Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 11:11
~~ napisał(a): Dzięki opozycjonistom którzy siedzieli po więzieniach i obozach. A ty? Gdzie siedziałeś? I przestań gościu pieprzyć o wolnej Polsce bo ty nie masz pojęcia o czym piszesz.


Gościu , jak nasi przywódcy siedzieli w więzieniach i obozach my podjęliśmy walkę o uwolnienie ich .
Największe protesty odbywały się w latach grudzień 1981 i lata 1982-83 , gościu siedzący w więzieniach nie byli w stanie nic zrobić poza protestami głodówkowymi , siedzący w obozach w dużych grupach organizowali jakieś niewielkie protesty na terenie obozów które były brutalnie pacyfikowane przez siepaczy Jaruzelskiego i Kiszczaka .
Wyszli z więzień i obozów i dołączyli do nas mających już zorganizowane struktury ruchu oporu i ponownie przejęli przywództwo .
Gościu masz kogoś w rodzinie co miał odwagę podjąć walkę ze zbrodniczą organizacją Jaruzelskiego , ty albo byłeś za młody i nie znasz historii walki lub co bardziej jest prawdopodobne siedziałeś cicho jak mysz pod miotłą .
Gościu wiesz że w Bolesławcu wiernych Solidarności zostało ok.100 osób plus mniej więcej tylu samo młodych ludzi ze szkół średnich Liceum Ogólnokształcące , Technikum Górnicze tworząc własną organizację Uczniowski Komitet Oporu Społecznego .
Gościu Solidarność wyszła ze stanu wojennego rozbita z ok .10 mln wiernych Solidarności i jej ideałom zostało kilkadziesiąt tysięcy , pod koniec lat osiemdziesiątych liczba ta wzrosła do kilkuset tysięcy .
Gościu w każdej walce są polegli bohaterowie i ci którzy mieli szczęście i prowadzili walkę do ostatecznego zwycięstwa .



Dopisane 24.07.2024r. o godz. 11:11:

~~Złotordzawa Cebula napisał(a): a ty chamie myślisz że twoje obelgi kierowane w stronę obcych ci osób robią na nich wrażenie?
powinieneś się leczyć a nie wprowadzać tutaj twoje ''szambiarskie klimaty''...


Cebulo , bydlaku jak by nie robiły to byś nie lamentował , szambo Cebulo budowałeś tu na forum przez lata , to ci się udało , zapewne jest to jedyny " sukces " w twoim życiu . Cebulo , ciebie boli prawda którą nie jeden o tobie przez lata pisał , do takich pałasz chorobliwą nienawiścią , takich oszczekujesz .
Na tobie poznali się dziennikarze Bolca , dostałeś dwa kopy , nadal wykopany jątrzysz to jako anonimowy hejter , tylko to potrafisz i tylko w tym jesteś tu najlepszy , histeryku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
24 lipca 2024r. o 11:16
no i po co się ''napinasz''?
a twój Lucuś jakim prawem nie tylko powiela niesprawdzone fakty a wyzywał mnie od ''parów'' o czym tu nie wspominasz...
a to że bawi mnie to że ktoś pisze o ''syfie w obejściu'' jest to tak samo zabawne jak to że ktoś tam pisał o ''malinowym nosie'' ...;D

ja nie piszę nieprawdy o tobie i twojej rodzinie....
po prostu nie znam tego i guzik mnie to interesuje...
za to Lucek sam to wszystko opisywał...od jazdy skuterkiem w zimie do pracy po fakt ile was było w domu czy to jak to poszedł na szkółkę podoficerską...;D
i to jest własnie zabawne...

ale ...twój Lucuś jak widzę bawi się pisząc do mnie że spadłem z rusztowania...pisze też o mnie o jako ''synu trepa''...
no i co?...bo o tym też nie piszesz...

twoje wpisy też są ciekawe więc co tu się ...napinasz''
Jurek...masz mnie za naiwniaka ?...myślisz że niekiedy nie widzę jak tu piszesz i jak ostatnio zareagowałeś czytając o ''hamerze''...dałem ci do zrozumienia że dobrze wiem kto pisze...
podobnie jak teraz pisząc coś o ''dogłębnym tłumaczeniu''
jak ty to sobie wyobrażasz? ;D
zresztą czy ty myślisz że mnie to interesuje?
a co do odwiedzin...pisałeś coś kiedyś o tym że odwiedzisz tu koleżkę swojego brata bo ''chcę poznać zdanie drugiej strony''
odwiedziłeś? ;D

więc teraz tu nie lamentuj tylko spróbuj wytłumaczyć bratu-DOGŁĘBNIE- ;D że emocje go gubią ...
więc zamiast się tu unosić i ''produkować'' porozmawiaj z nim...może ciebie posłucha bo to co ja mu tłumaczyłem do niego nie dotarło i chamisko nadal brnie w wyzwiska i łgarstwa...

popatrz na wpisy innych ...widzą go tak samo jak ja ...więc może że tak sobie zażartuję -ty uruchom swoją ''kancelarię '' Lucuś zrobi skreeny na Policję i niech rozpoczną szeroko zakrojone poszukiwania...;D

co o tym myślisz? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
24 lipca 2024r. o 11:19
widzisz jurek?
kiedy ja odpisuję na twój post wspominając o jego chamstwie jakby na potwierdzenie tego twój Lucuś znowu wyzywa mnie od ''bydlaków'' ;D

a może tak odpisz mu w moim imieniu że --''damskie się nie liczą''
pamiętasz ?...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
24 lipca 2024r. o 11:23
Co ten Tusk wyrabia, bezrobocie najniższe od 40 lat ,stary zgred z Ocic się zapluje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 11:26
~~Złotordzawa Cebula napisał(a): przecież to ty tu się ''napinasz'' strasząc za jakieś bzdury Policją ...



Jak bzdurą jest oczernianie to nie jęcz jak ciebie oczerniają . Czy prawdę jest że wygnałeś syna chorego na ADHD , czy prawdą jest jesteś brudasem , czy prawdą jest że przywłaszczyłeś sobie na kilka miesięcy nowy czajnik elektryczny oddałeś zniszczony poobijany i brudny , czy prawdą jest że jesteś płytkarzem , budowlańcem partaczem , moim zdaniem swoim wpisem udowodniłeś że tak to wszystko co o tobie piszą jest prawdą .
Oszuście , powiedziałem tobie wyraźnie , chciałem postraszyć anonimowego oszczercę którym mogłeś być ty , wiesz dlaczego tak sądzę , taki sposób przyjąłeś atakując skorna , pisałeś o jego brudnych szybach w oknie , brudnych firankach .
Więcej w tym temacie nie będzie już nic , głupcowi trzeba wybaczyć i zamknąć temat .
Miłego dnia i dużych wygranych w STS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
24 lipca 2024r. o 11:27
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~

Cebulo , bydlaku ................................
Na tobie poznali się dziennikarze Bolca , dostałeś dwa kopy , nadal wykopany jątrzysz to jako anonimowy hejter , tylko to potrafisz i tylko w tym jesteś tu najlepszy , histeryku .

;D
Lucuś ...zapomniałeś o lekach?
na mnie się poznali? a Jurek -twój brat bo też ma problemy z zalogowaniem chociaż tak prosił o przywrócenie możliwości ...:
za co ''dostał kopa''?

więc może to spotkanko które ci proponowałem ,na które się zgodziłeś i...minutę później sflaczałeś jak zużyta gumka...
więc?...kiedy w redakcji?...ty ze swoimi screenami ja ze swoimi kopiami zrzutów ekranu ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 11:36
~~Złotordzawa Cebula napisał(a): wój Lucuś jakim prawem nie tylko powiela niesprawdzone fakty a wyzywał mnie od ''parów''


Cebulo , jak ja tobie napisałem dlaczego brata wyzywasz od folksdojczy usprawiediwiałeś się tym że to nie ty pierwszy tak brata wyzywałeś , ty tylko powtórzyłeś , nie będę ci przypominał kto nazywał ciebie Parówą bo ty nawet zmarłego wyzywasz to jest to za co zasługujesz aby pisać o tobie jako kanalii i hipokrycie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
24 lipca 2024r. o 11:40
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotordzawa Cebula napisał(a): przecież to ty tu się ''napinasz'' strasząc za jakieś bzdury Policją ...



Jak bzdurą jest oczernianie to nie jęcz jak ciebie oczerniają . Czy prawdę jest że wygnałeś syna chorego na ADHD , czy prawdą jest jesteś brudasem , czy prawdą jest że przywłaszczyłeś sobie na kilka miesięcy nowy czajnik elektryczny oddałeś zniszczony poobijany i brudny , czy prawdą jest że jesteś płytkarzem , budowlańcem partaczem , moim zdaniem swoim wpisem udowodniłeś że tak to wszystko co o tobie piszą jest prawdą .
Oszuście , powiedziałem tobie wyraźnie , chciałem postraszyć anonimowego oszczercę którym mogłeś być ty , wiesz dlaczego tak sądzę , taki sposób przyjąłeś atakując skorna , pisałeś o jego brudnych szybach w oknie , brudnych firankach .
Więcej w tym temacie nie będzie już nic , głupcowi trzeba wybaczyć i zamknąć temat .
Miłego dnia i dużych wygranych w STS .


ty do mnie ''oszuście''? ;D
a czy to nie ty przyznałeś się tu publicznie do tego że miesiącami kłamałeś w sprawie jakiegoś tam mojego ''partactwa'' u twojego koleżki? ...czy to nie ty pisałeś tu o tym że nie wierzysz w tą ''aferę czajnikową'' ;D
i dlatego pisałem i nadal piszę że jesteś łgarzem i manipulantem...
typowy dwulicowiec...;D

mało wiesz Lucuś więc i tu konfabulujesz...
te twoje telefony do mnie chyba miały za cel coś tam ze mnie wydobyć a tu dupa...
Lucuś j jestem bardzo ostrożny w rozmowach z takimi jak ty...tacy jak ty gotowi są do największych podłości i oszczerstw...
dlatego ty czułeś się jak ryba w wodzie w towarzystwie takich jak typów jak panm czy ta zapijaczona łajza ...

temat ten chcesz zamknąć?...ten temat można zamknąć ale temat twojego chamstwa nigdy nie zniknie...
i to jest twój ''ból dupy'' na który sam sobie zapracowałeś ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu