Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wybory Polaków

~~Nie z Chile niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 19:44
~~Pinochet napisał(a): Mój wybór jest taki sam zamiast na Owsiaka daje na TV Republika.

My tam w Polsce wolimy WOŚP i Owsiaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Rogownica niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 19:52
~~Nie z Chile napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Mój wybór jest taki sam zamiast na Owsiaka daje na TV Republika.

My tam w Polsce wolimy WOŚP i Owsiaka.


A my frajerstwa nie utrzymujemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie c Chile niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 19:57
~~Purpurowa Rogownica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nie z Chile napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Mój wybór jest taki sam zamiast na Owsiaka daje na TV Republika.

My tam w Polsce wolimy WOŚP i Owsiaka.

A my frajerstwa nie utrzymujemy

My też .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Czosnaczek niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 20:20
Wybór Polaka jest taki że wybiera szkołę gdzie dzieci uczą się pisać a nie tylko podpisać, czytać i liczyć nie tylko do stu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiem niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 20:28
~~Płowobrunatny Czosnaczek napisał(a): Wybór Polaka jest taki że wybiera szkołę gdzie dzieci uczą się pisać a nie tylko podpisać, czytać i liczyć nie tylko do stu

Wiem do kogo pijesz. Mamy prezydenta który umie tylko podpisywać decyzje Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gorszy sort niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 20:33
~~Wiem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrunatny Czosnaczek napisał(a): Wybór Polaka jest taki że wybiera szkołę gdzie dzieci uczą się pisać a nie tylko podpisać, czytać i liczyć nie tylko do stu

Wiem do kogo pijesz. Mamy prezydenta który umie tylko podpisywać decyzje Kaczyńskiego.

Jeden tu piszący konfederata Pinochet pisze że gdyby był kobietą to zrobił by laske Braunowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Kolkwicja niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 20:46
~~Gorszy sort napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wiem napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Płowobrunatny Czosnaczek napisał(a): Wybór Polaka jest taki że wybiera szkołę gdzie dzieci uczą się pisać a nie tylko podpisać, czytać i liczyć nie tylko do stu

Wiem do kogo pijesz. Mamy prezydenta który umie tylko podpisywać decyzje Kaczyńskiego.

Jeden tu piszący konfederata Pinochet pisze że gdyby był kobietą to zrobił by laske Braunowi.
[/cj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Kokoryczka niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 20:47
A na wypłatę nieuki dostaną dwa czerwone i trzy zielone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza