Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Brunatnożółta Bylica niezalogowany
20 maja 2024r. o 15:57
ja jestem trochę uparciuszek....;D
a jak się na coś uprę trudno mnie zniechęcić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec niezalogowany
20 maja 2024r. o 16:17
Dzisiaj najbardziej ubawił mnie największy kłamca 3 RP Pinokio Morawiecki ,powiedział że Tusk jest ojcem kłamstwa ,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Uczep niezalogowany
20 maja 2024r. o 16:19
~~Brunatnożółta Bylica napisał(a): ja jestem trochę uparciuszek....;D
a jak się na coś uprę trudno mnie zniechęcić...


Taki "osiołek"

"Osiołkowi w żłoby dano,
W jeden owies, w drugi, siano.
Uchem strzyże, głową kręci.
I to pachnie, i to nęci.
Od któregoż teraz zacznie,
Aby sobie podjeść smacznie?
Trudny wybór, trudna zgoda -
Chwyci siano, owsa szkoda.
Chwyci owies, żal mu siana.
I tak stoi aż do rana,
A od rana do wieczora;
Aż nareszcie przyszła pora,
Że oślina pośród jadła -
Z głodu padła."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Bylica niezalogowany
20 maja 2024r. o 16:34
po pierwsze osły są z mądre i za przebiegłe by na takie coś się nabrać a po drugie

marny z ciebie wierszokleta a twój problem to fakt że głowa nie ta...;D
dlatego w odpowiedzi masz to ...

''Był raz głupi Gabryś. A wiecie, co robił?
Kiedy konie żarły, on im owies drobił.
Sitem wodę czerpał, ptaki uczył fruwać,
Poszedł do kowala: kozy chciał podkuwać.

Czapką kwiat nakrywał, kiedy deszczyk rosił,
Liczył dziury w płocie, drwa do lasu nosił.

Zimą domek z lodu zbudował przed chatą:
“Będę miał – powiada – mieszkanie na lato”.
Gdy go słońce piekło, to na słońce dmuchał,
A za topór chwytał, gdy go gryzła mucha.
A tatusia pytał, czy mu księżyc kupi…
Taki był ten Gabryś. A jaki? No, głupi.''

załapałeś ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 maja 2024r. o 17:31
~~Brunatnożółta Bylica napisał(a): marny z ciebie wierszokleta a twój problem to fakt że głowa nie ta...;D
dlatego w odpowiedzi masz to ...



....hehe... i ty oczytany jesteś ? Skomentowałeś wiersz Aleksandra Fredro.... no wiem wrodzona skromność i inteligencja :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłoty Lędźwian niezalogowany
20 maja 2024r. o 17:34
~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec napisał(a): Dzisiaj najbardziej ubawił mnie największy kłamca 3 RP Pinokio Morawiecki ,powiedział że Tusk jest ojcem kłamstwa ,.


Obaj są siebie warci.
Jeden łże lepiej od drugiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 17:40

uważasz że ''oczytanie '' polega na tym by być znawcą poezji? ...był tu kiedyś taki jeden ''znawca''

''alter'' go wołano... :D .. nawet jakiś temat o poezji założył ...a był taki bystry że sam ze sobą pisał...;D

ja fanem poezji nigdy nie byłem bo moim hobby zawsze była muzyka ...i tak mi pozostało do dzisiaj...;D

Fredrę znam z ''Zemsty'' i ''Małpy w kąpieli''...czytałeś? nie?
to przeczytaj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 18:00
''USA ostrzega Polskę. Ujawniają, jaki plan ma Putin dla naszego kraju
Ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski uważa, że Polska "jest na dobrej drodze, podejmując współprace przy budowie pierwszej elektrowni atomowej z amerykańską firmą". Podkreśla, jak ważne jest uniezależnienie się od rosyjskich źródeł energii. Jego zdaniem, Władimir Putin chciałby "zagłodzić energetycznie" nasz kraj.

Bezpieczeństwo energetyczne to bezpieczeństwo narodowe. Putin chciałby zagłodzić energetycznie Polskę. Ważne jest, abyście wyrwali się z uzależnienia od węgla i rosyjskich źródeł energii. Już inwestujecie, aby dokładnie to zrobić - powiedział Mark Brzezinski portalowi money.pl

Brzezinski podkreślił, że Stany Zjednoczone są dumne z tego, że polski rząd zaakceptował firmy Westinghouse Civil Nuclear Technology i Bechtel jako podmioty, które będą budować elektrownie jądrową w Polsce''

oni są dumni a Polska po raz kolejny ''wydymana''...;D
oni są dumni z tego że takim kontraktem chyba ratują firmę która niedawno ogłosiła upadłość a podwójnie będą dumni bo to Polska -czyli Polacy- za to zapłacą...

ciekawie to wygląda bo nie tak dawno piSSdzielce darli tu swoje ''kłamliwe ,zdradzieckie mordy'' o tym jak to Siemensa i ich wiatraki się chce ratować......
czy teraz będą też się tu darli czy raczej schowają mordy w kubeł ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza