Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
9 maja 2024r. o 19:32
~~Powiedz prawdziwy Polaku napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): sędziego , lub jak kto woli sędzinę Piechowicz .Dopisane 09.05.2024r. o godz. 19:07:
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Antek napisał(a): Lecz się pisowski fiucie !


Typowy wyborca koalicji 13 grudnia .
Twój przypadek jest nieuleczalny .
Dopisane 09.05.2024r. o godz. 19:08:Czas kończyć " tuski " Tuska dają głos .
Za czym dajesz głos? Bo tobie nic się nie podoba . No może oszołomy z konfy. Lucjan przeciw wszystkiemu ale za niczym.


Jak to nic , podobała mi polityka rządu PiS , suwerenna Polska nie na smyczy eurokołchozu .
Podobało mi się wstąpienie Polski do UE do czasu dopóki nie zaczęli dążyć do federalizacji .
Podoba mi się wielu polityków Konfederacji a nawet bardzo wielu nie znoszę Brauna .

A o sobie coś napiszesz .




Dopisane 09.05.2024r. o godz. 19:32:

Przepraszam panią Gasiuk - Pihowicz za nieprawidłowe podanie nazwiska .

Przeprosiny nie są podyktowane groźbą dostania w mordę przez forumowego " janusza " .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Cykoria niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:39
~~Antek napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a): nie przeżywej, chłopie nie przeżywej...;D
o takim jak ty trudno zapomnieć ...można cię ignorować ale zapomnieć?

ty i Jurek budzicie się i zasypiacie z myślą o mnie...popatrz Lucuś jak wczoraj mnie tu zaczepiał...;D


Janusz , byłbym ci dozgonnie wdzięczny jak byś mnie zamiast zaczepiać ignorował , Jurek zaczepiał ciebie
ty zaczepiasz mnie i tak to się kręci od wielu lat .


Ktoś napisał: ~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a):
Nie mam oporu aby napisać że był jednym z " bohaterów " w tzw .aferze hejterskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości

Janusz tylko takim jak ty TVN-y mogą zrobić wodę z mózgu , Szmidt " grał na nosie " tak PO jak i PiS , dla obu
partii jest " gorącym kartoflem " którym wzajemnie się przerzucają .

Dziwi mnie twoje pytanie , jest podejrzenie że od lat pracował dla Łukaszenki i Putina których ty propagandysto sowiecki popierasz i życzysz im zwycięstwa nad Ukrainą .


Lucuś ...po co tu rżniesz głupa z tym abym cię ignorował skoro ty sam tego nie potrafisz w stosunku do mnie?...Lucuś zarówno ty jak i Jurek sami mnie zaczepiacie tutaj od kilku przynajmniej dni waląc z tyld a wiem to bo waszego stylu nie sposób nie rozpoznać...;D
a wy jak szaleńcy w amoku wszędzie mnie widzicie …
Jurek zaczepiał ciebie
''...ty zaczepiasz mnie i tak to się kręci od wielu lat ....'' -wreszcie coś co uznaję z twojej strony za prawdę...;D

Lucjan ...przestań tu pieprzyć że nie masz oporów by pisać o tym swoim ''bohaterze''...miałeś od czasu zarówno afery Piebiaka i tego Schmidta...czy ty myślisz że nikt tu już nie pamięta jego działalności i jego żony ''małej Emi'' która później wszystkich ich obnażyła...

teraz od wczoraj obserwuję jak zaczyna się obrona tego piSSdzielskiego szpiega...w usprawiedliwianie poszedł nawet jeden z generałów...teraz ty...uważasz że to ''gorący kartofel'' a ja widzę to jasno i wyraźnie...
po pierwsze wykreował go Zbynio ''zero'' a to że teraz ta łajza spieprzyła to pokazuje że polskie służby są nieudolne i bezradne...

co do tego co tu pieprzysz Lucjan o propagandyście sowieckim...takie określenie może się pojawić tylko u obsesjonata doświadczającego jakiejś głębokiej traumy ...to jakiś stan chorobowy którego nie potrafię określić...;D

ale tak Lucjan...częściowo zgadzam się z tym co piszesz ...częściowo bo nie popieram tej wojny i nigdy w chociażby jednym poście ją poparłem w takiej formie w jakiej przebiega...
co innego co do samej przegranej Ukrainy...też otwarcie i od początku twierdzę że ją przegra i bardzo dobrze że tak się stanie chociaż i to ma swoje drugie dno..
jak dla mnie to Ukraina już tą wojnę dawno przegrała...
.kiedyś już w jednym z początkowych tematów o wojnie na Ukrainie o tym wspomniałem ale tematy pozamykano bo było to ''niepolityczne'' i ''niezgodne z linią partii''...;D
teraz ty Lucuś piszesz o mnie jako ''propagandyście sowieckim'' więc jak ja w kontekście tego określenia ciebie określać?
ADEKWATNIE?....HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:41
~~Don-Bum napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Koleś pewnie śpi...ył za granicę by nie musieć długów spłacać a ci go już szpiegiem okrzyknęli.


Ktoś ci dekiel pewnie śpi...ył.



Typowy kontrargument "inteligentnego" forumowicza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Złotlin niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:42
M21W2 napisał(a): ~~Powiedz prawdziwy Polaku napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): sędziego , lub jak kto woli sędzinę Piechowicz .Dopisane 09.05.2024r. o godz. 19:07:
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Antek napisał(a): Lecz się pisowski fiucie !


Typowy wyborca koalicji 13 grudnia .
Twój przypadek jest nieuleczalny .
Dopisane 09.05.2024r. o godz. 19:08:Czas kończyć " tuski " Tuska dają głos .
Za czym dajesz głos? Bo tobie nic się nie podoba . No może oszołomy z konfy. Lucjan przeciw wszystkiemu ale za niczym.


Jak to nic , podobała mi polityka rządu PiS , suwerenna Polska nie na smyczy eurokołchozu .
Podobało mi się wstąpienie Polski do UE do czasu dopóki nie zaczęli dążyć do federalizacji .
Podoba mi się wielu polityków Konfederacji a nawet bardzo wielu nie znoszę Brauna .

A o sobie coś napiszesz .

Dopisane 09.05.2024r. o godz. 19:32:Przepraszam panią Gasiuk - Pihowicz za nieprawidłowe podanie nazwiska .

Przeprosiny nie są podyktowane groźbą dostania w mordę przez forumowego " janusza " .

Lucek, jak tak możesz nie nawidzieć Brauna? on Ci ostatnio (_!_) uratował ,o czym tutaj pisałeś :) byś spiedralał bo pałować będą :) jaką masz rodzinę w Warszawie? jak tyś rodzony za Bugiem jest :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 3 niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:43
~~Szarawozielony Sit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Don-Bum napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Koleś pewnie śpi...ył za granicę by nie musieć długów spłacać a ci go już szpiegiem okrzyknęli.


Ktoś ci dekiel pewnie śpi...ył.


Typowy kontrargument "inteligentnego" forumowicza


Tobie też ktoś dekiel śpierd...ył. ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Rojnik niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:44
Nowt rząd ,nowe życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
9 maja 2024r. o 19:47
~~pytanie 3 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarawozielony Sit napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Don-Bum napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Koleś pewnie śpi...ył za granicę by nie musieć długów spłacać a ci go już szpiegiem okrzyknęli.


Ktoś ci dekiel pewnie śpi...ył.


Typowy kontrargument "inteligentnego" forumowicza

Tobie też ktoś dekiel śpierd...ył. ???




Tutaj wszyscy mają spi...one dekle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 maja 2024r. o 19:49
oprych napisał(a): Koleś pewnie śpi...ył za granicę by nie musieć długów spłacać a ci go już szpiegiem okrzyknęli.


Szmydt wystąpił do władz Białorusi o azyl polityczny. Na konferencji prasowej twierdził, iż jest to wyraz protestu wobec polskiej polityki prowadzonej w stosunku do Białorusi i Rosji. Zdaniem Szmydta polscy politycy powinni "przywrócić dialog z prezydentem Łukaszenką i Rosją". Jednocześnie poinformował, że ambasada Białorusi przekaże polskim władzom informację o jego rezygnacji ze stanowiska sędziego WSA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.