Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasio niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 17:15
du hingegen bist nur eine amobe...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kroksomia złocista niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 17:22
Juruś a afera z z Obajtkiem i oszustwem na ,,chińczyka'' jest czy nie ma? Bo ani kasy ani Chińczyka nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Scewola niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 17:32
~~Jasnobrązowa Róża napisał(a): widzę że wdałeś się z kimś w polemikę i co ciekawe nie po polsku tylko w języku narodu który daje ci chleb ...;D
ale zaciekawiła mnie ta twoja ''wiedza'' ...napisz coś o tym więcej ;D
bo teraz jak widzę nie na der Layen się skupiasz tylko na jej mężu...
a pisałeś że nie lubisz plotek...HAHAHAHA

a ja mogę ciebie jako zawziętego piSSdzielca jednym tekstem ''zaorać'' i nie wybrniesz z tego ...;D

Jasiek zaorać to ty możesz jedynie niemieckiemu Bauerowi pole po szparagach . ..
18.05. będę w Bolcu , zapraszam jak zwykle na kawę , może mi live przedstawisz twoją
obszerną wiedzę …?
potrafię uznać wyższość …
lecz powątpiewam …
bez dostępu do internetu możesz popaść w kłopoty …

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Róża niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 17:38
co ty nie powiesz?...ale ja czekam nadal na to info o mężu der Layen...
masz z tym jakiś problem? HAHAHAHA
bo ja od ręki służę ci informacjami dlaczego Ursula jest na swoim stanowisku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 17:43
und willst du mich nicht einladen? verdammt... schreib einfach wo...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 19:12
~~Jasnobrązowa Róża napisał(a): słucham sobie teraz powtórki ''kawy na ławę '' bo wczoraj nie mogłem i słucham tego całego Budy z szerokim uśmiechem na ustach...
ja naprawdę nie wiem dlaczego tego Budy nie zgasi się kiedy mówi o van der Layen jednym zdaniem...
dupek by się po tym nie pozbierał...;D
zresztą forumowi piSSdzielcy kiedy wspominają Ursulę też nie wierzą co czynią ale ich mogę zrozumieć...po prostu się wstydzą bo tego co bym im odpowiedział powaliło by ich na kolana...;D
dlatego taki Lucek czy Jurek otwarcie o to mnie nie zapyta...;D

Otwarcie pytam o Ursule , nie zakładam nakolanników, jesteś znamy z pisania bzdur . Czekam ale czy się doczekam , wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Róża niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 20:45
jak powtórzysz pytanie jako zalogowany ...
;D
wtedy praktycznie natychmiast ci odpowiem ...
teraz mam czas bo byli znajomi na kawusi a czas z nimi spędzony jest przyjemniejszy niż pisanie z tobą...;D
a więc loguj się ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Róża niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 21:08
oho...jakiś ''mordor'' już blokuje post gdzie piszę o pewnym gieroju ...
ukraiński gienierał spierdzielił przed poborem ale co nakradł to nakradał...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza