Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Łososiowy Gajowiec niezalogowany
30 maja 2024r. o 19:16
~~M21W2 napisał(a): PiS ruszył z ofensywą komunikacyjną i mówi, że rząd Tuska jest zły, bo zmniejszył 14emerytura z 2650 zł brutto do 1780 zł brutto.
Zapomnieli tylko dodać, że sami założyli 14.emeryturę na kwotę 1588,44 zł, ale na ostatniej prostej przed wyborami podnieśli, by zwiększyć swoje poparcie wśród emerytów.
Podnieśli jednak dużo więcej niż zakładali, bo Jarosław Kaczyński pomylił netto z brutto. Chcieli podnieść na 2200 brutto, ale Jarosław Kaczyński powiedział o 2200 netto. Musieli to zmienić, by nie kwestionować słów prezesa i by nikt nie wyłapał błędu. Ale ja wyłapałem .
Dziad emerytom zlikwidował odpis składki zdrowotnej od podatku.
Ja mimo 13 i 14, w skali roku mam mniej o około 1400zl.
Najpierw zabierali, a później dawali w postaci ochłapów, żeby ciemny lud to kupił i się cieszył.

Przecież to logiczne żeby komuś coś dać drugiemu trzeba zabrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
30 maja 2024r. o 19:18
~~Łososiowy Gajowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): PiS ruszył z ofensywą komunikacyjną i mówi, że rząd Tuska jest zły, bo zmniejszył 14emerytura z 2650 zł brutto do 1780 zł brutto.
Zapomnieli tylko dodać, że sami założyli 14.emeryturę na kwotę 1588,44 zł, ale na ostatniej prostej przed wyborami podnieśli, by zwiększyć swoje poparcie wśród emerytów.
Podnieśli jednak dużo więcej niż zakładali, bo Jarosław Kaczyński pomylił netto z brutto. Chcieli podnieść na 2200 brutto, ale Jarosław Kaczyński powiedział o 2200 netto. Musieli to zmienić, by nie kwestionować słów prezesa i by nikt nie wyłapał błędu. Ale ja wyłapałem .
Dziad emerytom zlikwidował odpis składki zdrowotnej od podatku.
Ja mimo 13 i 14, w skali roku mam mniej o około 1400zl.
Najpierw zabierali, a później dawali w postaci ochłapów, żeby ciemny lud to kupił i się cieszył.

Przecież to logiczne żeby komuś coś dać drugiemu trzeba zabrać.


Ale dziad po cichu nam zabrał , aby potem przy fanfarach część oddać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Jeżyna niezalogowany
30 maja 2024r. o 19:18
Pieniędzy nie ma i nie będzie. Ourwa mać . Tusku wrócił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Żółwik niezalogowany
30 maja 2024r. o 19:20
~~Herbaciana Jeżyna napisał(a): Pieniędzy nie ma i nie będzie. Ourwa mać . Tusku wrócił.


Spie*rda*laj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Gajowiec niezalogowany
30 maja 2024r. o 19:25
~~Herbaciana Jeżyna napisał(a): Pieniędzy nie ma i nie będzie. Ourwa mać . Tusku wrócił.

Przecież za PIS drukowano pieniądze na 3 zmiany a i złoto z centralnego Banku też wyparowało ,dług publiczny wzrósł do 2 bilionów .nasze wnuki są już zadłużone na lata .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Miodunka niezalogowany
30 maja 2024r. o 19:31
~~Polityka id io ty napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca PO napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~8 gwiazdk napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Leming napisał(a): 4 czerwca tak dla podwyżek, tak dla donka, tak dla kolejnych sukcesów i oczywiście tak dla obecnych cen benzyny i obecnej kwoty wolnej od podatku, tak dla likwidacji CPK i co tam jeszcze? Likwidacji wszystkiego.

Przestań łajzo już pier....ć w kółko to samo . 4 czerwca poprzemy rząd Pana Tuska i naszą przynależność do Unii.

POprzyjcie "Pana Tuska" brawo, a może i coś wam obieca? Kto wie, kto wie, ..........oby.
Tępy pisi komuchu. O tym co ile kosztuje ma decydować rynek a nie jakiś premier. Pisiorski kaczuch tak ci zrył pod beretem bo z niego komuna nie wyszła. Za komuny w PRL rząd o wszystkim decydował. WYZNAWCY KOMUNY TAK TO POLUBILI ŻE NIEKTÓRYCH TRZYMA TO DO DZISIAJ.


I cienia Jasio też TRZYMA komuna za mordeczkę … kwiiii ,kwiiii
Rudy Xu…. Co noc się Jaśkowi śni… kwiiii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
30 maja 2024r. o 19:31
~~Beka napisał(a): Pasuje ! Mamy taśmy i nimi zapłacimy rachunki i lekarstwa .


No i jeszcze komisje "szczerbate" za darmochę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Jeżyna niezalogowany
30 maja 2024r. o 19:34
Macie Taśmy to spier......cie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.