Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Burobrązowa Tunbergia niezalogowany
25 września 2024r. o 17:42
a juz najbardziej w dupie maja dziwkarza z dolnych mlynow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan- Solidarnośc niezalogowany
25 września 2024r. o 18:09
~~Brązowawożółty Sundaville napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biskupi Tulipan napisał(a):

Jasio gut gut , naturlich myśl co dla ojczyzna ty zrobić , ja?
Pytaj Jurka z Hamburga co on robi dla ojczyzny i dla której.

A co tak Ciebie Jurek boli , wspominasz ..??
Czy tęsknisz…??

Nie pal głupa . Ciebie najbardziej Jasio obchodzi .Ciebie i nieodrodnego tchórzliwego braciszka .
Co robisz dla swojej ojczyzny i dlaczego to Niemcy?

Kto to jest po pierwsze Jasio …?
I dlaczego miałby mnie interesować…?
próbowałem kiedyś go przekonać ,
że narcyzm nie jest idealnym rozwiązaniem
w stosunkach międzyludzkich , jak również
odpowiedz mi dlaczego miałbym zwłaszcza tobie ,
się tłumaczyć z moich prywatnych spraw , typu ,gdzie mieszkam , dla kogo pracuje …?
może jeszcze z kim śpię ….
Chyba że jesteś z Esbecji , prowadzisz dochodzenie ….


odpowiedź jest prosta...
na tyle Jurusia coś interesowało że nawet tu się pofatygowałeś ...;D
tyle że skończyło się rozmową na ławeczce bo po postach na tyle go poznałem - i Lucusia - że nie ma najmniejszej szansy na to by któryś z nich przekroczył próg mojego domu...

dlaczego?...bo następnego dnia byście mi dupę obrabiali ...a tak?...możecie sobie tylko pofantazjować...
zanim zaczniesz jeden z drugim przypisywać mi ''narcyzm'' sami się z tego wyleczcie...;D

czy to Juruś pisał ostatnio o swoim życiu ''na poziomie'' ? ;D
czy to nie Lucuś pierd...ł tu ''milion razy '' o tym jak to on ''walczył'' z komuną ? :D
myślisz że takie szczęście tylko jego dopadło?....ma się za jakiegoś ''wybrańca'' losu?
w dupie mam jak żyje i jak kiedyś skończy...;D ...powiewa mi to czy jako milioner czy bankrut pod płotem...

zauważ że jakiegoś dupka bardzo interesuje moja emerytura i ''trzynastka'' ...po co mu to ?
liczy na wsparcie?...a takiego ''wała''...;D

przypominam ci też że od lat ''esbecja'' już formalnie nie istnieje a sporo ''esbeków'' zasiliło szeregi ''solidaruchów''
dzisiaj dochodzenia prowadzi Policja tak jak w przypadku tego typa który opublikował post z danymi...



Prawda Janusz że to co zrobił tobie i propagandzie rosyjskiej Minister Spraw Zagranicznych Radek Sikorski na forum RB ONZ to była masakra.
I jak ci z tym J?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Godecja niezalogowany
25 września 2024r. o 18:42
~~Janusz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kremowy Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~szofer napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rysiek napisał(a): Dla Austriaka piniondze są, a dla Polaka piniendzy nie ma i nie będzie.
"Jakby" to podsumował pan Janek ? No i kicha:(


A twoja matka ile dziś ich przyniosła . Ha ?

..... nie pisano ci już tutaj zebys czyichs matek nie tykal w dyskusjach?


Paczemu, pracujo, zarabiajo?

Masz z tym problem ? Zgłoś to na Policję a nie tu niby się oburzasz. Frajer jesteś i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 5 niezalogowany
25 września 2024r. o 18:43
W 2022 roku Mateusz Morawiecki przekazał 80 mln zł. z budżetu państwa, na stworzenie we Wrocławiu, centrum imienia swego tatusia, wielkiego przyjaciela Rosjan - Kornela Morawieckiego.

Dlaczego, czy ciebie Mateusz nie stać, żeby tacie pomnik postawić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gabryś niezalogowany
25 września 2024r. o 18:45
~~Bławatna Godecja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janusz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kremowy Goździk napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~szofer napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rysiek napisał(a): Dla Austriaka piniondze są, a dla Polaka piniendzy nie ma i nie będzie.
"Jakby" to podsumował pan Janek ? No i kicha:(


A twoja matka ile dziś ich przyniosła . Ha ?

..... nie pisano ci już tutaj zebys czyichs matek nie tykal w dyskusjach?


Paczemu, pracujo, zarabiajo?
Masz z tym problem ? Zgłoś to na Policję a nie tu niby się oburzasz. Frajer jesteś i tyle.


Jak na Policję , oni obsługiwani są za darmo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
25 września 2024r. o 18:56
~~Janusz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kremowy Goździk napisał(a):
A twoja matka ile dziś ich przyniosła . Ha ?

................... nie pisano ci już tutaj zebys czyichs matek nie tykal w dyskusjach?

TYLKO CHAMSKI LUCJAN MOŻE O OJCACH INNYCH PISAĆ ŻE TO ,,KOMUCHY'' I ,,ESBEKI''
TYLKO ON.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bzyk niezalogowany
25 września 2024r. o 19:08
~~Jasio napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janusz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kremowy Goździk napisał(a):
A twoja matka ile dziś ich przyniosła . Ha ?

................... nie pisano ci już tutaj zebys czyichs matek nie tykal w dyskusjach?

TYLKO CHAMSKI LUCJAN MOŻE O OJCACH INNYCH PISAĆ ŻE TO ,,KOMUCHY'' I ,,ESBEKI''
TYLKO ON.

No przecie jego idol to potomek Ruskiego żyda z pod Odessy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan- Solidarnośc niezalogowany
25 września 2024r. o 19:16
~~Lucjan- Solidarnośc napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowawożółty Sundaville napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biskupi Tulipan napisał(a):

Jasio gut gut , naturlich myśl co dla ojczyzna ty zrobić , ja?
Pytaj Jurka z Hamburga co on robi dla ojczyzny i dla której.

A co tak Ciebie Jurek boli , wspominasz ..??
Czy tęsknisz…??

Nie pal głupa . Ciebie najbardziej Jasio obchodzi .Ciebie i nieodrodnego tchórzliwego braciszka .
Co robisz dla swojej ojczyzny i dlaczego to Niemcy?

Kto to jest po pierwsze Jasio …?
I dlaczego miałby mnie interesować…?
próbowałem kiedyś go przekonać ,
że narcyzm nie jest idealnym rozwiązaniem
w stosunkach międzyludzkich , jak również
odpowiedz mi dlaczego miałbym zwłaszcza tobie ,
się tłumaczyć z moich prywatnych spraw , typu ,gdzie mieszkam , dla kogo pracuje …?
może jeszcze z kim śpię ….
Chyba że jesteś z Esbecji , prowadzisz dochodzenie ….


odpowiedź jest prosta...
na tyle Jurusia coś interesowało że nawet tu się pofatygowałeś ...;D
tyle że skończyło się rozmową na ławeczce bo po postach na tyle go poznałem - i Lucusia - że nie ma najmniejszej szansy na to by któryś z nich przekroczył próg mojego domu...

dlaczego?...bo następnego dnia byście mi dupę obrabiali ...a tak?...możecie sobie tylko pofantazjować...
zanim zaczniesz jeden z drugim przypisywać mi ''narcyzm'' sami się z tego wyleczcie...;D

czy to Juruś pisał ostatnio o swoim życiu ''na poziomie'' ? ;D
czy to nie Lucuś pierd...ł tu ''milion razy '' o tym jak to on ''walczył'' z komuną ? :D
myślisz że takie szczęście tylko jego dopadło?....ma się za jakiegoś ''wybrańca'' losu?
w dupie mam jak żyje i jak kiedyś skończy...;D ...powiewa mi to czy jako milioner czy bankrut pod płotem...

zauważ że jakiegoś dupka bardzo interesuje moja emerytura i ''trzynastka'' ...po co mu to ?
liczy na wsparcie?...a takiego ''wała''...;D

przypominam ci też że od lat ''esbecja'' już formalnie nie istnieje a sporo ''esbeków'' zasiliło szeregi ''solidaruchów''
dzisiaj dochodzenia prowadzi Policja tak jak w przypadku tego typa który opublikował post z danymi...



Prawda Janusz że to co zrobił tobie i propagandzie rosyjskiej Minister Spraw Zagranicznych Radek Sikorski na forum RB ONZ to była masakra.
I jak ci z tym J?


Ciekawa koincydencja.
Im więcej mocnych wystąpień Sikorskiego, które teoretycznie (ale jak widać tylko TEORETYCZNIE) powinny zadowalać pisowców czy konfederatów, tym bardziej owi patrioci są niepocieszeni.
Pewnie dlatego, że jedni mieli gęby pełne frazesów przez 8 ostatnich lat, a drudzy guzik mogą.
W dodatku ci najgłośniej ujadający bratają się z AfD, czyli najparszywszą opcją, jaką można sobie wyobrazić.
Oj nie mają łatwo z Panem Radkiem, popsuł im zabawę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza