Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

14240
M21W2
23 lipca 2024r. o 17:34
~~Fioletowy Cytryniec napisał(a): Lucek , grabki , szczota, szufla i nie kłóć się z młodymi. Oni są wyszczekani, a ty stary rupieciu co , ? , tylko jak na katolika przystało, tylko


Dziękuję za twoją opinię , o sukcesach rządu nic nie możesz napisać , głosowałeś na tych nieudaczników ? .
Ja rupieć a ty śmieć ( to nie obelga to jeden z synonimów słowa rupieć ) możemy tak się wzajemnie obrzucać błotem .
Lubisz taką " zabawę " to się bawmy .
Synonimy do słowa rupieć
1. grat, szpargał, obdrapaniec, klamot, klekot, staroć, starocie, śmieć, barachło, fajans , każdy z tych synonimów
pasuje do ciebie .
Przyjemnego wieczoru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa magnolia niezalogowany
23 lipca 2024r. o 17:37
Nie odpowiedziałeś Januszowi po kiego uja do niego dzwonisz pajacu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucek niezalogowany
23 lipca 2024r. o 17:41
~~Cynamonowa magnolia napisał(a): Nie odpowiedziałeś Januszowi po kiego uja do niego dzwonisz pajacu .


Wirusa mam po nalewce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
23 lipca 2024r. o 17:46
~~grubas z koziej napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): Ben*ek to jest, - to pies łańcuchowy Marcina. Wklej stare wulgarne wypowiedzi Lucjana , chwila i poszły w PIS -du. Masz rację ,, musi im nieźle ''dupę lizać'' .Ale z drugiej strony , co mógłby robić , z tym wykształceniem jak Ferdek Kiepski .???


ty tr0jnar jakie masz wykształcenie ?

po rusztowaniach latałes wiec domyslam sie ze nizebyt wysokie

Przezjdz badania wysokościowe tłuku i psychotesty -ziobro!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażak Sam niezalogowany
23 lipca 2024r. o 17:49
~~sąsiad napisał(a): M21W2 napisał(a): Jak mnie cieszą ....... .


Weź się starcze za porządki , odstaw komputer , zgłosiłem twoje obejście do straży gminnej i straży pożarnej .Nie ma ,, wolność Lucku w swoim domku". !
A mnie takie cieszą bo skoro ktoś to pisze to widzi to i opisuje. Trzeba będzie zapłacić mandat bo coś może się zapalić .Teraz są na czasie pożary wysypisk śmieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~twój prawnik niezalogowany
23 lipca 2024r. o 17:53
~~grubas z koziej napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): Ben*ek to jest, - to pies łańcuchowy Marcina. Wklej stare wulgarne wypowiedzi Lucjana , chwila i poszły w PIS -du. Masz rację ,, musi im nieźle ''dupę lizać'' .Ale z drugiej strony , co mógłby robić , z tym wykształceniem jak Ferdek Kiepski .???


ty tr0jnar jakie masz wyksztalcenie ?

po rusztowaniach latałes wiec domyslam sie ze nizebyt wysokie

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowy Cytryniec napisał(a): Lucek , grabki , szczota, szufla i nie kłóć się z młodymi. Oni są wyszczekani, a ty stary rupieciu co , ? , tylko jak na katolika przystało, tylko


Dziękuję za twoją opinię , o sukcesach rządu nic nie możesz napisać , głosowałeś na tych nieudaczników ? .
Ja rupieć a ty śmieć ( to nie obelga to jeden z synonimów słowa rupieć ) możemy tak się wzajemnie obrzucać błotem .
Lubisz taką " zabawę " to się bawmy .
Synonimy do słowa rupieć
1. grat, szpargał, obdrapaniec, klamot, klekot, staroć, starocie, śmieć, barachło, fajans , każdy z tych synonimów
pasuje do ciebie .
Przyjemnego wieczoru .

A teraz napisz co to za określenie ,,parówa''.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zuzu niezalogowany
23 lipca 2024r. o 17:55
To jest konkret Poczta Polska zwalnia 10.000 osób, a PKP cargo 4000 . Owacje na stojąco dla wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia, którzy są największym sukcesem tego rządu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 lipca 2024r. o 17:57
~~Ciemnoszara Liatra napisał(a): Lucjan ...odpowiedz mi na jedno bo po tym wylewie łgarstw i manipulacji zastanawia mnie jedno...
po jakiego ''wuja '' to ty do mnie dzwonisz a nie ja do ciebie?

~~Ciemnoszara Liatra napisał(a): Lucjan ...odpowiedz mi na jedno bo po tym wylewie łgarstw i manipulacji zastanawia mnie jedno...
po jakiego ''wuja '' to ty do mnie dzwonisz a nie ja do ciebie?


Po kiego wuja mnie atakujesz kłamstwami , zadzwoniłem bo nie chciałem na forum ciągnąć tematu o tym oszczercy "moim dawnym znajomym ".
Powiedziałem tobie jak człowiekowi co i jak było a ty co , nie mogłeś się powstrzymać dołączyłeś do oszczekiwaczy .
Po kiego wuja pisałeś że rozmawialiśmy .
Ja mam odwagę zadzwonić i wyjaśnić tobie coś czego nie chcę ciągnąć na forum , tobie tej odwagi brak , wolisz pod kilkoma
pseudonimami mnie bezczelnie atakować przy pomocy kłamstw i oszczerstw .
Dałeś mi tym wpisem że nie mo0żna ciebie potraktować jak normalnego człowieka , porozmawiać jak człowiek z człowiekiem , wybrałeś bełkot na mój temat na forum , już nie będzie telefonu nie do ciebie nienawistniku .
Podczas rozmowy telefonicznej jesteś bardzo eleganckim rozmówcą , przy klawiaturze zmieniasz się nie do poznania .



Dopisane 23.07.2024r. o godz. 17:57:

~~Ciemnoszara Liatra napisał(a): wracam na leżak a ty łgarzu przemyśl swoje idio.ty.czne postępowanie...;D


I vice versa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza