Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Li Li niezalogowany
24 lipca 2024r. o 12:51
To jest konkret Poczta Polska zwalnia 10.000 osób , a PKP 4000 osób.Zresztą codziennie upadają kolejne firmy i zwalniają pracowników. Gratulacje dla wyborców koalicji 8* z 13 grudnia, bo te konkrety wam zawdzięczamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 12:57
kiedy nastąpiły straty poczty i PKP?
w roku 2023...
poczta 800 ''baniek'' PKP 900 ''baniek''
kto wtedy ''rządził''
piSSdzielce...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Krwawnica niezalogowany
24 lipca 2024r. o 13:23
~~Złotordzawa Cebula napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Posiwiała Krwawnica napisał(a): popatrz na wpisy innych ...widzą go tak samo jak ja ...więc może że tak sobie zażartuję -ty uruchom swoją ''kancelarię '' Lucuś zrobi skreeny na Policję i niech rozpoczną szeroko zakrojone poszukiwania...;D

co o tym myślisz? ;D

Myślę rzeczywiście masz problem ..
Ciężko mi określić osobowość człowieka
twego pokroju …
nie miałem styczności z takim przypadkiem ..
uważam że w jakimś stopniu jest to choroba ..
analityk powinien się tym zająć ..
ciężko nie było rozpoznać odpowiedzi i autora z błędnie napisanym wyrazem „Hammerku”

fajną zabawę mam z tobą Janusz „znafco”
gdy obarczasz winą Lucjana za wpisy z użyciem „Adekwatnie” ..



ojej ...błędnie?
no coż ...językiem ojczystym Polaka jest polski ....
a twoim gdy zdarzało ci się nie zmienić czcionki ?
to też było zabawne ...

tak -''adekwatnie'' to jego ulubiony zwrot...tak jak wpisy ze szczekaniem ,kundlami czy deb.il.ami...


A tak na marginesie Janusz , napisałeś kiedyś że te zwroty i nazwy do mojej osoby tylko powtarzasz , i nic w tym nadzwyczajnego nie widzisz ….
To wyobraź sobie gdybym ja zaczął pisać o tobie w podobny sposób …?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 14:35
~~Posiwiała Krwawnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotordzawa Cebula napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Posiwiała Krwawnica napisał(a): popatrz na wpisy innych ...widzą go tak samo jak ja ...więc może że tak sobie zażartuję -ty uruchom swoją ''kancelarię '' Lucuś zrobi skreeny na Policję i niech rozpoczną szeroko zakrojone poszukiwania...;D

co o tym myślisz? ;D

Myślę rzeczywiście masz problem ..
Ciężko mi określić osobowość człowieka
twego pokroju …
nie miałem styczności z takim przypadkiem ..
uważam że w jakimś stopniu jest to choroba ..
analityk powinien się tym zająć ..
ciężko nie było rozpoznać odpowiedzi i autora z błędnie napisanym wyrazem „Hammerku”

fajną zabawę mam z tobą Janusz „znafco”
gdy obarczasz winą Lucjana za wpisy z użyciem „Adekwatnie” ..



ojej ...błędnie?
no coż ...językiem ojczystym Polaka jest polski ....
a twoim gdy zdarzało ci się nie zmienić czcionki ?
to też było zabawne ...

tak -''adekwatnie'' to jego ulubiony zwrot...tak jak wpisy ze szczekaniem ,kundlami czy deb.il.ami...

A tak na marginesie Janusz , napisałeś kiedyś że te zwroty i nazwy do mojej osoby tylko powtarzasz , i nic w tym nadzwyczajnego nie widzisz ….
To wyobraź sobie gdybym ja zaczął pisać o tobie w podobny sposób …?

a myślisz że teraz kiedy tyle pomyj tu już na mnie wylano robiło by to na mnie wrażenie?
kiedy jakiś gołodupiec biegał nad Bobrem mnie w nim widziano...
kiedy jakiś typ w srebrnym autku pod szkołą obserwował dzieciaki kogo w nim widziano
to tylko dwa przykłady ...jaka była moja reakcja?
wszystkim im proponowałem by to zgłosili ... ;D
pisałem też że ''sprawa jest rozwojowa'' i wcale się nie zdziwię jak zostanę tu kiedyś seryjnym gwałcicielem lub mordercą ...;D

dlatego też jedną reakcją na takie wpisy była moja kpina ...jedyne co to wzbudzały moją wesołość ...a ty i Lucjan bierzecie to wszystko tak poważnie że piszecie o kontaktach z kancelariami i Policją ...
a przecież ja Lucjanowi powiedziałem wprost że z takimi ''zarzutami'' jakie przedstawi wyśmieją go i odeślą do domu...
to wymyślił sobie że zacznie mnie ''wkręcać'' a jakieś awanturki z adminami fałszując to co mu powiedziałem i na co mu odpowiedziałem tylko widzisz -post ten nie został puszczony przez mordo-ratora bo chyba był zbyt prawdziwy...;D

chcesz tak pisać ?...pisz...
Lucjan jak widzisz nie ma żadnych oporów...;D
dlatego odpowiadam mu ADEKWATNIE...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Kuklik niezalogowany
24 lipca 2024r. o 14:41
W ogóle Lucjan polubił słowo ADEKWATNIE i używa go gdzie popadnie.

Za chwilę napisze nam, że nas.ra.ł w kiblu adekwatnie do tego, ile zjadł :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
24 lipca 2024r. o 14:50
Internet trafił pod strzechy , także w Ocicach , i mamy tego skutek . To tak jak dać małpie brzytwę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kosaciec ponury niezalogowany
24 lipca 2024r. o 14:57
Skorn nie gryź ręki która cię wyzwoliła spod okupacji ,która krwawiąc wprowadziła demokrację wspólnie z Wałęsą a teraz cię broni nadstawiając za ciebie klatę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
24 lipca 2024r. o 15:02
~~Kosaciec ponury napisał(a): Skorn nie gryź ręki która cię wyzwoliła spod okupacji ,która krwawiąc wprowadziła demokrację wspólnie z Wałęsą a teraz cię broni nadstawiając za ciebie klatę.


No masz rację , ale jak wiem że Ocicowy opozycjonista te nasze katolicko- patriotyczne truskawki Niemcom , to krew mnie zalewa.
A Polskie biedne dzieci co ?, rzodkiewkę i kukurydzę po3 zł za kolbę.Tfu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza