Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Oświadczenie panaM

11445
PanM
22 lutego 2024r. o 17:08
Oświadczam że żałuję i czuję się winny biorąc udział w krypto kampanii " Prezydent odpowie na pytania Bolecnautów " zainicjowanej przez ratusz jako tekst zlecony redakcji Bolec-Info.
Pytania nasze posłużyły jako element promocji urzędującego prezydenta pod płaszczykiem polemiki z czytelnikami.
W wyrachowany sposób wykorzystano portal do nieuczciwej moim zdaniem promocji urzędnika miejskiego magistratu.
Odpowiedzi na pytania były zdawkowe i tendencyjne odwracając uwagę od intencji pytających.
Przykład -- Na pytanie " Jakie korzyści odnieśli Bolesławianie ze sprzedaży działek budowlanych deweloperom ? "
Padła odpowiedź że dzięki temu wzbogacili się Bolesławieccy przedsiębiorcy / deweloperzy / a mieszkańcy miasta mają wybudowane mieszkania "
Moją intencją było aby wskazać kto zarobił.
Bo kolej rzeczy wskazuje że / NA WOLNYM RYNKU KUPILI JE ZA WYGÓROWANE CENY DEWELOPERZY A POTEM ODSPRZEDALI ZA JESZCZE WYŻSZE PO PIERWSZE MIESZKAŃCOM./
A nie można było panie prezydencie wycenić tych działek uzbroić i sprzedać po preferencyjnej cenie Bolesławianom w formie losowania ?
Zarobił pan , zarobił deweloper a końcowy klient będzie to spłacał kilkadziesiąt lat.
Ta ziemie nie była i nie jest własnością magistratu. To ziemie mieszkańców i należało im ją udostępnić w taki sposób aby mogli sami wybudować swoje domy bez pośrednika i bez pompowania cen gruntu.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~No to pojechane niezalogowany
22 lutego 2024r. o 17:40
Grubo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
22 lutego 2024r. o 17:48
Kto miał te dociekliwe pytania zadawać? Ojciec redaktor, który nie ma zbyt duzego pojęcia o dziennikarstwie? Gdzie był Bernard, który mógłby to zrobić o wiele lepiej?

Dać sie ograc na własnym podwórku, to tylko bolec.info potrafi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Żółwik niezalogowany
22 lutego 2024r. o 17:50
PanM napisał(a): Ta ziemie nie była i nie jest własnością magistratu.

Zgadza się.
To jest ziemia Króla Romana I Bolesławieckiego i może z nią zrobić, co mu się tylko podoba.
Ludzki Pan!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spostrzegawcza niezalogowany
22 lutego 2024r. o 17:51
~~Morus napisał(a): Kto miał te dociekliwe pytania zadawać? Ojciec redaktor, który nie ma zbyt duzego pojęcia o dziennikarstwie? Gdzie był Bernard, który mógłby to zrobić o wiele lepiej?

Dać sie ograc na własnym podwórku, to tylko bolec.info potrafi.

Tam w tych odpowiedziach pisze " TEKST ZLECONY " a to wiele wyjaśnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Czyściec niezalogowany
22 lutego 2024r. o 18:38
ja pierdzielę ...;D
minione lata nic was nie nauczyły?...jeśli tak to jesteście nie wiem...naiwniakami?...głupcami?
przeleć jeden z drugim tamten temat i przeczytajcie to co napisałem...
a przecież napisałem wprost że na konkretne i raczej niewygodne pytanie nie padnie żadna odpowiedź...HAHAHAHAHA

od lat dajecie się ''dymać'' jak nie ''carewiczowi'' to ''czarusiowi'' czy ''etatowemu'' ...;D
teraz po raz wtóry pokazano wam ''faka'' ;D i jojczycie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dzięki że mamy Jana niezalogowany
22 lutego 2024r. o 19:29
~~Brązowozłoty Czyściec napisał(a): ja pierdzielę ...;D
minione lata nic was nie nauczyły?...jeśli tak to jesteście nie wiem...naiwniakami?...głupcami?
przeleć jeden z drugim tamten temat i przeczytajcie to co napisałem...
a przecież napisałem wprost że na konkretne i raczej niewygodne pytanie nie padnie żadna odpowiedź...HAHAHAHAHA

od lat dajecie się ''dymać'' jak nie ''carewiczowi'' to ''czarusiowi'' czy ''etatowemu'' ...;D
teraz po raz wtóry pokazano wam ''faka'' ;D i jojczycie...

No tak ale my mamy Jana i on zawsze wie co jest grane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chi chi niezalogowany
22 lutego 2024r. o 19:40
Jan , to tani pajac. Wszędzie wsadza ryj ale sam nic nie może.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza