oficerowie, prócz umiejętności posługiwania się sprzętem, powtarzania wykutych regułek, potrafią posłać kogoś na śmierć, chroniąc resztę? Gdy widzę tych wszystkich szwejów w ubrankach. Nie pozapinane guziki, brudne mundury, niewypastowane buty... . To nie jest wojsko. To są podstawy dyscypliny. Ja na taki spęd nie pójdę.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.