Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Rysiek niezalogowany
25 września 2024r. o 17:07
Dla Austriaka piniondze są, a dla Polaka piniendzy nie ma i nie będzie.
"Jakby" to podsumował pan Janek ? No i kicha:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szofer niezalogowany
25 września 2024r. o 17:09
~~Rysiek napisał(a): Dla Austriaka piniondze są, a dla Polaka piniendzy nie ma i nie będzie.
"Jakby" to podsumował pan Janek ? No i kicha:(


A twoja matka ile dziś ich przyniosła . Ha ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółty Sundaville niezalogowany
25 września 2024r. o 17:17
pofatygował*
teraz kawka bo podmęczony jestem i poczytam sobie co tam dzisiaj tu ''spłodzono''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szofer niezalogowany
25 września 2024r. o 17:17
~~szofer napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiek napisał(a): Dla Austriaka piniondze są, a dla Polaka piniendzy nie ma i nie będzie.
"Jakby" to podsumował pan Janek ? No i kicha:(


A twoja matka ile dziś ich przyniosła . Ha ?


Rysiek ile, liczysz ,ha ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~siostra Bożenka niezalogowany
25 września 2024r. o 17:23
~~Brązowawożółty Sundaville napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biskupi Tulipan napisał(a):

Jasio gut gut , naturlich myśl co dla ojczyzna ty zrobić , ja?
Pytaj Jurka z Hamburga co on robi dla ojczyzny i dla której.

A co tak Ciebie Jurek boli , wspominasz ..??
Czy tęsknisz…??

Nie pal głupa . Ciebie najbardziej Jasio obchodzi .Ciebie i nieodrodnego tchórzliwego braciszka .
Co robisz dla swojej ojczyzny i dlaczego to Niemcy?

Kto to jest po pierwsze Jasio …?
I dlaczego miałby mnie interesować…?
próbowałem kiedyś go przekonać ,
że narcyzm nie jest idealnym rozwiązaniem
w stosunkach międzyludzkich , jak również
odpowiedz mi dlaczego miałbym zwłaszcza tobie ,
się tłumaczyć z moich prywatnych spraw , typu ,gdzie mieszkam , dla kogo pracuje …?
może jeszcze z kim śpię ….
Chyba że jesteś z Esbecji , prowadzisz dochodzenie ….


odpowiedź jest prosta...
na tyle Jurusia coś interesowało że nawet tu się pofatygowałeś ...;D
tyle że skończyło się rozmową na ławeczce bo po postach na tyle go poznałem - i Lucusia - że nie ma najmniejszej szansy na to by któryś z nich przekroczył próg mojego domu...

dlaczego?...bo następnego dnia byście mi dupę obrabiali ...a tak?...możecie sobie tylko pofantazjować...
zanim zaczniesz jeden z drugim przypisywać mi ''narcyzm'' sami się z tego wyleczcie...;D

czy to Juruś pisał ostatnio o swoim życiu ''na poziomie'' ? ;D
czy to nie Lucuś pierd...ł tu ''milion razy '' o tym jak to on ''walczył'' z komuną ? :D
myślisz że takie szczęście tylko jego dopadło?....ma się za jakiegoś ''wybrańca'' losu?
w dupie mam jak żyje i jak kiedyś skończy...;D ...powiewa mi to czy jako milioner czy bankrut pod płotem...

zauważ że jakiegoś dupka bardzo interesuje moja emerytura i ''trzynastka'' ...po co mu to ?
liczy na wsparcie?...a takiego ''wała''...;D

przypominam ci też że od lat ''esbecja'' już formalnie nie istnieje a sporo ''esbeków'' zasiliło szeregi ''solidaruchów''
dzisiaj dochodzenia prowadzi Policja tak jak w przypadku tego typa który opublikował post z danymi...


Pisanie w ten sposób o moich braciach osłabia w nich więzi braterskie. Mogą się zamknąć w sobie i nigdy już tu nie pisać. To niedobre jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Goździk niezalogowany
25 września 2024r. o 17:35
~~szofer napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiek napisał(a): Dla Austriaka piniondze są, a dla Polaka piniendzy nie ma i nie będzie.
"Jakby" to podsumował pan Janek ? No i kicha:(


A twoja matka ile dziś ich przyniosła . Ha ?


tr0jnarzyno, nie pisano ci już tutaj zebys czyichs matek nie tykal w dyskusjach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ziobro i moradziecki niezalogowany
25 września 2024r. o 17:35
Katowicki sąd okręgowy utrzymał w mocy decyzję o aresztowaniu na 90 dni twórcy marki Red is Bad Pawła Szopy. Nie uwzględnił zażaleń jego obrońców. Szopa jest jednym z podejrzanych w sprawie nieprawidłowości w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 września 2024r. o 17:39
Ludzie rozsądni w dupie mają Lucusi ,Jurusi Rysiów i Yogiego z Bubu. To jeden xuj . Nie będą pisać ? Było by to z pożytkiem dla forum ale oni tego nie zrobią . Oni potrzebują dowartościowania zwłaszcza przez samych siebie. Obaj mają o sobie wysokie mniemanie co jest chyba próbą rekompensaty strat z dzieciństwa i chyba właśnie teraz próbują to nadrobić. Obydwa te przypadki to sprawa dla psychoterapeutów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza