Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman: Często słyszałem dziwne odgłosy w swoim telefonie
~~Szarawobiały Platan niezalogowany
21 lutego 2024r. o 11:23
a jakie to ''głosy'' kazali władzom tego grajdoła wejść w szemrany układ z Bogatynią by śmieci od nich trafiały tutaj?
pytanko...zgoda była za ''free''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Platan niezalogowany
21 lutego 2024r. o 11:25
''* ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zupa Romana niezalogowany
21 lutego 2024r. o 11:32
Bolesławiecki męczennik. Prześladowania władzy jak za okupacji albo komuny.
Wnioskuję o zmianę nazwy Rynek na "Plac Piotra Pierwszego Bolesławieckiego". Ktoś przeciw?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Begonia niezalogowany
21 lutego 2024r. o 11:39
No przykro mi strasznie,że ABW podsłuchiwała naszego prezydenta miasta przecudnej urody. Mamy nadzieje,że przed wyborami dla niego ostatnimi, żadne brudy nie wyjdą na światło dzienne. Panie Piotrze trzymamy kciuki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ido wybory niezalogowany
21 lutego 2024r. o 12:27
No, ale bez jaj! Kto chcial wysluchiwac boleslawieckiego Zorbana? Panie, u mnie w telefonie tyz so ery / szmery, czy to znaczy ze Fonsik mnie wysluchuje!
Koscielne babunie z potancowek ktore finansujecie z mych podatkow pewniePanu wspolczujo. Ja nie, bo to bzdety wymyslone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
21 lutego 2024r. o 12:54
"Często słyszałem dziwne odgłosy w swoim telefonie"

to tylko ubywajacy elektorat zadawał pytania;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca PO niezalogowany
21 lutego 2024r. o 14:00
Dobrze że nie słyszy pan odgłosów rolników:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Żylistek niezalogowany
21 lutego 2024r. o 15:19
~~Srebrnoszara Skimia napisał(a): "Często słyszałem dziwne odgłosy w swoim telefonie"

to tylko ubywajacy elektorat zadawał pytania;)
A kto nie słyszał? Szczególnie jak się chodzi z telefonem przy uchu, a druga osoba też chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.