Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Plecaki Kempy niezalogowany
19 września 2024r. o 19:28
Jest zawiadomienie ws budowy szpitala "covidowego" na Stadionie Narodowym. Chodzi o firmę biznesmena powiązanego ze środowiskiem współpracowników Mateusza Morawieckiego. Zawiadomienie złożył w prokuraturze operator PGE Narodowego. I cyk , słup na etacie premiera ze zorganizowanej grupy przestępczej Kaczyńskiego ma kolejne problemy.
Czas wałkarzy się skończył i idzie po nich prawo i sprawiedliwość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Heliotrop niezalogowany
19 września 2024r. o 19:41
~~Rysiu napisał(a): oprysiu a ty misiu lubisz ule? Nie chodzi mi o pszczoły.

ty sam siebie nie lubisz...
wiem o tym bo widzę prawie twoją minę kiedy podczas golenia musisz patrzeć się z obrzydzeniem w swoje fałszywe ślepka...;D
domyślam się z jakim bólem dupki musisz to robić...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Bluszcz niezalogowany
19 września 2024r. o 19:48
~~Plecaki Kempy napisał(a): Jest zawiadomienie ws budowy szpitala "covidowego" na Stadionie Narodowym. Chodzi o firmę biznesmena powiązanego ze środowiskiem współpracowników Mateusza Morawieckiego. Zawiadomienie złożył w prokuraturze operator PGE Narodowego. I cyk , słup na etacie premiera ze zorganizowanej grupy przestępczej Kaczyńskiego ma kolejne problemy.
Czas wałkarzy się skończył i idzie po nich prawo i sprawiedliwość


tarcza 2.0 wprowadziła rozwiązania prawne wyłączające odpowiedzialność karną funkcjonariuszy publicznych za przekroczenie uprawnień lub niedopełnienie obowiązków oraz odpowiedzialność karną za niegospodarność, a więc działanie na szkodę jednostki prowadzącej działalność gospodarczą, za działania związane ze zwalczaniem skutków COVID.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 września 2024r. o 19:49
Jak PO głosowało ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Richard niezalogowany
19 września 2024r. o 19:53
~~Rdzawozłoty Heliotrop napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiu napisał(a): oprysiu a ty misiu lubisz ule? Nie chodzi mi o pszczoły.

ty sam siebie nie lubisz...
wiem o tym bo widzę prawie twoją minę kiedy podczas golenia musisz patrzeć się z obrzydzeniem w swoje fałszywe ślepka...;D
domyślam się z jakim bólem dupki musisz to robić...;D


Stary ale mi przygadałeś.
Ale z bulem to się chyba pisze inaczej, nie nauczyłeś się od prezydenta prezydentów:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Heliotrop niezalogowany
19 września 2024r. o 19:56
wiem ,wiem...
od innego nauczyłem się ''spieprzaj dziadu''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rich niezalogowany
19 września 2024r. o 20:00
Ajajaj faktycznie odgryzłeś się fantazyjnie,
A osiem gwiazdek to już sam nauczysz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 września 2024r. o 20:02
~~haha napisał(a): Von der Leyen we Wrocławiu: 10 mld euro dodatkowej pomocy

Grosze ...PISdusie nakradli więcej!!:D:D

Zapomniałeś dodać , 10 mld dla wszystkich państw UE dotkniętych powodzią, ille z tego dla Polski czas pokaże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza