Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~kierowca z TIR-a niezalogowany
30 maja 2024r. o 17:11
~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): Uszczknąłem emerytom 870 zł z czternastki, ale za to dostaną bezpłatny...
cyrk prowadzony przez "magów" Jońskiego i Szczerbę.
Emeryci na pewno będą uśmiechnięci ;)


Co u twojej matki Tusku , po procesji ruszyła do roboty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emeryt oszukany przez TUSKA niezalogowany
30 maja 2024r. o 17:16
Całe szczęście całe te PEŁO za 3 lata DOSTANIE KOPA W DUPĘ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca bombowca niezalogowany
30 maja 2024r. o 17:20
Budujcie sobie lotniska na działkach ,przed domami ,na dachach wieżowców .Prezydent Andrzej Duda powiedział że nie długo każdego Polaka będzie stać na samolot i trzeba budować masę lotnisk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
30 maja 2024r. o 17:49
Z tymi taśmami to zaczyna wyglądać jak jakiś nalot dywanowy. Każde szanujące się media zaczynają coś ujawniać. A i tak mam przeczucie, że te najsmakowitsze kąski jeszcze przed nami:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Jeżyna niezalogowany
30 maja 2024r. o 18:16
Wy macie taśmy ,a ja za rok zabiorę wszystkie 13 i 14 . Ciemny wyborca peło to kupi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
30 maja 2024r. o 19:02
PiS ruszył z ofensywą komunikacyjną i mówi, że rząd Tuska jest zły, bo zmniejszył 14emerytura z 2650 zł brutto do 1780 zł brutto.
Zapomnieli tylko dodać, że sami założyli 14.emeryturę na kwotę 1588,44 zł, ale na ostatniej prostej przed wyborami podnieśli, by zwiększyć swoje poparcie wśród emerytów.
Podnieśli jednak dużo więcej niż zakładali, bo Jarosław Kaczyński pomylił netto z brutto. Chcieli podnieść na 2200 brutto, ale Jarosław Kaczyński powiedział o 2200 netto. Musieli to zmienić, by nie kwestionować słów prezesa i by nikt nie wyłapał błędu. Ale ja wyłapałem .
Dziad emerytom zlikwidował odpis składki zdrowotnej od podatku.
Ja mimo 13 i 14, w skali roku mam mniej o około 1400zl.
Najpierw zabierali, a później dawali w postaci ochłapów, żeby ciemny lud to kupił i się cieszył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
30 maja 2024r. o 19:07
"Każde szanujące się media"

Toś mi humor poprawił :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beka niezalogowany
30 maja 2024r. o 19:11
Pasuje ! Mamy taśmy i nimi zapłacimy rachunki i lekarstwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.