Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Zielonobrunatna Nemezja niezalogowany
10 września 2024r. o 16:27
~~Pozdrowienia do więzienia napisał(a): Przyjaciel pinokia morawieckiego zostaje w areszcie a drugiego szuka interpol. Matołusz, kaczyński, ziobro, czarnek, błaszczak, wotek szykujcie szczoteczki.


pieprzyć szczoteczki ...tam będzie potrzebny spory zapas mydełek...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Po trupach do złodziejstwa niezalogowany
10 września 2024r. o 16:33
~~pytanie 1 napisał(a): Czy dziad zrobił dzisiaj chlew pod pomnikiem???



Żul kałczyński zrobił niezły chlew i pośmiewisko z siebie. Pis to jest złodziejsko-przestępcza zakłamana sekta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
10 września 2024r. o 16:50
Pany moderatorzy tępią większość wpisów, gdzie krytykuje się rządy koalicji 13 grudnia.
Każdy filmik gdzie ktoś krytykuje PO i ich przydupasy jest za chwilę usuwany.

Zrobiłem se mały eksperyment i wrzuciłem filmik Lisa gdzie jedzie po pisowcach i chyba się podoba morderatorom bo wciąż wisi.

Bolec.info...rmacje antypisowe
Coś jak teraz TVPo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Kolenda niezalogowany
10 września 2024r. o 16:50
~~Po trupach do złodziejstwa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pytanie 1 napisał(a): Czy dziad zrobił dzisiaj chlew pod pomnikiem???



Żul kałczyński zrobił niezły chlew i pośmiewisko z siebie. Pis to jest złodziejsko-przestępcza zakłamana sekta.


Ale masz tak codziennie? Stary ty już?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Miesiącznica niezalogowany
10 września 2024r. o 17:07
~~Zielona Kolenda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Po trupach do złodziejstwa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie 1 napisał(a): Czy dziad zrobił dzisiaj chlew pod pomnikiem???



Żul kałczyński zrobił niezły chlew i pośmiewisko z siebie. Pis to jest złodziejsko-przestępcza zakłamana sekta.

Ale masz tak codziennie? Stary ty już?

Tyle lat w ZOMO robi gąbkę z mózgu, psioczy na innych bo przywileje zabrano
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
10 września 2024r. o 17:56
oprych napisał(a): Pany moderatorzy tępią większość wpisów, gdzie krytykuje się rządy koalicji 13 grudnia.
Każdy filmik gdzie ktoś krytykuje PO i ich przydupasy jest za chwilę usuwany.

Zrobiłem se mały eksperyment i wrzuciłem filmik Lisa gdzie jedzie po pisowcach i chyba się podoba morderatorom bo wciąż wisi.

Bolec.info...rmacje antypisowe
Coś jak teraz TVPo

Szkoda mi ciebie pisowski dziwny czlowiek ie .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
10 września 2024r. o 18:55
Mi ciebie też szkoda.
Ogólnie żal mi ludzi którzy nie wiedzą do czego służy mózg.

Ale czego można się spodziewać po ludziach, którzy od lat głosują na POPiSowców....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
10 września 2024r. o 19:11
oprych napisał(a): Mi ciebie też szkoda.
Ogólnie żal mi ludzi którzy nie wiedzą do czego służy mózg.

Ale czego można się spodziewać po ludziach, którzy od lat głosują na POPiSowców....

Tak z ciekawości , na kogo głosowałeś obraz czego można się spodziewać po ludziach takich jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza