Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

13926
qwax_
21 września 2024r. o 19:23
Jedyna różnica jaką dostrzegam jak na razie miedzy PIS i PO to NAZWA

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Golteria niezalogowany
21 września 2024r. o 19:24
~~Brązowopłowa Mina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zarumieniona Golteria napisał(a): ~~Brązowopłowa Mina napisał(a): no właśnie nie miałem czasu...;)
a dlaczego nie napiszę bo zaraz by się tu zaczęła ''jazda''...;D
a to co piszesz chcąc mi niby coś przypomnieć wiem od dawna pisząc przed laty o willi Kwaśniewskich ,podpisanym konkordacie i zaginionej teczce z dolarami od CIA...;D

No ,to tylko wierzchołek góry lodowej,na dalszą wycieczkę zaopatrz się w raki i czekan .Zapewniam Cię że będzie ciekawie .

dobrze to znam...
a ty?...przypomnij niedawne ''wałki'' piSSdzielców?
skoro tamte czasy pamiętasz to czasy przecież niedawne powinieneś pamiętać...;D
no pisz...;D
To jest jeden wuj tylko mordy ma jak hydra i Ty dalej tego nie łapiesz.Oni wszyscy walą do tego samego klopa ,opcja jest tylko taka że jak się spolaryzuje społeczeństwo to pewnych zależności nie widać bo robi się zamieszanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
21 września 2024r. o 19:42
Za zasiłek powodziowy kasia curóś nawet by na torebkę nie miała :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
21 września 2024r. o 19:50
Ja myślałem że że strychu nadaje pan o polskojęzycznym nazwisku Neumann który walczy w imieniu PO a to okazuje się że to "Iwan " ....po naszemu Jaśko.
Pamiętacie słowa Neumanna?

"Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k... bronił jak niepodległości ...... Sławomir Neumann ".....hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antoni niezalogowany
21 września 2024r. o 19:54
~~Brązowopłowa Mina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Eureka napisał(a): nie udawaj Greka,to ukryta opcja niemiecka

aha...
a szalony Anton Antonowych Macjarewicz to czyja ''opcja''?
bo mam tu całą listę nazwisk jego kolesi i brzmią one ''swojsko - rosyjsko''


Witam witam Janka z rudego.
Ubawił mnie szalenie szalenie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Wiśnia niezalogowany
21 września 2024r. o 20:58
~~J23 napisał(a): Za zasiłek powodziowy kasia curóś nawet by na torebkę nie miała :-)

możesz dołożyć ,zamiast powodzianom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
21 września 2024r. o 21:05
Uwaga! Będą rozliczać partaczy ! :-) :
"Tusk mówi o "mapie zaniechań i partactwa". Wyciągnie konsekwencje po powodzi"....hehe....partaczy :-)

No to teraz szeroki uśmiech - premier obiecał:)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~misio niezalogowany
21 września 2024r. o 21:16
Sukcesem jest to że jeszcze są na stołkach. Takiej nieudolności nie było ani w 1997 ani w 2005 roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza