Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fordem staranował ciężarówkę
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
28 lutego 2024r. o 12:21
~~Jasnożółta Petunia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kasztanowatoczerwony Wielosił napisał(a): tam wyjechać to dramat

dramat to nieudacznicy za kolkiem, ktorzy prawko znalezli w czipsach albo kupili za czapke gruszek....
Ale znalazł się Hołowczyc, "mizdrz" pisowni i kierownicy.

no coz....30 lat prawko, srednio po 70-80k km rocznie - ani jednego incydentu, nic!
mozna? bo jezdzic trza umic, jechac byle kto potrafi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jerzy niezalogowany
28 lutego 2024r. o 12:51
nie wiem czy w tym przypadku miało to miejsce, ale największym problemem na tym skrzyżowaniu są idioci za kółkiem, którzy jadąc Nila, blokują ruch wpuszczając wszystkie auta z Widoku. Ford wyraźnie nie zdążył przed ciężarowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Rozwar niezalogowany
28 lutego 2024r. o 12:54
~~Jerzy napisał(a): nie wiem czy w tym przypadku miało to miejsce, ale największym problemem na tym skrzyżowaniu są idioci za kółkiem, którzy jadąc Nila, blokują ruch wpuszczając wszystkie auta z Widoku. Ford wyraźnie nie zdążył przed ciężarowym.


Gdyby nie "ci idioci' nikt z Widoku nie miałby szans przejechać krzyżówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miki niezalogowany
28 lutego 2024r. o 12:56
~~Jerzy napisał(a): nie wiem czy w tym przypadku miało to miejsce, ale największym problemem na tym skrzyżowaniu są idioci za kółkiem, którzy jadąc Nila, blokują ruch wpuszczając wszystkie auta z Widoku. Ford wyraźnie nie zdążył przed ciężarowym.

Masz racje i to jest blokowanie ruch za co grozi mandat gdzie jest policja w takich sytuacjach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Laurencja niezalogowany
28 lutego 2024r. o 12:57
~~Ołowiany Rozwar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jerzy napisał(a): nie wiem czy w tym przypadku miało to miejsce, ale największym problemem na tym skrzyżowaniu są idioci za kółkiem, którzy jadąc Nila, blokują ruch wpuszczając wszystkie auta z Widoku. Ford wyraźnie nie zdążył przed ciężarowym.


Gdyby nie "ci idioci' nikt z Widoku nie miałby szans przejechać krzyżówki.


Się puszcza jeden samochód i jedzie dalej, a nie stoisz baranie i puszczasz 15 aut. Medalu za to nie dostaniesz, ewentualnie po mordzie od tych, którym blokujesz ruch
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Czyściec niezalogowany
28 lutego 2024r. o 12:58
~~Ołowiany Rozwar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jerzy napisał(a): nie wiem czy w tym przypadku miało to miejsce, ale największym problemem na tym skrzyżowaniu są idioci za kółkiem, którzy jadąc Nila, blokują ruch wpuszczając wszystkie auta z Widoku. Ford wyraźnie nie zdążył przed ciężarowym.


Gdyby nie "ci idioci' nikt z Widoku nie miałby szans przejechać krzyżówki.

Zawsze jest alternatywa jak ktoś napisał Ceramiczna mostowa i obwodnica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiek niezalogowany
28 lutego 2024r. o 13:13
~~Brązowoszara Laurencja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowiany Rozwar napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jerzy napisał(a): nie wiem czy w tym przypadku miało to miejsce, ale największym problemem na tym skrzyżowaniu są idioci za kółkiem, którzy jadąc Nila, blokują ruch wpuszczając wszystkie auta z Widoku. Ford wyraźnie nie zdążył przed ciężarowym.


Gdyby nie "ci idioci' nikt z Widoku nie miałby szans przejechać krzyżówki.

Się puszcza jeden samochód i jedzie dalej, a nie stoisz baranie i puszczasz 15 aut. Medalu za to nie dostaniesz, ewentualnie po mordzie od tych, którym blokujesz ruch

a co z uchwalonym przepisem o jeżdzie na suwak ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Forsycja niezalogowany
28 lutego 2024r. o 13:16
~~rysiek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowoszara Laurencja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ołowiany Rozwar napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jerzy napisał(a): nie wiem czy w tym przypadku miało to miejsce, ale największym problemem na tym skrzyżowaniu są idioci za kółkiem, którzy jadąc Nila, blokują ruch wpuszczając wszystkie auta z Widoku. Ford wyraźnie nie zdążył przed ciężarowym.


Gdyby nie "ci idioci' nikt z Widoku nie miałby szans przejechać krzyżówki.

Się puszcza jeden samochód i jedzie dalej, a nie stoisz baranie i puszczasz 15 aut. Medalu za to nie dostaniesz, ewentualnie po mordzie od tych, którym blokujesz ruch
a co z uchwalonym przepisem o jeżdzie na suwak ?


Cos cie sie misiu popier...liło.
Słabo znasz przepisy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza