Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
11 maja 2024r. o 21:17
" Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę obowiązek wierności wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej".

Ktoś kto zna jak działała " ręka sprawiedliwości ludowej " nie robiłby z siebie KRETYNA obrażając tych co wbrew własnej
woli zostali wcieleni do podległego sowieckim władzom komunistycznym LWP .

"Ja, obywatel Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, stając w szeregach Wojska Polskiego, przysięgam Narodowi Polskiemu być uczciwym, zdyscyplinowanym, mężnym i czujnym żołnierzem, wykonywać dokładnie rozkazy przełożonych i przepisy regulaminów, dochować ściśle tajemnicy wojskowej i państwowej, nie splamić nigdy honoru i godności żołnierza polskiego. Przysięgam służyć ze wszystkich sił Ojczyźnie, bronić niezłomnie praw ludu pracującego, "

Słowa przysięgi , - przysięgam NARODOWI POLSKIEMU złamali i zasłużyli na potępienie tylko ci co z własnej woli zostali w LWP , służyli partiom komunistycznym tak polskim jak też ich bratniej komunistycznej KPZSRR występując zbrojnie
przeciwko własnemu narodowi w latach 1944 - 1989 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Kleome niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:18
~~no prosze napisał(a): Lucusia koleżka jest synem WPŁYWOWEGO komunisty oficera LWP.

1. janusz nie jest kolega lucjana ,to po pierwsze
2. ojciec janusza w lwp byl ,ale wpływu nie miał na nic , nawet na własnego syna ktory wyrosł na chama i szmaciarza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 maja 2024r. o 21:24
~~Chmiel pnący napisał(a): No i co dalej? Borys to ,,odszczekał''? Krótko -tak czy nie?



Masz napisane co powiedział , masz problemy ze zrozumieniem to twój problem .



Dopisane 11.05.2024r. o godz. 21:22:

~~no prosze napisał(a): Lucusia koleżka jest synem WPŁYWOWEGO komunisty oficera LWP.


Który , przypisują mi tu wielu koleżków nawet PanaM który jest dla mnie Januszem nr.2


Dopisane 11.05.2024r. o godz. 21:24:

~~Bladoróżowa Kokoryczka napisał(a): oj Lucjan ,Lucjan ...czytam teraz co tu nawypisywałeś i wzbudzasz u mnie tylko uśmiech politowania ...;D
a to z tym twoim dudą tak łatwo obalić że dziwię się że jeszcze nikt nie udowodnił ci twojego łgarstwa...
ale poczekam ...
mogę z godzinkę poświęcić...;D


Zrób to ty , poczytam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Kokoryczka niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:26
czy ty rozumiesz pytanie jakie ci zadano?...masz problemy ze zrozumieniem? ;D
odszczekał czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyptam plamisty niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:27
~~Ciemnoturkusowy Kleome napisał(a):
Ktoś napisał: ~~no prosze napisał(a): Lucusia koleżka jest synem WPŁYWOWEGO komunisty oficera LWP.

1. janusz nie jest kolega lucjana ,to po pierwsze
2. ojciec janusza w lwp byl ,ale wpływu nie miał na nic , nawet na własnego syna ktory wyrosł na chama i szmaciarza


Ale nie był z patologicznej rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Kokoryczka niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:31
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Chmiel pnący napisał(a): No i co dalej? Borys to ,,odszczekał''? Krótko -tak czy nie?



Masz napisane co powiedział , masz problemy ze zrozumieniem to twój problem .
Dopisane 11.05.2024r. o godz. 21:22:
Ktoś napisał: ~~no prosze napisał(a): Lucusia koleżka jest synem WPŁYWOWEGO komunisty oficera LWP.

Który , przypisują mi tu wielu koleżków nawet PanaM który jest dla mnie Januszem nr.2 Dopisane 11.05.2024r. o godz. 21:24:~~Bladoróżowa Kokoryczka napisał(a): oj Lucjan ,Lucjan ...czytam teraz co tu nawypisywałeś i wzbudzasz u mnie tylko uśmiech politowania ...;D
a to z tym twoim dudą tak łatwo obalić że dziwię się że jeszcze nikt nie udowodnił ci twojego łgarstwa...
ale poczekam ...
mogę z godzinkę poświęcić...;D

Zrób to ty , poczytam .

poczytasz i co?...w jaki sposób usprawiedliwisz swojego przewodniczącego który wyszedł na zwykłego łgarza a co potwierdzają odpowiednie dokumenty...
na początek pytanie i zobaczymy jaką to wiedzą się popiszesz...wtedy napiszę ci resztę ...
jaki stopień miał ten twój ''przewodniczący''? ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Frezja niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:35
~~Dyptam plamisty napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoturkusowy Kleome napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~no prosze napisał(a): Lucusia koleżka jest synem WPŁYWOWEGO komunisty oficera LWP.

1. janusz nie jest kolega lucjana ,to po pierwsze
2. ojciec janusza w lwp byl ,ale wpływu nie miał na nic , nawet na własnego syna ktory wyrosł na chama i szmaciarza

Ale nie był z patologicznej rodziny.


Ulżyło tłuku niedorozwinięty ..?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~CopperTuT niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:35
Howdy-doody!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.