Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wybory Polaków

~~Płowobrunatny Czosnaczek niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 17:26
Mój wybór jest taki zamiast na Owsiaka daje na TV Republika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Twoje prawo niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 17:31
~~Płowobrunatny Czosnaczek napisał(a): Mój wybór jest taki zamiast na Owsiaka daje na TV Republika.

Zostaw troszkę na dokarmianie więźniów politycznych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 17:33
Mój wybór jest taki sam zamiast na Owsiaka daje na TV Republika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żołnierz niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 17:38
~~Płowobrunatny Czosnaczek napisał(a): Mój wybór jest taki zamiast na Owsiaka daje na TV Republika.

A my powróciliśmy do uczestnictwa w orkiestrze. Precz z pisdzielskim ministrem obrony. Płaszczak dziad won.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciekawy gość niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 17:49
~~Żołnierz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrunatny Czosnaczek napisał(a): Mój wybór jest taki zamiast na Owsiaka daje na TV Republika.

A my powróciliśmy do uczestnictwa w orkiestrze. Precz z pisdzielskim ministrem obrony. Płaszczak dziad won.


Już zapomniałeś kto stał "murem za Polskim mundurem"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cha cha cha cha cha niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 18:11
~~Ciekawy gość napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żołnierz napisał
A my powróciliśmy do uczestnictwa w orkiestrze. Precz z pisdzielskim ministrem obrony. Płaszczak dziad won.


Już zapomniałeś kto stał "murem za Polskim mundurem"?

Pisiory na mundurach się tylko lansowali. Nawet nasz pisslamski poseł na mundurach strażackich się lansił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Tunbergia niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 18:14
~~Płowobrunatny Czosnaczek napisał(a): Mój wybór jest taki zamiast na Owsiaka daje na TV Republika.

Ty lepiej zbieraj na dobrego psychiatrę durny ...ze

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiara czyni cuda niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 18:24
~~Rdzawobrunatna Tunbergia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrunatny Czosnaczek napisał(a): Mój wybór jest taki zamiast na Owsiaka daje na TV Republika.

Ty lepiej zbieraj na dobrego psychiatrę durny ...ze Zastosowana autokorekta

Nie zawsze wiara cud uczyni. Taki tępy młot nie jest podatny ani na wiedzę ani na medycynę. TV Republika czyni z niego niewolnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.