Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bladoróżowa Kokoryczka niezalogowany
11 maja 2024r. o 13:40
~~donek napisał(a): Cicho i milczeć......i baczność.......bo Ula idzie.

tak jest ...tym bardziej że należy jej się szacunek bo to naszymi piSSdzielskimi głosami objęła stanowisko...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
11 maja 2024r. o 14:05
~~Bladoróżowa Kokoryczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~donek napisał(a): Cicho i milczeć......i baczność.......bo Ula idzie.

tak jest ...tym bardziej że należy jej się szacunek bo to naszymi piSSdzielskimi głosami objęła stanowisko...;D


Masz rację tylko ja się wstrzymywałem, hehe......do czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przegorzan pstry niezalogowany
11 maja 2024r. o 14:07
A co tam u Scholza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Zaślaz niezalogowany
11 maja 2024r. o 14:30
Przypomnę pisowko pełowskim baranom, że temat jest o sukcesach nowego rządu, a nie o jakichś wiejskich przepychankach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
11 maja 2024r. o 14:51
Ten POwyżej to ma rację, bo nieraz te pytania to mnie w taką furioze wstawiają że normalnie nic nie mogę odpowiedzieć i co ja wtedy robię? No wychodzę z POmieszczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oczywista oczywistość niezalogowany
11 maja 2024r. o 14:53
~~Poziomkowy Zaślaz napisał(a): Przypomnę pisowko pełowskim baranom, że temat jest o sukcesach nowego rządu, a nie o jakichś wiejskich przepychankach.


Baran to cię spłodził synu upadłej matki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kombinacja niezalogowany
11 maja 2024r. o 15:53
Jeżeli inflacja przekroczy 5%, to waloryzacja jaką otrzymają emeryci i renciści, nie będzie drugą waloryzacją w 2024 r. Będzie dodatkową waloryzacją. Czym to się różni? Waloryzacja trwale zmienia podstawę dla kolejnych waloryzacji - przechodzi na kolejny rok (tu z 2024 r. na 2025 r.). Dodatkowa waloryzacja nie ma tej cechy - dodatkowa waloryzacja nie przechodzi z 2024 r. na 2025 r.

Rząd wpisał do przepisów nie drugą waloryzację, a dodatkową waloryzację. ......


Tak się strzyże barany...,..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie zasadnicze niezalogowany
11 maja 2024r. o 16:53
~~Kombinacja napisał(a): Jeżeli inflacja przekroczy 5%, to waloryzacja jaką otrzymają emeryci i renciści, nie będzie drugą waloryzacją w 2024 r. Będzie dodatkową waloryzacją. Czym to się różni? Waloryzacja trwale zmienia podstawę dla kolejnych waloryzacji - przechodzi na kolejny rok (tu z 2024 r. na 2025 r.). Dodatkowa waloryzacja nie ma tej cechy - dodatkowa waloryzacja nie przechodzi z 2024 r. na 2025 r.

Rząd wpisał do przepisów nie drugą waloryzację, a dodatkową waloryzację. ......


Tak się strzyże barany...,..


Baran to cię zmajstrował , który to taki mądry rząd. ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.