Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bladolawendowa Wiśnia niezalogowany
9 października 2024r. o 19:27
O przepraszam za fuszerkę odpowiedzialne są bobry.....haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 października 2024r. o 19:30
Wiele pisano by później to prostować i otwarcie przyznawać że to były kłamstwa. Ale o to musisz pytać tego który łgał jak bura suka by później przyznawać się do kłamstw i pisać że zrobiono po partaczu -alkoholiku solidne poprawki.
Żadne z ciebie H2O bo wali od ciebie odorem siarkowodoru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
9 października 2024r. o 19:32

14240
M21W2
11 listopada 2020r. o 19:38
Kim jest Pan M , były kandydat na prezydenta Bolesławca .
Kim jest człowiek który dzieli ludzi zakładając temat o Solidarności , ludziach Solidarności , dzielący na ciemnotę za jaką uważa katolików i światłych ateistów .
Wiem jedno jest fałszywym kolegą , mam na to dowód - czy powinienem to publicznie ujawnić , wszak były działacz Palikota i kandydat na prezydenta to osoba publiczna .

WIEM JEDNO JEST FAŁSZYWYM KOLEGĄ > MAM NA TO DOWÓD - CZY POWINIENEM TO UJAWNIĆ PUBLICZNIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
9 października 2024r. o 19:39
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rysiek napisał(a): A wiesz ze Lucjan plantator założył sobie temat o swoim koledze PanM ? Pamiętasz?


Był tu taki co swojego pracodawcę/chlebodawcę od bimbrownika i serowara wuzuwał. Niewdzięczny typ gryzł rękę która go karmiła ?
.

tak ...był tu taki jeden...HAHAHAHAHAHA
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2020r. o 17:39
PanM , Drogi Lucjanie , a znam gościa osobiście ......................... Pędzi , wędzi i robi serki z krowiego i koziego mleka ( gorąco polecam :) ), ale jako przyzwoity obywatel zraził do siebie już chyba wszystkich razem z własnymi dziećmi ...

Ja cham i prostak , obsługa betoniary , kmiot i złodziej chciałbym spytać publicznie PanaM , czy to wiertło , które kupiłem nadal leży tam gdzie je zostawiłem na posesji PanaM ? A Ciebie Głupia Papugo proszę ... odpier... dol się , żadnych insynuacji i sugestii . Panna jest łagodnym człowiekiem , ale ... jeszcze nie zna swych ciemnych , szatańskich stron ... chciałbyś być podmiotem eksperymentu Panny ?


;D ;D ;D

a później było tylko przepraszam i przepraszam...zanim wpadł ktoś z sekatorem i było po zawodniku...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 października 2024r. o 19:44
Jasio, przyjaciel panaM z DM karmiony serkami wylał na niego całe swoje " szambo" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
9 października 2024r. o 19:49
Tylko to nie on założył temat o PanuM a jego wierny kolega. I jak chyba widzisz o serkach i bimbrze to pisał ktoś inny. A swoją drogą -Lucjan byłeś już na przesłuchaniu tłumacząc się z tego czy jesteś autorem postu z danymi .Byłeś czy zasłaniasz się legitymacją związkową jak inni twoi kolesie immunitetami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo szare niezalogowany
9 października 2024r. o 19:50
Lucjan ma ciepło w gaciach i na siłę chce tu coś sprowokować a tu DUDA bo jest na to za cienki w uszkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Wiśnia niezalogowany
9 października 2024r. o 19:59
PO ulewach szambo wylało....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne