Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
23 lipca 2024r. o 19:19
więc o której...
mnie odwagi?...przecież to ja ci zaproponowałem...
mnie lekarz? ..przecież to ty sam w rozmowie przyznałeś że masz problemy emocjonalne...;D

a ja w twoim postępowaniu widzę poważniejszy problem...jesteś osobnikiem o skłonnościach dysocjacyjnych a to już nie powinno być bagatelizowane...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
23 lipca 2024r. o 19:21
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotordzawa Cebula napisał(a): a zarówna w rozmowie telefonicznej jak i tutaj otwarcie ci piszę że nie uważam cię za kogoś pozytywnego.


Twoja ocena mi lata , oszust , oszczerca i kłamca do tego walnięty w głowę po upadku z rusztowania jest dla mnie mniej niż zerem .
Od dziś dla mnie nie istniejesz podły ziejący nienawiścią maluczki człowieczku .
Bez odbioru

no jak to?
już ''bez odbioru''????
przecież przed chwilą deklarowałeŚ przybycie do redakcji...HAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
23 lipca 2024r. o 19:22
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:
Znajdę , będziesz tam razem ze mną , starczy ci odwagi .

;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 lipca 2024r. o 19:24
~~sygnalista napisał(a): Panie Komendancie Policji w Bolesławcu.
Czy to prawda że niejaki Lucjan z Ocic sparaliżował pracę pańskiej komendy ,zgłaszając aby Pańska komenda poszukała jego dawnego znajomego , który napisał że u niego w obejściu jest bałagan. Rozumiem że ta zgłaszająca osoba to nie byle kto , on ci min.uratował przed zamknięciem Wizów , wraz z biednym zakonnikiem stocznię kolebkę Solidarności i nie bójmy się przesady - Polskę.
Panie komendancie proszę prosić ministra o posiłki , afera jest.
Naprawdę nic nie



Jak masz tylko takie objawy to się cieszę , psychiatra ci nie potrzebny , przeproś swój móżdżek a wszystko wróci do normy .
Miłego wieczoru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
23 lipca 2024r. o 19:26
O KTÓREJ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kosaciec pstry niezalogowany
23 lipca 2024r. o 19:29
Nie ma co pytać . Lucjan to cytując Ziobrę ,,mięka faja'' Hihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~posterunkowy niezalogowany
23 lipca 2024r. o 19:32
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~sygnalista napisał(a): Panie Komendancie Policji w Bolesławcu.
Czy to prawda że niejaki Lucjan z Ocic sparaliżował pracę pańskiej komendy ,zgłaszając aby Pańska komenda poszukała jego dawnego znajomego , który napisał że u niego w obejściu jest bałagan. Rozumiem że ta zgłaszająca osoba to nie byle kto , on ci min.uratował przed zamknięciem Wizów , wraz z biednym zakonnikiem stocznię kolebkę Solidarności i nie bójmy się przesady - Polskę.
Panie komendancie proszę prosić ministra o posiłki , afera jest.
Naprawdę nic nie



Jak masz tylko takie objawy to się cieszę , psychiatra ci nie potrzebny , przeproś swój móżdżek a wszystko wróci do normy .
Miłego wieczoru


Ty nas ściągnąłeś !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 lipca 2024r. o 19:39
~~posterunkowy napisał(a): Ty nas ściągnąłeś !!!


O choroba nie mów że z psychiatryka , dali przepustkę ? , odwiedź rodzinę , na pewno sprawisz im radość .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA #pijezkranu