Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Zgniłozielony Winorośl niezalogowany
19 września 2024r. o 18:39
~~Bez nicka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Modrzew napisał(a): ~~Zgniłozielony Winorośl napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał:
Następny demokratyczny kraj
Norwegia … tam gdzie nie ma UE tam jest demokracja. UE to szambo z którego Polska już się nie wydostanie.

to już nie do końca prawda...
kraje skandynawskie przodują w rankingach ale to nie oznacza pełnej demokracji...w Norwegii rządzi chyba partia pracy czy jakoś tak...
ale czy to jest pełna demokracja?...można polemizować...
rankingi i statystyki to nie wszystko a pojęcie ''demokracji'' jest tu względne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Modrzew niezalogowany
19 września 2024r. o 18:41
~~Zgniłozielony Winorośl napisał(a): racja...zapomniałem o Helwetach...
tak ...tam jest demokracja bezpośrednia i praktycznie wszystko co ważne dla państwa rozstrzygane jest w referendach bez względu na podziały w kantonach...
ok. mea culpa... ;D

Islandia. Tak jak pisałem wyżej … tam gdzie nie ma UE tam jest demokracja i wolność słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
19 września 2024r. o 18:42
No to Jasiu wiedzieliśmy od 10 września dzięki systemowi Kopernikus co nam grozi czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
19 września 2024r. o 18:57
Dziennikarz TVP fukał na swoją rozmówczynię /Kłodzko/, żeby powiedziała przed kamerą, że... dostała już pomoc, i się doczekał:
- Tak dostałam, ale od znajomych. Mam zalane mieszkanie, nie można w nim mieszkać i nikt mi nic nie zaproponował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~haha niezalogowany
19 września 2024r. o 19:09
Von der Leyen we Wrocławiu: 10 mld euro dodatkowej pomocy

Grosze ...PISdusie nakradli więcej!!:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryś niezalogowany
19 września 2024r. o 19:14
Oj nie dobrze.....no nie dobrze.....no nie Ulka z tym z Kopernikusem wyskoczyła......no nie dobrze, no nie? Jak nie jak tak? Nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
19 września 2024r. o 19:17
ladaco napisał(a): Nie ma w cywilizowanym świecie państwa, którego premier po takiej serii zaniedbań i błędów nie podałby się do dymisji.



Noo. A Morawiecki był tego najlepszym przykładem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
19 września 2024r. o 19:23
oprysiu a ty misiu lubisz ule? Nie chodzi mi o pszczoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne