Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Wał niezalogowany
19 września 2024r. o 17:28
PiSSowski wałowiec Paweł Szopa z Red is Bad odnalazł się z Ameryce Południowej prosi o list żelazny.

Jedyne na co zasłużył to żelazna krata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Balbina niezalogowany
19 września 2024r. o 17:29
~~Bez nicka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pytanie 4 napisał(a): ~~Bez nicka napisał(a): A mi się podoba zachowanie Tuska. On się zachowuje jak typowy „ojciec chrzestny”
Chce TVP , wysyła odpowiednich chłopów pyk i wszystkie studia TVP są Donalda.

Konstytucje trochę nagina ale kto nie złamał prawa ???
Donald ma cechy przywódcze prawie jak Herr Adolf, bo jakby nie posiadał takich cech to tyle gamoni by nie głosowało na Donalda


Czy to przypadkiem wyborcy starego geya nie wygrali ostatnich wyborów ?
Stary gey ?! Napisz co masz na myśli pisząc stary gey bo nawet nie wiem który to tam gey a tym bardziej stary. Tam od lat 70 tych te same mordy kręcą się przy korycie i chciałbym zauważyć że tam wszyscy są starzy a czy geyami to nie mam pojęcia. Może być, nie wiem. Teraz walkach boksu kobiet walczy i kobieta i mężczyzna.


Akcja Buś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo Tusk niezalogowany
19 września 2024r. o 17:31
A ja się cieszę ze pisu nie ma już u władzy bo znowu robiliby gigantyczne przekręty na ludzkiej tragedii. Pinokio kłamał że wirus jest w odwrocie. Pamiętamy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Pustynnik niezalogowany
19 września 2024r. o 17:37
~~Brawo Tusk napisał(a): A ja się cieszę ze pisu nie ma już u władzy bo znowu robiliby gigantyczne przekręty na ludzkiej tragedii. Pinokio kłamał że wirus jest w odwrocie. Pamiętamy !


Chcieliście wygrać wybory prezydenckie i najlepszą prezydent wymieniliście na Rafała, dlatego potrzebna wam była straszna epidemia z wirusem w natarciu? Pamiętamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez nicka niezalogowany
19 września 2024r. o 17:42
Ja zawsze się zastanawiałem jak głupim człowiekiem jest potrzeba być i iść głosować na złodziejów i kłamców. Polityk obiecuje a głupia ludność w to wierzy i żyjąc w mydlanej bańce że to co mówił polityk to się sprawdzi.
PiS nakradł , teraz wymienili się wagonikiem i teraz do wagonika będą kradli od Donalda. Minie 4 lata znów PiS przejmie władzę i PiS będzie wsadzał z K.O do więzienia. A zwykły Kowalski dalej będzie je**ał na dwa etaty żeby pokręcić koniec z końcem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez nicka niezalogowany
19 września 2024r. o 17:58
Cały czas politycy mówią że dziura budżetowa jest i cytuje klasyka teraz „pieniędzy nie ma i nie będzie”. A pieniądze leżą na chodniku tylko jest potrzeba je podnieść.
Wystarczyło by żeby:
Zalegalizowali marihuanę
Zalegalizowali prostytucje
Cały Kler zlikwidować i zrobić jak w USA pastorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
19 września 2024r. o 18:02
Jprdl...
Nadal myślicie że żyjemy w kraju gdzie jest wolność i demokracja? Zamknęli faceta bo napisał w sieci że szabrownicy okradają powodzian,aresztowali gościa któremu woda zniszczyła majątek,szabrownicy go okradli a teraz służby Tuska niszczą mu życie w areszcie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez nicka niezalogowany
19 września 2024r. o 18:06
Jakoś w Holandii , Luksemburgu czy w Niemczech przestali krreminalizowac ludność bo stwierdzili że dwie osoby wsadzą do więzienia a pięć innych znów zacznie sprzedawać. Więc mają z tego zysk do państwa tak samo z burdelami czy to w Niemczech czy to w Holandii. Dziewczyny odprowadzane mają składki są ubezpieczone na umowie o pracę co dwa tygodnie obowiązkowy lekarz i jakoś ludności to nie przeszkadza. A w Polsce jak to w Polsce , tylko ksiądz może sobie dobrze zadupczyć i rozerwać męskiej dzi”ce dupe jak to się odbyło w Dąbrowa Górnicza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza