Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasiu niezalogowany
20 września 2024r. o 9:52
O to trzeba pytać tutaj Jurka z Hamburga . On po niemiecku szprecha lepiej niż po polsku. Taki z niego Polak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie za 55 niezalogowany
20 września 2024r. o 9:55
A do pisowca byś wyciągnął ręce żeby cię ratował, albo do żołnierza WOT, albo o zgrozo do strażaka z OSP z pisowskim sprzętem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
20 września 2024r. o 10:01
~~Pytanie za 55 napisał(a): A do pisowca byś wyciągnął ręce żeby cię ratował, albo do żołnierza WOT, albo o zgrozo do strażaka z OSP z pisowskim sprzętem?


PiSowca na wałach nie ma , tam nie ma co ukraść , no chyba ze worki z piaskiem. Sprzęt dla OSP był na takich tekturkach , garnki dla gospodyń były prawdziwe , całe 6 kpl. na cały kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
20 września 2024r. o 10:07
No, Jasio wolałby się utopić niż pisowca poprosić o pomoc.
Jak Wanda, która nie chciała Niemca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 września 2024r. o 10:08
Inwestycja w kompleks petrochemiczny Olefiny III została zawieszona z powodu wzrostu wartości budowy o kilka miliardów zł. Jak twierdzi obecny zarząd koncernu – „nie była ona oparta na racjonalnych przesłankach”.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
20 września 2024r. o 10:09
~~Stasiek napisał(a): PiSowca na wałach nie ma , tam nie ma co ukraść , no chyba ze worki z piaskiem.


PISzę powoli abyś zrozumiał ,,PiSowca na wałach nie ma , tam nie ma co ukraść , no chyba ze worki z piaskiem."
Dotarło ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
20 września 2024r. o 10:16
~~Jasio napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stasiek napisał(a): PiSowca na wałach nie ma , tam nie ma co ukraść , no chyba ze worki z piaskiem.


PISzę powoli abyś zrozumiał ,,PiSowca na wałach nie ma , tam nie ma co ukraść , no chyba ze worki z piaskiem."
Dotarło ??


Ja jestem, widzisz mnie? Macham teraz......o widzisz mnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 września 2024r. o 10:26
~~Stasiek napisał(a): Ja jestem, widzisz mnie? Macham teraz......o widzisz mnie?


Że strychu nie widać :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.