Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Zgniłozielony Winorośl niezalogowany
19 września 2024r. o 15:03
~~ napisał(a): Usyka menadżer domaga się odszkodowania od Polski za potraktowanie ich przez polskie służby na lotnisku w Balicach, nie polecieli gdyż jeden z nich był pijany , sprawą zajął się nawet konsul ua w PL, czyli nie będzie lekko


kiedyś taki jeden darł mordę ...''ratunku!!!!Niemcy mnie biją''...;D
nich się teraz cieszy ten ''mistrzuniu'' że tylko tak go potraktowano bo w Niemczech na kopach by go wrzucili do ''suki''...;D

a co do ''cywilizowanego świata''...;D
czy w świecie piSSdzielców było coś z ''cywilizacji ''bo tam nie tylko ta zdradziecka ,krzywa od kłamstw morda mo-radzieckiego nie poleciała ze stołka a ''ministry''...
no właśnie ...ladaco który piSSdzielec podał się do dymisji? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Pustynnik niezalogowany
19 września 2024r. o 15:07
~~Zgniłozielony Winorośl napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Usyka menadżer domaga się odszkodowania od Polski za potraktowanie ich przez polskie służby na lotnisku w Balicach, nie polecieli gdyż jeden z nich był pijany , sprawą zajął się nawet konsul ua w PL, czyli nie będzie lekko


kiedyś taki jeden darł mordę ...''ratunku!!!!Niemcy mnie biją''...;D
nich się teraz cieszy ten ''mistrzuniu'' że tylko tak go potraktowano bo w Niemczech na kopach by go wrzucili do ''suki''...;D

a co do ''cywilizowanego świata''...;D
czy w świecie piSSdzielców było coś z ''cywilizacji ''bo tam nie tylko ta zdradziecka ,krzywa od kłamstw morda mo-radzieckiego nie poleciała ze stołka a ''ministry''...
no właśnie ...ladaco który piSSdzielec podał się do dymisji? ;D


Naucz się kultury zanim z kimś rozpoczniesz dyskurs bo prostactwo i arogancja nie robią z ciebie patrioty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
19 września 2024r. o 15:20
Polska ma dużą i sprawną armię. Olbrzymią liczbę zawodowych i ochotniczych strażaków. Wiele innych służb.
Większość tych ludzi ma rozkaz zostać u siebie i NIE jechać na pomoc powodzianom.
Zamiast tego Tusk wzywa pomoc armii niemieckiej.
Niedawno zaś wezwał niemiecką policję do patrolowania terytorium polski.
Czemu to, Państwa zdaniem, ma służyć?
1. Wyrobieniu u ludzi przeświadczenia, że Państwo Polskie jest do niczego i musi stać się częścią sfederalizowanego państwa europejskiego pod rządami Niemiec?
2. Przyzwyczajeniu Polaków do obecności służb niemieckich, które w przyszłości miałyby do nas wkroczyć większą siłą? Zwłaszcza w kontekście ostatniego straszenia przez Tuska obcą interwencją w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Cyprysik niezalogowany
19 września 2024r. o 16:35
ladaco napisał(a): Polska ma dużą i sprawną armię. Olbrzymią liczbę zawodowych i ochotniczych strażaków. Wiele innych służb.
Większość tych ludzi ma rozkaz zostać u siebie i NIE jechać na pomoc powodzianom.
Zamiast tego Tusk wzywa pomoc armii niemieckiej.
Niedawno zaś wezwał niemiecką policję do patrolowania terytorium polski.
Czemu to, Państwa zdaniem, ma służyć?
1. Wyrobieniu u ludzi przeświadczenia, że Państwo Polskie jest do niczego i musi stać się częścią sfederalizowanego państwa europejskiego pod rządami Niemiec?
2. Przyzwyczajeniu Polaków do obecności służb niemieckich, które w przyszłości miałyby do nas wkroczyć większą siłą? Zwłaszcza w kontekście ostatniego straszenia przez Tuska obcą interwencją w Polsce.
Nr.2 bingo!!Górny Śląsk ,Pomorze Zachodnie z Gdańskiem włącznie i Dolny Śląsk już dawno są sprzedane.Powiedz czemu na uczelniach we Wrocku są wywieszone flagi niemieckie,?To samo np.w Karpaczu .Vonderlarwa czuje się tu jak u siebie.Mimo zakazu sprzedawana jest ziemia najwięcej w zielonogórskiem,pośrednicy mają w głębokim poważaniu zakazy"bo jak nie ja to ktoś inny przytuli kasę.Na Pomorzu jest cichy układ że promowani przy sprzedaży nieruchomości są niemcy jako kupujący.Z tego powodu często zawyżane są ceny nieruchomości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Winorośl niezalogowany
19 września 2024r. o 16:46
~~Topazowy Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zgniłozielony Winorośl napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Usyka menadżer domaga się odszkodowania od Polski za potraktowanie ich przez polskie służby na lotnisku w Balicach, nie polecieli gdyż jeden z nich był pijany , sprawą zajął się nawet konsul ua w PL, czyli nie będzie lekko


kiedyś taki jeden darł mordę ...''ratunku!!!!Niemcy mnie biją''...;D
nich się teraz cieszy ten ''mistrzuniu'' że tylko tak go potraktowano bo w Niemczech na kopach by go wrzucili do ''suki''...;D

a co do ''cywilizowanego świata''...;D
czy w świecie piSSdzielców było coś z ''cywilizacji ''bo tam nie tylko ta zdradziecka ,krzywa od kłamstw morda mo-radzieckiego nie poleciała ze stołka a ''ministry''...
no właśnie ...ladaco który piSSdzielec podał się do dymisji? ;D

Naucz się kultury zanim z kimś rozpoczniesz dyskurs bo prostactwo i arogancja nie robią z ciebie patrioty.

ty nie bierz tu się za nauczanie bo to i nie miejsce na to i adresat nie ten...;D
a patriotyzm?
ty sobie nim gęby nie wycieraj bo zapewne nie masz z nim zbyt dużo wspólnego a mnie nie tacy jak ty uczyli patriotyzmu...
odezwał się patriota...chyba ten od ''bonkiewiczów'' czy innych''mentzenów''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
19 września 2024r. o 16:48
Wszyscy, którzy atakują działania rządu w czasie powodzi będą aresztowani i przykładnie ukarani. Ręka pisząca niepochlebnie o Tusku będzie odrąbana!

Był już taki komunikat czy jeszcze redagują?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez nicka niezalogowany
19 września 2024r. o 17:10
A mi się podoba zachowanie Tuska. On się zachowuje jak typowy „ojciec chrzestny”
Chce TVP , wysyła odpowiednich chłopów pyk i wszystkie studia TVP są Donalda.

Konstytucje trochę nagina ale kto nie złamał prawa ???
Donald ma cechy przywódcze prawie jak Herr Adolf, bo jakby nie posiadał takich cech to tyle gamoni by nie głosowało na Donalda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez nicka niezalogowany
19 września 2024r. o 17:24
~~pytanie 4 napisał(a): ~~Bez nicka napisał(a): A mi się podoba zachowanie Tuska. On się zachowuje jak typowy „ojciec chrzestny”
Chce TVP , wysyła odpowiednich chłopów pyk i wszystkie studia TVP są Donalda.

Konstytucje trochę nagina ale kto nie złamał prawa ???
Donald ma cechy przywódcze prawie jak Herr Adolf, bo jakby nie posiadał takich cech to tyle gamoni by nie głosowało na Donalda


Czy to przypadkiem wyborcy starego geya nie wygrali ostatnich wyborów ?
Stary gey ?! Napisz co masz na myśli pisząc stary gey bo nawet nie wiem który to tam gey a tym bardziej stary. Tam od lat 70 tych te same mordy kręcą się przy korycie i chciałbym zauważyć że tam wszyscy są starzy a czy geyami to nie mam pojęcia. Może być, nie wiem. Teraz walkach boksu kobiet walczy i kobieta i mężczyzna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.