Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Luli niezalogowany
23 lipca 2024r. o 17:58
To jest konkret firmy, które miały budować elektrownię atomowe w Polsce, będą budowane je w Czechach, a te firmy które miały budować CPK w Polsce, będą budować je na Węgrzech.Gratulacje dla wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia, którzy są największym sukcesem tego rządu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 lipca 2024r. o 17:59
~~taka prawda napisał(a): Ben*ek to jest, - to pies łańcuchowy Marcina. Wklej stare wulgarne wypowiedzi Lucjana , chwila i poszły w PIS -du. Masz rację ,, musi im nieźle ''dupę lizać'' .Ale z drugiej strony , co mógłby robić , z tym wykształceniem jak Ferdek Kiepski .???


Tym wpisem udowodniłeś kim jesteś , nędzną KANALIĄ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uaua niezalogowany
23 lipca 2024r. o 18:01
To jest konkret spadają dochody spółek skarbu państwa, Orlenu o 7 miliardów, a Jastrzębskiej Spółki Węglowej o około 5 miliardów.Brawo wyborcy koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
23 lipca 2024r. o 18:02
~~Strażak Sam napisał(a):
Ktoś napisał: ~~sąsiad napisał(a): M21W2 napisał(a): Jak mnie cieszą ....... .


Weź się starcze za porządki , odstaw komputer , zgłosiłem twoje obejście do straży gminnej i straży pożarnej .Nie ma ,, wolność Lucku w swoim domku". !
A mnie takie cieszą bo skoro ktoś to pisze to widzi to i opisuje. Trzeba będzie zapłacić mandat bo coś może się zapalić .Teraz są na czasie pożary wysypisk śmieci.


A jak te chabazie to zioło ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 lipca 2024r. o 18:06
~~Cynamonowa magnolia napisał(a): Nie odpowiedziałeś Januszowi po kiego uja do niego dzwonisz pajacu .


Co tobie do tego półgłówku - synonim słowa pajac .


Dopisane 23.07.2024r. o godz. 18:06:

~~twój prawnik napisał(a): A teraz napisz co to za określenie ,,parówa''.


Przepraszam za " parówę " faszysto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
23 lipca 2024r. o 18:12
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoszara Liatra napisał(a): Lucjan ...odpowiedz mi na jedno bo po tym wylewie łgarstw i manipulacji zastanawia mnie jedno...
po jakiego ''wuja '' to ty do mnie dzwonisz a nie ja do ciebie?

Ktoś napisał: ~~Ciemnoszara Liatra napisał(a): Lucjan ...odpowiedz mi na jedno bo po tym wylewie łgarstw i manipulacji zastanawia mnie jedno...
po jakiego ''wuja '' to ty do mnie dzwonisz a nie ja do ciebie?

Po kiego wuja mnie atakujesz kłamstwami , zadzwoniłem bo nie chciałem na forum ciągnąć tematu o tym oszczercy "moim dawnym znajomym ".
Powiedziałem tobie jak człowiekowi co i jak było a ty co , nie mogłeś się powstrzymać dołączyłeś do oszczekiwaczy .
Po kiego wuja pisałeś że rozmawialiśmy .
Ja mam odwagę zadzwonić i wyjaśnić tobie coś czego nie chcę ciągnąć na forum , tobie tej odwagi brak , wolisz pod kilkoma
pseudonimami mnie bezczelnie atakować przy pomocy kłamstw i oszczerstw .
Dałeś mi tym wpisem że nie mo0żna ciebie potraktować jak normalnego człowieka , porozmawiać jak człowiek z człowiekiem , wybrałeś bełkot na mój temat na forum , już nie będzie telefonu nie do ciebie nienawistniku .
Podczas rozmowy telefonicznej jesteś bardzo eleganckim rozmówcą , przy klawiaturze zmieniasz się nie do poznania .



łżesz...po raz kolejny łżesz...
teraz ci byłem potrzebny?
a kiedy zakładałeś swój temat o niejakim PanuM nie potrzebowałes konsultacji?...jesteś Lucek łgarzem ,manipulantem i konfabulantem...
ja zarówna w rozmowie telefonicznej jak i tutaj otwarcie ci piszę że nie uważam cię za kogoś pozytywnego...ty żyjesz kłamstwem...ty żyjesz dopiero wtedy kiedy kogoś zwyzywasz...
aby zadzwonić potrzebujesz odwagi?...pokaż swoją odwagę idąc do redakcji i pokazując im jakieś swoje screeny a nie dzwonisz do mnie i pierdo.lisz ;D mi o twojej ''s'' ;D
masz problem z ''kilkoma moimi pseudonimami '' to leć to zgłoś ... u swojego prawnika który cię wyśmiał lub od razu do prokuratora...;D
masz ''jaja''? to może jutro w redakcji jakieś spotkanko? ?
po co pisałem o rozmowie? a napisałem kiedy ona była?...ty to zrobiłeś ...;D
Lucuś -ja jestem otwarty dlatego tu i teraz piszę wprost co o tobie myślę i za kogo cię uważam...
a ty łgarzu co zrobiłeś?...na swójsposób ''upiększyłeś '' to co odemnie usłyszałeś ...
to też jest twój ''chory świat''...ty nie potrafisz żyć w spokoju ...typowy ''patol emocjonalny''...
nie będzie kolejnego telefonu?...o kurna tatuś ...chyba się rozpłaczę ...HAHAHAHAHA

myślę że teraz już na amen zamkniesz tu swój kłamliwy dziób ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sygnalista niezalogowany
23 lipca 2024r. o 18:14
Panie Komendancie Policji w Bolesławcu.
Czy to prawda że niejaki Lucjan z Ocic sparaliżował pracę pańskiej komendy ,zgłaszając aby Pańska komenda poszukała jego dawnego znajomego , który napisał że u niego w obejściu jest bałagan. Rozumiem że ta zgłaszająca osoba to nie byle kto , on ci min.uratował przed zamknięciem Wizów , wraz z biednym zakonnikiem stocznię kolebkę Solidarności i nie bójmy się przesady - Polskę.
Panie komendancie proszę prosić ministra o posiłki , afera jest.
Naprawdę nic nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Komendant Jarosław Granatnik niezalogowany
23 lipca 2024r. o 18:42
Nie wolno kpić z Lucjana. Proszę jutro zgłosić się na Policję bo inaczej zostanie pan doprowadzony w kajdanach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza