Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Brązowopłowa Mina niezalogowany
21 września 2024r. o 18:50
~~hgytu6t76ti786i napisał(a): Niemcy. Berlińska policja oskarżona o przemoc wobec protestujących przeciw polityce covidowe

reszty mordo-rator nie puścił...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Golteria niezalogowany
21 września 2024r. o 18:52
~~Brązowopłowa Mina napisał(a): no właśnie nie miałem czasu...;)
a dlaczego nie napiszę bo zaraz by się tu zaczęła ''jazda''...;D
a to co piszesz chcąc mi niby coś przypomnieć wiem od dawna pisząc przed laty o willi Kwaśniewskich ,podpisanym konkordacie i zaginionej teczce z dolarami od CIA...;D

No ,to tylko wierzchołek góry lodowej,na dalszą wycieczkę zaopatrz się w raki i czekan .Zapewniam Cię że będzie ciekawie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Mina niezalogowany
21 września 2024r. o 18:52
~~Eureka napisał(a): nie udawaj Greka,to ukryta opcja niemiecka

aha...
a szalony Anton Antonowych Macjarewicz to czyja ''opcja''?
bo mam tu całą listę nazwisk jego kolesi i brzmią one ''swojsko - rosyjsko''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
21 września 2024r. o 18:53
~~J23 napisał(a): Sondaże wskazują na remis pomiędzy tuskową partią i PiS. Donald musi więc przynajmniej udawać, że się stara, że coś robi. Temu chyba miało służyć transmitowanie w stylu putinowskim spotkań z przedstawicielami służb, gdzie Donald zadawał pytania i beształ. Gdyby tuskowa partia miała dużą przewagę, leniwy Kaszub nie starałby się aż tak bardzo.


Właśnie , Tusk to tylko w TV się lansuje a Kaczyńskiego w ogóle w niej nie widać . On działa , wysyła pomoc do potrzebujących . Wczoraj do Kłodzka dotarł bus z darami od PIS , były tam i łopaty ( 3 szt),i miotły (2 szt) ,i zgrzewki wody( 6szt) oraz papier toaletowy i makaron .
Można , można bez lansu ,po cichu a skutecznie.

ps. Suski tez nie śpi , razem z Foglem nakupili żywnosci za ok.350 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Mina niezalogowany
21 września 2024r. o 18:54
~~Zarumieniona Golteria napisał(a): ~~Brązowopłowa Mina napisał(a): no właśnie nie miałem czasu...;)
a dlaczego nie napiszę bo zaraz by się tu zaczęła ''jazda''...;D
a to co piszesz chcąc mi niby coś przypomnieć wiem od dawna pisząc przed laty o willi Kwaśniewskich ,podpisanym konkordacie i zaginionej teczce z dolarami od CIA...;D

No ,to tylko wierzchołek góry lodowej,na dalszą wycieczkę zaopatrz się w raki i czekan .Zapewniam Cię że będzie ciekawie .

dobrze to znam...
a ty?...przypomnij niedawne ''wałki'' piSSdzielców?
skoro tamte czasy pamiętasz to czasy przecież niedawne powinieneś pamiętać...;D
no pisz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Winobluszcz niezalogowany
21 września 2024r. o 19:02
Mnóstwo PiSowców w Polsce zna się na klęskach żywiołowych i zarządzaniu kryzysowym. Miliony chyba. Nawet jak naukę zakończył taki tłuk na podstawówce . Znaczna część PiSiej mafii hołduje polskiej zacnej zasadzie..." Nic nie wiem i nic nie rozumiem ale się wypowiem i skrytykuję"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Golteria niezalogowany
21 września 2024r. o 19:03
~~Brązowopłowa Mina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zarumieniona Golteria napisał(a): ~~Brązowopłowa Mina napisał(a): no właśnie nie miałem czasu...;)
a dlaczego nie napiszę bo zaraz by się tu zaczęła ''jazda''...;D
a to co piszesz chcąc mi niby coś przypomnieć wiem od dawna pisząc przed laty o willi Kwaśniewskich ,podpisanym konkordacie i zaginionej teczce z dolarami od CIA...;D

No ,to tylko wierzchołek góry lodowej,na dalszą wycieczkę zaopatrz się w raki i czekan .Zapewniam Cię że będzie ciekawie .

dobrze to znam...
a ty?...przypomnij niedawne ''wałki'' piSSdzielców?
skoro tamte czasy pamiętasz to czasy przecież niedawne powinieneś pamiętać...;D
no pisz...;D
Maciora miał za zadanie coś rozmontować ale się nie postarał.Wiedział co było robione na Dolnym Śląsku Pomorzu i Górnym Śląsku ale był i jest umoczony w g..jak oni wszyscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Mina niezalogowany
21 września 2024r. o 19:06
dlatego takie jak piszesz ''tłuki'' z nikim nie wchodzą i nie wejdą w otwartą dyskusję...
a jak zaczynają coś tu pisać to okazuje się że brak temu logiki a ortograf goni ortograf...;D

dzisiaj Jurek chciał ty ''błysnąć '' a wyszedł na ''błazenka''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne