Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
11 maja 2024r. o 22:14
~~Himera wielolistna napisał(a): No widzisz dur/n/iu. Sam piszesz - służba zasadnicza. Gdzie napisano o przymusowych wcieleniach? Przestań więc pierdoxxxić.[/

Obowiązkowa zasadnicza służba wojskowa czym była jak nie przymusowym odsłużeniem dwóch lat , TUMANIE



Dopisane 11.05.2024r. o godz. 22:12:

~~Bladoróżowa Kokoryczka napisał(a): oj naprawdę szwankuje ci pamięć Lucuś ...czas chyba na lecytynę...;D



Uzupełniłeś to co ja celowo pominąłem , potwierdzam że to ty napisałeś , chciałem ci tylko pokazać że kapral czy porucznik nie oznacza że musiał być czerwony .
Jak twierdzisz że awans na kaprala jest warunkiem wstąpienia do partii to ja napiszę niczym jak twoje nieuzasadnione
twierdzenie że czerwony porucznik był przełożonym czerwonego kaprala .



Dopisane 11.05.2024r. o godz. 22:14:

Dobranoc do jutra , czas odespać dwie nieprzespane noce , kimka w autobusie to za mało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny bławatek niezalogowany
11 maja 2024r. o 22:18
Obowiązkowa z nazwy. Istniały inne formy odsłużenia a niektórzy ze względów religijnych byli od niej zwolnieni. Każdy kraj ma swoją armię i OBOWIĄZKIEM jest odbycie odpowiednich szkoleń. Nawet kraje neutralne to stosują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Zaślaz niezalogowany
11 maja 2024r. o 22:23
~~oczywista oczywistość napisał(a): Poziomkowy Zaślaz


Myślisz że jak twoja stara to pijaczka i qrwa to każdy tak ma?
~~oczywista oczywistość napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poziomkowy Zaślaz napisał(a): Przypomnę pisowko pełowskim baranom, że temat jest o sukcesach nowego rządu, a nie o jakichś wiejskich przepychankach.


Baran to cię spłodził synu upadłej matki.


Myślisz że jak twoja stara to pijaczka i qrwa to każdy tak ma?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Kokoryczka niezalogowany
11 maja 2024r. o 22:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Himera wielolistna napisał(a): No widzisz dur/n/iu. Sam piszesz - służba zasadnicza. Gdzie napisano o przymusowych wcieleniach? Przestań więc pierdoxxxić.[/

Obowiązkowa zasadnicza służba wojskowa czym była jak nie przymusowym odsłużeniem dwóch lat , TUMANIE
Dopisane 11.05.2024r. o godz. 22:12:
Ktoś napisał: ~~Bladoróżowa Kokoryczka napisał(a): oj naprawdę szwankuje ci pamięć Lucuś ...czas chyba na lecytynę...;D



Uzupełniłeś to co ja celowo pominąłem , potwierdzam że to ty napisałeś , chciałem ci tylko pokazać że kapral czy porucznik nie oznacza że musiał być czerwony .
Jak twierdzisz że awans na kaprala jest warunkiem wstąpienia do partii to ja napiszę niczym jak twoje nieuzasadnione
twierdzenie że czerwony porucznik był przełożonym czerwonego kaprala .
Dopisane 11.05.2024r. o godz. 22:14:Dobranoc do jutra , czas odespać dwie nieprzespane noce , kimka w autobusie to za mało .

no widzisz Lucjan ...potwierdzasz jak mało wiesz ...
zmykaj do norki i doucz się jeśli chcesz zabierać głos w jakiejś dyskusji...;D
i te twoje brednie jak to ty ''celowo coś pomijasz''...;D
po prostu ''wuja '' wiesz ...
mam ci teraz napisać jakim łgarzem jest ten twój duduś?...
a może już jutro ?...tak -lepiej jutro jak znajdziesz w sobie odrobinę odwagi by się zalogować...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Kokoryczka niezalogowany
11 maja 2024r. o 22:25
ja teraz spokojnie sobie pooglądam ''szkiełko'' ...Kasia jest de best...;D
a więc do jutra ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Kokoryczka niezalogowany
12 maja 2024r. o 6:25
Za udział w rolniczym proteście w Warszawie Region Zagłębie Miedziowe NSZZ Solidarność z Legnicy oferował związkowcom pokrycie kosztów dojazdu oraz 200 złotych. Ze sponsorowanej wycieczki na manifestację do stolicy skorzystało około 250 osób.

W zakończonym burdami wtorkowym proteście rolników w Warszawie masowo brali udział górnicy, m.in. z Zagłębia Miedziowego. Na kilka dni przed manifestacją zarząd regionu kolportował wśród związkowców informacje z ofertą:

"Zarząd Regionu NSZZ Solidarność Zagłębie Miedziowe organizuje wyjazd na manifestację NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność. Każdy członek związku, który weźmie udział w manifestacji otrzyma 200 złotych na pokrycie kosztów wyżywienia. Wyjazd jest finansowany z Regionalnego Funduszu Strajkowego. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów."

Regionalny Fundusz Strajkowy to pieniądze z obowiązkowych składek członkowskich. Tworzy się go głównie po to, aby mieć środki na wypłatę zasiłków dla pozbawionych wynagrodzenia uczestników strajków.

Solidarność podstawiła też autokary, które zawiozły chętnych do stolicy a po manifestacji rozwiozły ich do domów. ''

pieniądze ze składek ...pieniądze przeznaczone na zasiłki dla tracących pracę...;D
no i na wycieczki do ''stolycy''....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 maja 2024r. o 8:52
Janusz, nic nowego nie napisałeś , ja to wszystko napisałem kilka stron wcześniej. Kim trzeba być aby z taką zawziętością graniczącą z wściekłością Niezależny Samorządny Zawiązek Zawodowy . Jesteś tak bezczelnym hejterrm że brak słów w języku polskim na określenie takich jak ty . Nie napiszę ci doucz się, twoim przypadku nie ma nadziei, nie wiem co spowodowało zniszczenia w twojej korze mózgowej odpowiedzialnej za logiczne myślenie. Miłej niedzieli.


Dopisane 12.05.2024r. o godz. 08:45:

z wściekłością


Dopisane 12.05.2024r. o godz. 08:52:

Z wściekłością ataki na Niezależne organizacje były domeną rosyjskich i polskich komunistów, obecnie ich rolę przejął współczesny komunista Janusz z DM .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brukselka jest niezalogowany
12 maja 2024r. o 8:56
Gdzie te ministry prawdziwe takie
Gdzie te chłopy , nie ma , nie ma , nie ma ,nie ma …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza