Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Choinka niezalogowany
4 września 2024r. o 9:46
~~Siny Żółwik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pis is BAD napisał(a): 2 najbliższych wspòpracownikòw morawieckuego już siedzi w pasiaki. Czy Duda w ramach protestu założy dzisiaj swoją ulubioną koszulkę Red is Bad ?


Tego nie wiem i nie potrafię przewidzieć.....wiem natomiast że Kosiniak z Kamyszem tyle kupuje sprzętu dla Wojska Polskiego, że ciągle broni brakuje XD... Ile już oddaliśmy braciom ? Polska ubożeje i Polacy a ten wydaje publiczne pieniądze żeby jakąś tam nagrodę na forum ekonomicznym złapać......

bo kupuje się za polskie i wysyła do ua, a mitro kułeba lekkim oojem twierdzi na campus że Kraków Lublin Rzeszów Przemyśl to ua miasta tymczasowo we władaniu Polaków,nasz kraj nigdy nie zmądrzeje,to niemożliwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lenin wiecznie żywy niezalogowany
4 września 2024r. o 10:41
Pytanie jest takie? Czy Janusz nałoży koszulkę swojej ojczyzny. CCCP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzyż Żelazny dla Tuska niezalogowany
4 września 2024r. o 11:17
CH.J. z programem Peło najważniejsze że ci z PiS są ścigani. To właśnie myślenie DEBILI ZWANYCH WYBORAMI PEŁO. ŻAL MI WAS OURWY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca z dużym niezalogowany
4 września 2024r. o 12:52
~~Krzyż Żelazny dla Tuska napisał(a): CH.J. z programem Peło najważniejsze że ci z PiS są ścigani. To właśnie myślenie DEBILI ZWANYCH WYBORAMI PEŁO. ŻAL MI WAS OURWY.


Matki swojej pilnuj , będzie z nią jak w Dąbrowie Górniczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Kolczurka niezalogowany
4 września 2024r. o 13:03
Fack off .Ubecka kanalii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 września 2024r. o 13:11
Nie wysilaj się . Nieuku. Ten twój angielski przypomina ten dudowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aleksander Kwaśniewski niezalogowany
4 września 2024r. o 13:13
Co ty powiesz. Kakakaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 września 2024r. o 14:13
No i przeszukanie domu polskiego Benito. Czas rozpocząć protest bo nie będą tu straszyć naszego ,,bohatyra'' co to zrzucił ze schodów kobietę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.