Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Himera wielolistna niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:35
No i Lucjan w kropce. Hihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 maja 2024r. o 21:37
~~Himera wielolistna napisał(a): Co za dur/e/ń z tego Lucjana .A kiedy to miliony Polaków przymusowo wcielano do wojska? Bo chyba tylko tego Lucjana. Takie głupoty mogą się rodzić tylko w takim łbie. Na pytanie na co i jaką składał przysięgę już nie odpowiada.



Brak rozumu nadrabiasz chamstwem czy niewiedzą , "Ludowe Wojsko Polskie (LWP) – nieoficjalna nazwa zależnych od ZSRR formacji Wojska Polskiego z lat 1944–1989. "
Z tego co udało mi się odszukać LWP liczyło około 140 tyś żołnierzy służby zasadniczej , około tylu co roku kończyło
służbę i około tylu dostawało powołanie , 45 lat razy tylko 100 tyś ile to będzie pomnożysz a zobaczysz jakie
zaległości masz w edukacji , o logicznym myśleniu nie wspomnę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Kokoryczka niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:39
nie uciekaj od odpowiedzi...;D
na początek pytanie i zobaczymy jaką to wiedzą się popiszesz...wtedy napiszę ci resztę ...


jaki stopień miał ten twój ''przewodniczący''? ...;D

jak nie wiesz to pisz ... wstyd ci się przyznać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Himera wielolistna niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:42
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Himera wielolistna napisał(a): Co za dur/e/ń z tego Lucjana .A kiedy to miliony Polaków przymusowo wcielano do wojska? Bo chyba tylko tego Lucjana. Takie głupoty mogą się rodzić tylko w takim łbie. Na pytanie na co i jaką składał przysięgę już nie odpowiada.



Brak rozumu nadrabiasz chamstwem czy niewiedzą , "Ludowe Wojsko Polskie (LWP) – nieoficjalna nazwa zależnych od ZSRR formacji Wojska Polskiego z lat 1944–1989. "
Z tego co udało mi się odszukać LWP liczyło około 140 tyś żołnierzy służby zasadniczej , około tylu co roku kończyło
służbę i około tylu dostawało powołanie , 45 lat razy tylko 100 tyś ile to będzie pomnożysz a zobaczysz jakie
zaległości masz w edukacji , o logicznym myśleniu nie wspomnę .

No widzisz dur/n/iu. Sam piszesz - służba zasadnicza. Gdzie napisano o przymusowych wcieleniach? Przestań więc pierdoxxxić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamen ogrodowy niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:45
Lucjan a jak to było z tym jak to wysłano cię na szkółkę podoficerską? Za jakie to zasługi? Dlaczego nie odmówiłeś wyjazdu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 maja 2024r. o 21:47
~~Bladoróżowa Kokoryczka napisał(a): czy ty rozumiesz pytanie jakie ci zadano?...masz problemy ze zrozumieniem? ;D
odszczekał czy nie?



~~Bladoróżowa Kokoryczka napisał(a): poczytasz i co?...w jaki sposób usprawiedliwisz swojego przewodniczącego który wyszedł na zwykłego łgarza a co potwierdzają odpowiednie dokumenty...



Skończ z bredzeniem , jak udowodnisz to ocenię Piotra Dudę tak jak ty . kapralem , jeden tu pisał że
jego tato porucznik nie był w PZPR , jego wujek wstępując do partii dochrapał się pułkownika .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Kokoryczka niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:48
noż kurna Lucjan...;D odpowiesz o to co pytam?...jaki stopień miał twój duduś?
''zatkało kakało? '' ;D

widzisz chłopino jak marną wiedzę posiadasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Kokoryczka niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladoróżowa Kokoryczka napisał(a): czy ty rozumiesz pytanie jakie ci zadano?...masz problemy ze zrozumieniem? ;D
odszczekał czy nie?



Ktoś napisał: ~~Bladoróżowa Kokoryczka napisał(a): poczytasz i co?...w jaki sposób usprawiedliwisz swojego przewodniczącego który wyszedł na zwykłego łgarza a co potwierdzają odpowiednie dokumenty...


Skończ z bredzeniem , jak udowodnisz to ocenię Piotra Dudę tak jak ty . kapralem , jeden tu pisał że
jego tato porucznik nie był w PZPR , jego wujek wstępując do partii dochrapał się pułkownika .

oj naprawdę szwankuje ci pamięć Lucuś ...czas chyba na lecytynę...;D
zacznę od końca...nie ktoś tylko ja tu kiedyś napisałem że mój ojciec odszedł z wojska jako porucznik bo właśnie nie uległ presji by wstąpić do PZPR ....
natomiast do partii wstąpił nie mój wujek a kolega mojego ojca który był moim ojcem chrzestnym...odszedł z wojska jako pułkownik z jednostki żarskiej...

a twój duduś nie był kapralem tylko młodszym chorążym...;D
mianowany przez MSWiA w Katowicach druk Nr43 19 .06. 2008
jest to z druku ewidencji wojskowej...

a teraz Lucjan napisz mi ile to odznak Wzorowego Żołnierza dostał ten twój przewodniczący bo ich mnogość mówi raczej o tym że wiernie służył...HAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza