Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Zazieleniały Kasztanowiec niezalogowany
20 maja 2024r. o 13:40
~~Brunatnożółta Bylica napisał(a): tak mi żoliborska łajza dał 13-ę i 14-ę


A kto ci dał ? Jak by nie kaczyński to byś dalej za sery tyrał :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Mak niezalogowany
20 maja 2024r. o 13:51
macie wszyscy nas..ne do tych lbow tez bedziecie strzelac po ulicach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Smagliczka niezalogowany
20 maja 2024r. o 14:09
Będziemy strzelać do Jasia z procy hihihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowe Parzydło niezalogowany
20 maja 2024r. o 14:10
co prawda jest 6,19, Pb ale w Szprotawie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
20 maja 2024r. o 14:18
~~Pawa Smagliczka napisał(a): Będziemy strzelać do Jasia z procy hihihihihi

Co ty nie powiesz.
A kto ci mizeroto gumę naciągnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jhkuy7yto7 niezalogowany
20 maja 2024r. o 14:33
'W poniedziałek 20 maja przed sądem w Lublinie stanęło dwóch młodych mężczyzn, którzy są oskarżeni o szpiegowanie na rzecz Kremla. Ukrainiec Maksym L. (24 l.) postanowił przyznać się do wszystkiego i poddać się karze. Drugi z więźniów, nauczyciel francuskiego Uladzislau P. (30 l.) z Białorusi zaczął kombinować. Powiedział, że jest dobrym człowiekiem i nie chce iść do więzienia. Przy okazji poznaliśmy cennik, według którego płacił szpiegom Kreml.'

teraz seria podpaleń(?) ,deklaracje Tuska o karaniu sabotażystów ,dywersantów i 'wuj ' wie kogo a jeszcze nie tak dawno otwarto nie tylko furtki a bramy powitalne na wschodzie przed wszystkimi walących tutaj bez opamiętania i bez jakiejkolwiek kontroli...
dzisiaj tacy jak wspomniany u góry Maksym i ten drugi buszują sobie po kraju nadal bez żadnej kontroli...

'Wśród szpiegów znaleźli się kurierzy, dostawcy jedzenia, mechanik, pracownik biura nieruchomości, nauczyciel francuskiego, prawnik, programista, były piłkarz, zawodowy hokeista, uczeń i studentka.'

no to ja jestem spokojny ...;D
po południu pójdę na spacer nad Bóbr....pod wiadukt ...sprawdzę stan wody na rzece...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Bylica niezalogowany
20 maja 2024r. o 14:39
no i jak tu kurna ''dyskutować'' ? ;D
uważam działania ''moda'' za działania na szkodę portalu...
ponownie wstrzymuje mój post bez przyczyn...nie ma tam wulgaryzmów i nikogo nie obrażam a on tu sypie piach w tryby portalu ograniczając liczbę odsłon a tym samym wpływy do kasy z liczby pojawiających się reklam...;D
powinien za to odpowiadać przed adminem a straty pokryć z własnych funduszy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowe Parzydło niezalogowany
20 maja 2024r. o 14:45
Janusz (mod) przez Twoje wpisy spać nie może
daj troszkę oddechu złapać (żartowałem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza