Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Gloria niezalogowany
30 września 2024r. o 20:55
~~Jasio napisał(a): Izabela, dawna kochanka b. posła PiS Stanisława Pięty zamieściła śmiały wpis, w którym zdradza pikantne szczegóły ich romansu, którym żyła cała Polska. Opisuje w nim, jak naga czekała na Piętę w łóżku.


Ponieważ potrzebowała tego co ty Brokatu …;););)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 września 2024r. o 21:00
Obszczekiwacze piszcie nadal o mnie, mam niezły ubaw . Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Żywotnikowiec niezalogowany
30 września 2024r. o 21:08
Co potrafią zawiedzeni ..??
Zostali z palcem w D…pie ..??
Takiej rozpyer**duchy sądów i prawa nie znają najstarsi górale …?
Dorwał się ten od liczenia głosów do rządzenia
i otumanił gąbczastych …!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Śnieguliczka niezalogowany
30 września 2024r. o 21:11
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~obserwator napisał(a): Najlepszy to Lucek był jak pisało zdradzie najbliższych i że takim nie należy wierzyć. Zapomniał dodać że zdradził swojego idola Wałęsę i sprzedał się Morawieckiemu. Zwykła chorągiewa. Sprzeda każdego tak jak sprzedał swojego kolegę któremu wcześniej dupę lizał.

Ty jesteś najlepszy w obszczekiwaniu , naśladowanie bardzo miłych zwierząt jakimi są kindelki to twój znak rozpoznawczy .Dopisane 30.09.2024r. o godz. 20:50:Obraziłam kundelki.


Zrobiłeś z mordy cholewę Lucuś. Obiecywałeś tu że kończysz z logowaniem i byłem skłonny w to ci wierzyć bo tobie chamie najlepiej wychodzi opluwanie tu innych z ''anonima'' co zresztą tu robiłeś i robisz nadal.
Ty mój ''kindelku''...;D
Lucuś z tobą prostaku jest tak jak z oczekiwaniem na deszcz licząc że po nim nie pojawi się błoto...
tak jest i z twoją pisaniną ...niedługo trzeba czekać by pojawiło się twoje zwykłe ,prostackie chamstwo i wycieczki osobiste ...
tak to jest z tobą Lucuś...z chama nie zrobisz pana ...;D

no i co tu ''jojczysz''?...nie sprzedałeś swojego koleżki któremu długi czas lizałeś dupę a kiedy pokazał ci gdzie twoje miejsce zacząłeś go opluwać?
i ty piszesz tu o jakimś ''nękaniu? '' ;D ...cienki boluś z ciebie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2024r. o 21:14
M21W2 napisał(a): Obszczekiwacze piszcie nadal o mnie, mam niezły ubaw . Dobranoc

Nie świruj pajacu bo chyba nie myślisz że ktoś uwierzy w to że idziesz spać. Będziesz tu walił z anonima .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
30 września 2024r. o 21:16
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ciekawy napisał(a): Lucek byłeś już słuchany na Policji? Byłeś czy jeszcze nie? Opowiadaj . Nie dygaj.

Spytaj tego co zgłosił na policję .

Twój kolega kiedyś też tak się tłumaczył. Uciekasz od odpowiedzi tak samo jak tamten cham. To was łączy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2024r. o 21:18
Lucjan w swojej naiwności liczy że pisząc z anonima sprowokuje fal-co do ostrego tekstu a tu dupa. A właściwie to został z palcem w dupie. ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przetacznik płowy niezalogowany
30 września 2024r. o 21:24
~~Rudawobrązowa Śnieguliczka napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~obserwator .

Sprzeda każdego tak jak sprzedał swojego kolegę któremu wcześniej dupę lizał.

Ty jesteś najlepszy w obszczekiwaniu , naśladowanie bardzo miłych zwierząt jakimi są kindelki to twój znak rozpoznawczy .

,,zgłosiłam na policj'' Wiedziałem że baba z ciebie i cipa.Zdania bez błędu nie umiesz sklecić.
potwierdzają te twoje kindelki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza