Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Indygowy Motylek niezalogowany
10 września 2024r. o 19:26
oprych napisał(a): Pany moderatorzy tępią większość wpisów, gdzie krytykuje się rządy koalicji 13 grudnia.
Każdy filmik gdzie ktoś krytykuje PO i ich przydupasy jest za chwilę usuwany.

Zrobiłem se mały eksperyment i wrzuciłem filmik Lisa gdzie jedzie po pisowcach i chyba się podoba morderatorom bo wciąż wisi.

Bolec.info...rmacje antypisowe
Coś jak teraz TVPo

To sobie poczytaj komentarze i zobaczysz ile jest chamskich i bezczelnych ba takich które jadą po Tusku po rządzie po politykach partii koalicyjnych. Oczywiście w drugą stronę są również. Powiem krótko w wielu widać ,, zbydlęcenie '', zmierza to w złym kierunku, można mieć swoje poglądy swój punkt widzenia ale należy robić to na poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
10 września 2024r. o 19:51
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Mi ciebie też szkoda.
Ogólnie żal mi ludzi którzy nie wiedzą do czego służy mózg.

Ale czego można się spodziewać po ludziach, którzy od lat głosują na POPiSowców....

Tak z ciekawości , na kogo głosowałeś obraz czego można się spodziewać po ludziach takich jak ty.




Z nudów ci odpowiem.
Otóż w wyborach parlamentarnych głosowałem na PJJ. A dlaczego tak?
Bo nigdy, w żadnych wyborach, nie oddam już głosu na żadną z partii typu PO, PiS, Lewica, jakaś tam Droga, PSL i tym podobne ściemy. Z Konfą też mi nie po drodze.



Dopisane 10.09.2024r. o godz. 19:51:

~~Indygowy Motylek napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Pany moderatorzy tępią większość wpisów, gdzie krytykuje się rządy koalicji 13 grudnia.
Każdy filmik gdzie ktoś krytykuje PO i ich przydupasy jest za chwilę usuwany.

Zrobiłem se mały eksperyment i wrzuciłem filmik Lisa gdzie jedzie po pisowcach i chyba się podoba morderatorom bo wciąż wisi.

Bolec.info...rmacje antypisowe
Coś jak teraz TVPo

To sobie poczytaj komentarze i zobaczysz ile jest chamskich i bezczelnych ba takich które jadą po Tusku po rządzie po politykach partii koalicyjnych. Oczywiście w drugą stronę są również. Powiem krótko w wielu widać ,, zbydlęcenie '', zmierza to w złym kierunku, można mieć swoje poglądy swój punkt widzenia ale należy robić to na poziomie.



Jestem na tym forum od prawie dziesięciu lat. Wiem jak w tym czasie "forumowicze" spadli w swym poziomie na dno. Co niektórzy próbują się jeszcze w muł wkopać.

Gdy rządziło PiS, to "jechałem" po PiSie (w miarę kulturalnie), teraz rządy się zmieniły więc będę tą koalicję krytykował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
10 września 2024r. o 19:53
Ja to ujmę inaczej. Nigdy już nie pójdę na żadne wybory by oddać głos. Jeśli pójdę to tylko po to by uszkodzić swoją kartę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
10 września 2024r. o 19:55
Jeżeli ktoś jest na tyle ograniczony umysłowo, by zrozumieć, że krytyka jednej partii nie oznacza poparcie ich opozycji, to już jego problem. Niestety w większości przypadków już nie uleczalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 września 2024r. o 19:59
oprych napisał(a): Jeżeli ktoś jest na tyle ograniczony umysłowo, by zrozumieć, że krytyka jednej partii nie oznacza poparcie ich opozycji, to już jego problem. Niestety w większości przypadków już nie uleczalny.

Komu to chcesz tłumaczyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Aksamitka niezalogowany
10 września 2024r. o 20:05
Kibice klubu hokejowego z Oświęcimia przywitali kulturalnie drużynę z Niemiec banerem z napisem WITAMY W MIEŚCIE WASZEJ NAJWIĘKSZEJ ZBRODNI. Efekt??? Klub został przez międzynarodową federację ukarany karą 2 tys. euro!!!. No tak... Oczywiście.... O takich faktach nie należy mówić... Gęba w kubeł by przyjaciół z zachodu nie obrazić. Może jakby napisali ; NAJWIĘKSZEJ ZBRODNI NAZISTÓW ; to afery by nie było.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sUPER niezalogowany
10 września 2024r. o 20:09
100/100
~~Piękne uczucie napisał(a): 88 1020 1026 0000 1602 0100 6204 piękna chwila. Ten numer w sieci złodziejska partia podała aby wpłacać na nią składki. Partia golasy ale jej członkowie bardzo tłuste kociska.
Wysłałem przed chwilą jeden grosz dla pana Jarka i ANTONIEGO.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
10 września 2024r. o 20:17
oprych napisał(a): Jeżeli ktoś jest na tyle ograniczony umysłowo, by zrozumieć, że krytyka jednej partii nie oznacza poparcie ich opozycji, to już jego problem. Niestety w większości przypadków już nie uleczalny.


Krytykujesz dla krytyki, a może rozgranicz co kto zrobił dobrze dla Polski i Polaków, kto wywiązał się ze swoich obietnic, kto jest praworządny a kto chce się przypodobać europejskim zleceniodawcom, kto inwestuje w Polsce i w Polskę a kto inwestycje dobre dla Polski anuluje, może takie kryteria przyjmij a nie krytykuje bo rządzą. Trochę pomyśl i wnioskuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza