Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
9 maja 2024r. o 18:58
~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a): nie przeżywej, chłopie nie przeżywej...;D
o takim jak ty trudno zapomnieć ...można cię ignorować ale zapomnieć?

ty i Jurek budzicie się i zasypiacie z myślą o mnie...popatrz Lucuś jak wczoraj mnie tu zaczepiał...;D


Janusz , byłbym ci dozgonnie wdzięczny jak byś mnie zamiast zaczepiać ignorował , Jurek zaczepiał ciebie
ty zaczepiasz mnie i tak to się kręci od wielu lat .


~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a): a ty jak widzę znowu na protest bo przewodniczący zażądał wsparcia swoich zadymiarzy...
a le ty się robisz ''światowy''...po latach spędzonych pomiędzy Ocicami a Wizowem nagle co rusz widzisz''stolycę''
fajnie wy macie...''kombatanty''...;D nie dosyć że wycieczka to i da się zarobić..

no ale to twoja sprawa za co się ''sprzedajesz''...;D


Na te brednie odpowiem tobie jak bym odpowiadał koledze , jadę bo popieram rolników jak zdecydowana większość
Polaków ,
Janusz w stolicy i okolicach mieszka nieomal cała moja rodzina tak ze strony ojca jak i mamy Warszawę i okolice znam od roku w którym ty się urodziłeś , to w 1957 roku byłem po raz pierwszy w Warszawie , Warszawie odbudowywanej ze zgliszcz jakie pozostawili po sobie ci których ty dzisiaj popierasz , sowieckich komunistów i niemieckich faszystów .Na tym koniec uprzejmości i
traktowania ciebie jak normalnego porządnego człowieka tylko jak oszusta , nikczemnika .
Oszuście , nikczemniku , nikt nikomu nic nie płaci , to z naszych składek są opłacane autobusy , nie sądź innych nie będziesz
sądzony , sprzedajesz się Putinowi i Niemcom to nie znaczy że wszyscy są tacy jak ty propagandysto sowiecki .

Pytanie zadaj sobie i tym co darli japy " wolne sądy " ," wolne sądy " , w TVN ci nie powiedzieli że to twój Kwaśniewski mianował waszego człowieka na sędziego sądu okręgowego , nie powiedzieli ci że to twój Komorowski mianował jego
na sędziego sądu najwyższego .
Nie mam oporu aby napisać że był jednym z " bohaterów " w tzw .aferze hejterskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości
kierowanym przez Ziobrę .
Tobie TVN nie powiedział że pracował jako sędzia, jako dyrektor w KRS do 2019 r., a następnie mocno się angażował w Sejmie, współpracując w zespole z poseł Kamilą Gasiuk-Pihowicz. obecnie mianowana przez koalicję 13 grudnia na sędzię
w tym niby KRS .
Janusz tylko takim jak ty TVN-y mogą zrobić wodę z mózgu , Szmidt " grał na nosie " tak PO jak i PiS , dla obu
partii jest " gorącym kartoflem " którym wzajemnie się przerzucają .

Dziwi mnie twoje pytanie , jest podejrzenie że od lat pracował dla Łukaszenki i Putina których ty propagandysto sowiecki popierasz i życzysz im zwycięstwa nad Ukrainą .






Dopisane 09.05.2024r. o godz. 18:56:

~~Precz z komuną napisał(a): Delegalizacja i rozliczenie pis to Polska Racja Stanu i jedyna droga.



Zapomniałeś dodać , droga do eurokołchozu i awansu Tuska na Gubernatora landu Polska .



Dopisane 09.05.2024r. o godz. 18:58:

~~Pampasowiec pstry napisał(a): Jak widzę te wszystkie swoje pytanie kierujesz do Lucjana . A on jak zwykle w zgodzie ze stanem swojego umysłu , nie odpowiada.



Martw się o swój stan umysłu anonimowy hejterze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:02
M21W2 napisał(a): ~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a): nie przeżywej, chłopie nie przeżywej...;D
o takim jak ty trudno zapomnieć ...można cię ignorować ale zapomnieć?

ty i Jurek budzicie się i zasypiacie z myślą o mnie...popatrz Lucuś jak wczoraj mnie tu zaczepiał...;D


Janusz , byłbym ci dozgonnie wdzięczny jak byś mnie zamiast zaczepiać ignorował , Jurek zaczepiał ciebie
ty zaczepiasz mnie i tak to się kręci od wielu lat .


Ktoś napisał: ~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a): a ty jak widzę znowu na protest bo przewodniczący zażądał wsparcia swoich zadymiarzy...
a le ty się robisz ''światowy''...po latach spędzonych pomiędzy Ocicami a Wizowem nagle co rusz widzisz''stolycę''
fajnie wy macie...''kombatanty''...;D nie dosyć że wycieczka to i da się zarobić..

no ale to twoja sprawa za co się ''sprzedajesz''...;D

Na te brednie odpowiem tobie jak bym odpowiadał koledze , jadę bo popieram rolników jak zdecydowana większość
Polaków ,
Janusz w stolicy i okolicach mieszka nieomal cała moja rodzina tak ze strony ojca jak i mamy Warszawę i okolice znam od roku w którym ty się urodziłeś , to w 1957 roku byłem po raz pierwszy w Warszawie , Warszawie odbudowywanej ze zgliszcz jakie pozostawili po sobie ci których ty dzisiaj popierasz , sowieckich komunistów i niemieckich faszystów .Na tym koniec uprzejmości i
traktowania ciebie jak normalnego porządnego człowieka tylko jak oszusta , nikczemnika .
Oszuście , nikczemniku , nikt nikomu nic nie płaci , to z naszych składek są opłacane autobusy , nie sądź innych nie będziesz
sądzony , sprzedajesz się Putinowi i Niemcom to nie znaczy że wszyscy są tacy jak ty propagandysto sowiecki .

Pytanie zadaj sobie i tym co darli japy " wolne sądy " ," wolne sądy " , w TVN ci nie powiedzieli że to twój Kwaśniewski mianował waszego człowieka na sędziego sądu okręgowego , nie powiedzieli ci że to twój Komorowski mianował jego
na sędziego sądu najwyższego .
Nie mam oporu aby napisać że był jednym z " bohaterów " w tzw .aferze hejterskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości
kierowanym przez Ziobrę .
Tobie TVN nie powiedział że pracował jako sędzia, jako dyrektor w KRS do 2019 r., a następnie mocno się angażował w Sejmie, współpracując w zespole z poseł Kamilą Gasiuk-Pihowicz. obecnie mianowana przez koalicję 13 grudnia na sędzię
w tym niby KRS .
Janusz tylko takim jak ty TVN-y mogą zrobić wodę z mózgu , Szmidt " grał na nosie " tak PO jak i PiS , dla obu
partii jest " gorącym kartoflem " którym wzajemnie się przerzucają .

Dziwi mnie twoje pytanie , jest podejrzenie że od lat pracował dla Łukaszenki i Putina których ty propagandysto sowiecki popierasz i życzysz im zwycięstwa nad Ukrainą .



Dopisane 09.05.2024r. o godz. 18:56:
Ktoś napisał: ~~Precz z komuną napisał(a): Delegalizacja i rozliczenie pis to Polska Racja Stanu i jedyna droga.


Zapomniałeś dodać , droga do eurokołchozu i awansu Tuska na Gubernatora landu Polska .

Lecz się pisowski fiucie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 maja 2024r. o 19:08
sędziego , lub jak kto woli sędzinę Piechowicz .


Dopisane 09.05.2024r. o godz. 19:07:

~~Antek napisał(a): Lecz się pisowski fiucie !


Typowy wyborca koalicji 13 grudnia .
Twój przypadek jest nieuleczalny .



Dopisane 09.05.2024r. o godz. 19:08:

Czas kończyć " tuski " Tuska dają głos .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malwa pnąca niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:10
Dlaczego zwolennicy PiS tak nagle zamilkli w sprawie swojego szpiega ? Bo przecież nikt nie zaprzeczy że to ich człowiek ? Czyżby jeszcze nie przyszedł przekaz dnia z Nowogrodzkiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:10
M21W2 napisał(a): sędziego , lub jak kto woli sędzinę Piechowicz .

Może jeszcze napiszesz Piechniczek ,przygłupie jak kogoś opluwasz to nie przekręcaj nazwiska bo ci ktoś da po gębie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Powiedz prawdziwy Polaku niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:12
M21W2 napisał(a): sędziego , lub jak kto woli sędzinę Piechowicz .Dopisane 09.05.2024r. o godz. 19:07:
Ktoś napisał: ~~Antek napisał(a): Lecz się pisowski fiucie !


Typowy wyborca koalicji 13 grudnia .
Twój przypadek jest nieuleczalny .
Dopisane 09.05.2024r. o godz. 19:08:Czas kończyć " tuski " Tuska dają głos .

Za czym dajesz głos? Bo tobie nic się nie podoba . No może oszołomy z konfy. Lucjan przeciw wszystkiemu ale za niczym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 maja 2024r. o 19:23
Koleś pewnie śpi...ył za granicę by nie musieć długów spłacać a ci go już szpiegiem okrzyknęli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don-Bum niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:26
oprych napisał(a): Koleś pewnie śpi...ył za granicę by nie musieć długów spłacać a ci go już szpiegiem okrzyknęli.


Ktoś ci dekiel pewnie śpi...ył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza