Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

13926
qwax_
10 maja 2024r. o 22:49
~~Terakotowa Kosodrzewina napisał(a):
Właśnie tytuł
„Sukcesy nowego rządu” w którym tak często piszesz został przez Jurka założony …
ile stawiasz że to prawda …
797 wpisów …
głupio wyszło … he he he

Akurat ten temat był założony przeze mnie, tylko moderator poczuł się w "obowiązku" usunąć mój pierwszy wpis - chyba za dużo niepochlebnych informacji było tam o uśmiechniętej koalicji :)
Taka widać "zaleta" naszych bolesławieckich cen.zorów

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Hakonechloa niezalogowany
10 maja 2024r. o 22:49
~~Ku pamięci napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrnobiała Brodia napisał(a): Czy nowy (nie)Rząd uchwalił coś nowego..
co słychać u „Brutusa” na smyczy Ursuli von der Leyen , jak na razie 64% obywateli Polski
opowiedziało się za budową CPK ….
zagwozdka dla rządu 13 grudnia …
powraca stare stwierdzenie..
„pinindzy ni ma , i ni będzie”
A tak pięknie obiecywał ….
Hahahahaha

Do wszystkich szmaciarzy.
Jeśli rząd mówi ż nie ma kasy do dla nas dobry sygnał. Znaczy że mniej zabiera. Rozdawać każdy rząd może . Jeden lepiej inny gorzej.
Ale nie oto chodzi jak co komu wychodzi.
Chodzi zawsze o to by kasa nie szła w błoto.
Co to za dobrobyt za s r any
który masz z łaski pana nad pany.
Co to za sukces biznesu
Co to za powód do dumy
Gdy wynik zależy od partii
i popierania nomenklatury.
Piniendzy nie ma i dobrze
Bo one się rodzą w robocie
A nie pod stolikiem partyjnym
jak im przychodzi ochota.


Jak trzeba mieć na$rane we łbie żeby bić brawo tym przy korycie niezależnie od tego co zrobią , albo czego nie zrobią.
Pis przeciągał budowe CPK to głąby darły ryja że się ociąga z budową. Tusk zlikwidował budowe CPK a głąby biją mu brawo. Nie ma i nie będzie CPK , elektrowni atomowej, ani zakładów zbrojeniowych.
Tak kazał eurokołchoz a tusk bezwzględnie wykonuje polecenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Hakonechloa niezalogowany
10 maja 2024r. o 23:09
To na co mają iść pieniądze z moich podatków?
Na wiatraki od Siemensa?
Czy może na używane samochody elektryczne od niemca (najnowszy chory pomysł tuskowych głąbów).
Ci thebile chcą dofinansowywać zakup używanych samochodów elektrycznych od niemców.
Samochodów które po 5 latach nadają się tylko do utylizacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Kosodrzewina niezalogowany
10 maja 2024r. o 23:22
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Terakotowa Kosodrzewina napisał(a):
Właśnie tytuł
„Sukcesy nowego rządu” w którym tak często piszesz został przez Jurka założony …
ile stawiasz że to prawda …
797 wpisów …
głupio wyszło … he he he

Akurat ten temat był założony przeze mnie, tylko moderator poczuł się w "obowiązku" usunąć mój pierwszy wpis - chyba za dużo niepochlebnych informacji było tam o uśmiechniętej koalicji :)
Taka widać "zaleta" naszych bolesławieckich cen.zorów

temat był podwójnie wpisany mój pozostał …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Kielichowiec niezalogowany
11 maja 2024r. o 6:21
widzisz Jurek jak twoje kłamstwa maja krótkie ,kacze nóżki? ;D ...od razu qwax się ''wyprostował'' ;D
i ty piszesz że ''głupio wyszło''?
nie...ty wyszedłeś na głupa...;D

co do mojej kat. E ...tak -sam o tym powiedziałem ci ''na ławeczce''...;D
tyle że nie masz bladego pojęcia dlaczego i i dzięki komu...a o tym to tylko możesz sobie po raz kolejny pofantazjować...;D
a ty co teraz robisz?...czy czasem nie wyciągasz tego publicznie robiąc to samo co zrobił twój braciszek Lucjan po spotkaniu u swojego koleżki na ''koziej''?...i wy śmiecie pisać tu o tym że inni w tym ja ''plotkują''? ;D
a wy czym żyjecie jak właśnie nie plotami które są dla was ''paliwem''? ;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Winnik niezalogowany
11 maja 2024r. o 7:36
widzisz Jurek jak twoje kłamstwa maja krótkie ,kacze nóżki? ;D ...od razu qwax się ''wyprostował'' ;D
i ty piszesz że ''głupio wyszło''?
nie...ty wyszedłeś na głupa...;D
Jesteś pewien tego co napisałeś ..?
dawaj obstawiamy ty 100 zlociszy
ja 100 Euro bedzie ciekawiej ..
wygrany przekażę sumę dla domu dziecka …
Masz swój IPN …
więc nie trudno zajrzeć ..
kto zaczął ??
Jasiu jak masz problemy jak inni żyją twoja sprawa …
na ławeczce którą wspomniałeś rozmawialiśmy na temat nieprawdziwych
wpisów i oszczerstw dotyczących mojej prywatności..
Więc napisz prawdę ( jak potrafisz)
nie potrafisz odróżnić/ lub nie chcesz
wpisu informacji, od szukania poklasku …
Ucz się cieszyć z sukcesów przyjaciół , kolegów , rodziny ….
Potrafiąc zarazem uszanować ich poglądy
polityczne , wiarę , zainteresowania itp.
Jednemu wytykasz drwiąco kolekcjonowanie
ceramiki bolesławieckiej , drugiemu wyjazdów do Norwegi , podejrzewasz branie pieniędzy wyjeżdżających na strajki w słusznej sprawie , insynuacje przedstawiane
z twojej strony są niezwykle śmieszne…


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny twój znajomy niezalogowany
11 maja 2024r. o 7:42
~~Piernikowy Winnik napisał(a): widzisz Jurek jak twoje kłamstwa maja krótkie ,kacze nóżki? ;D ...od razu qwax się ''wyprostował'' ;D
i ty piszesz że ''głupio wyszło''?
nie...ty wyszedłeś na głupa...;D
Jesteś pewien tego co napisałeś ..?
dawaj obstawiamy ty 100 zlociszy
ja 100 Euro bedzie ciekawiej ..
wygrany przekażę sumę dla domu dziecka …
Masz swój IPN …
więc nie trudno zajrzeć ..
kto zaczął ??
Jasiu jak masz problemy jak inni żyją twoja sprawa …
na ławeczce którą wspomniałeś rozmawialiśmy na temat nieprawdziwych
wpisów i oszczerstw dotyczących mojej prywatności..
Więc napisz prawdę ( jak potrafisz)
nie potrafisz odróżnić/ lub nie chcesz
wpisu informacji, od szukania poklasku …
Ucz się cieszyć z sukcesów przyjaciół , kolegów , rodziny ….
Potrafiąc zarazem uszanować ich poglądy
polityczne , wiarę , zainteresowania itp.
Jednemu wytykasz drwiąco kolekcjonowanie
ceramiki bolesławieckiej , drugiemu wyjazdów do Norwegi , podejrzewasz branie pieniędzy wyjeżdżających na strajki w słusznej sprawie , insynuacje przedstawiane
z twojej strony są niezwykle śmieszne…





Stefa beauty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Kielichowiec niezalogowany
11 maja 2024r. o 8:09
~~Piernikowy Winnik napisał(a): widzisz Jurek jak twoje kłamstwa maja krótkie ,kacze nóżki? ;D ...od razu qwax się ''wyprostował'' ;D



pamięć Jurek to ja mam całkiem niezłą...;D
a co ty myślisz?...ze ja w swoim ipeenku mam każdą twoja czy Luckowa głupotę czy kłamstwo zapisane?...gdyby tak było to miał bym już materiał na całkiem grubą książkę...
o tym o czym rozmawialiśmy wcześniej też wiem a co było czy nie jakimś oszczerstwem kierowanym w twoją stronę nie mnie rozstrzygać...czy ja to robiłem?...potrafisz to udowodnić czy tylko kolejny raz pofantazjujesz?
a ty?...ty sam też rzucałeś nimi w moją stronę ...pamiętasz? ;D
a ty sam czy czasem nie pisałeś że pochodzisz z patologicznej rodziny? ...powinieneś to pamiętać...
teraz chłopie wracasz do sprawy sprzed lat tylko nie wiem po co?...co tym razem ci się ubzdurało?
ja o ile pamiętam pisałem że z twojej strony to tylko jakaś chęć wejścia na ''afisz''...jeśli się mylę to sprostuj to...

przestań tu pieprzyc o poszanowani poglądów innych bo ty nie masz pojęcia o tym jak to robić...
teraz znowu ceramika....a co w tym złego by wyrazić swoje zdanie że dla mnie jakaś tam ceramika to skorupy?...przecież to prawda...
ja uwielbiam mosiądz i mam trochę tego...ale co mi do tego że ktoś napisze że dla niego to złom...
mam spory zbiór polskich znaczków.. dla niektórych to mogą być śmieci...no i co ja mam wtedy zrobić?...oburzać się?

ja ci wytykam twój wyjazd do Norwegii?...to było tylko to jak widzę twoją ''popisówkę'' ...;D
branie pieniędzy ?...zrzuty ogłoszeń jak ''s'' zachęcało do udziału w protestach i czym kusiła są w sieci...poszukaj...;D

ja teraz na więcej nie mam czasu...
wiesz ...sobota ,zakupy ..później wpadnę i możemy pociągnąć tą ....dyskusję ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza