Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 11:45
~~Złotordzawa Cebula napisał(a): Lucuś ...zapomniałeś o lekach?
na mnie się poznali? a Jurek -twój brat bo też ma problemy z zalogowaniem chociaż tak prosił o przywrócenie możliwości ...:
za co ''dostał kopa''?



Cebulo , jak byś nie wiedział to Jurek i ja to dwie inne osoby i osobowości , Jurek tobie nie zarzuca że dostałeś kopniaki , jak chcesz wiedzieć dlaczego on nie może się zalogować pytaj jego .



Dopisane 24.07.2024r. o godz. 11:45:

~~Złotordzawa Cebula napisał(a): kiedy ja odpisuję na twój post wspominając o jego chamstwie jakby na potwierdzenie tego twój Lucuś znowu wyzywa mnie od ''bydlaków'' ;D


Za ilu tu piszesz , jakiś bydlak ( czyżbyś to był ty ) nazwał mnie chamem dostał adekwatną odpowiedź .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
24 lipca 2024r. o 11:46
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotordzawa Cebula napisał(a): wój Lucuś jakim prawem nie tylko powiela niesprawdzone fakty a wyzywał mnie od ''parów''


Cebulo , jak ja tobie napisałem dlaczego brata wyzywasz od folksdojczy usprawiediwiałeś się tym że to nie ty pierwszy tak brata wyzywałeś , ty tylko powtórzyłeś , nie będę ci przypominał kto nazywał ciebie Parówą bo ty nawet zmarłego wyzywasz to jest to za co zasługujesz aby pisać o tobie jako kanalii i hipokrycie .


o ...dobrze że o tym wspomniałeś'' bo ja zapomniałem...
doszliście już do tego kto to pisał o Jurku jako folksdojczu? ;D


no właśnie Lucuś ...ta łajza pisała do mnie ''parówo'' ty nie tylko nie zaprzeczałeś ,nie krytykowałeś tej łajzy a wręcz go za to chwaliłeś...
zmarłego?...kiedy jeszcze żył tak samo go określałem ...nawet bardziej obrazowo...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 11:47
M21W2
3 godz. 48 min. temu
~~Kaczeniec jaskrawy napisał(a): Lucka trzyma od wczoraj. Skopano mu dupę i do dzisiaj go boli. Cham tak to przeżywa że już w pierwszym wpisie sypie wyzwiskami.

Bydlak ledwo się obudził i zobaczył Lucjana Miłego dnia życzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
24 lipca 2024r. o 11:48
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotordzawa Cebula napisał(a): Lucuś ...zapomniałeś o lekach?
na mnie się poznali? a Jurek -twój brat bo też ma problemy z zalogowaniem chociaż tak prosił o przywrócenie możliwości ...:
za co ''dostał kopa''?



Cebulo , jak byś nie wiedział to Jurek i ja to dwie inne osoby i osobowości , Jurek tobie nie zarzuca że dostałeś kopniaki , jak chcesz wiedzieć dlaczego on nie może się zalogować pytaj jego .
Dopisane 24.07.2024r. o godz. 11:45:
Ktoś napisał: ~~Złotordzawa Cebula napisał(a): kiedy ja odpisuję na twój post wspominając o jego chamstwie jakby na potwierdzenie tego twój Lucuś znowu wyzywa mnie od ''bydlaków'' ;D

Za ilu tu piszesz , jakiś bydlak ( czyżbyś to był ty ) nazwał mnie chamem dostał adekwatną odpowiedź .

tylko nie pisz nieuku że to kolejny twój ''synonim'' jak ten wczorajszy z ''pajacem'' ;D

a kto to jest to musisz przeprowadzić ''ślidztwo'' ..;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Krwawnica niezalogowany
24 lipca 2024r. o 11:52
popatrz na wpisy innych ...widzą go tak samo jak ja ...więc może że tak sobie zażartuję -ty uruchom swoją ''kancelarię '' Lucuś zrobi skreeny na Policję i niech rozpoczną szeroko zakrojone poszukiwania...;D

co o tym myślisz? ;D

Myślę rzeczywiście masz problem ..
Ciężko mi określić osobowość człowieka
twego pokroju …
nie miałem styczności z takim przypadkiem ..
uważam że w jakimś stopniu jest to choroba ..
analityk powinien się tym zająć ..
ciężko nie było rozpoznać odpowiedzi i autora z błędnie napisanym wyrazem „Hammerku”

fajną zabawę mam z tobą Janusz „znafco”
gdy obarczasz winą Lucjana za wpisy z użyciem „Adekwatnie” ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 12:05
~~Złotordzawa Cebula napisał(a): no właśnie Lucuś ...ta łajza pisała do mnie ''parówo'' ty nie tylko nie zaprzeczałeś ,nie krytykowałeś tej łajzy a wręcz go za to chwaliłeś...
zmarłego?...kiedy jeszcze żył tak samo go określałem ...nawet bardziej obrazowo...;D


Czego jęczysz , ja wiem tylko jedno , czytałem jak ty wyzywałeś Jurka od folksdojczy sprzątającego plac Niemcowi .
Czytałem też jak się tłumaczyłeś , to nie ja pierwszy , moim zdaniem znając ciebie byłeś tym pierwszym , jak też tym pierwszym co mnie wyzywał od faszystów , Cebulo a bardziej pasuje KALI skończ z tym , nie wyzywaj nie będziesz wyzywany .



Dopisane 24.07.2024r. o godz. 12:02:

~~Złotordzawa Cebula napisał(a): tylko nie pisz nieuku że to kolejny twój ''synonim'' jak ten wczorajszy z ''pajacem'' ;D


Przypomnij mi ten wczorajszy wpis kanalio , podaj stronę .



Dopisane 24.07.2024r. o godz. 12:05:

Napiszę z Cebulę , Lucjan zwiał do nory , tchórz .

Nara Cebulo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
24 lipca 2024r. o 12:09
~~Posiwiała Krwawnica napisał(a): popatrz na wpisy innych ...widzą go tak samo jak ja ...więc może że tak sobie zażartuję -ty uruchom swoją ''kancelarię '' Lucuś zrobi skreeny na Policję i niech rozpoczną szeroko zakrojone poszukiwania...;D

co o tym myślisz? ;D

Myślę rzeczywiście masz problem ..
Ciężko mi określić osobowość człowieka
twego pokroju …
nie miałem styczności z takim przypadkiem ..
uważam że w jakimś stopniu jest to choroba ..
analityk powinien się tym zająć ..
ciężko nie było rozpoznać odpowiedzi i autora z błędnie napisanym wyrazem „Hammerku”

fajną zabawę mam z tobą Janusz „znafco”
gdy obarczasz winą Lucjana za wpisy z użyciem „Adekwatnie” ..



ojej ...błędnie?
no coż ...językiem ojczystym Polaka jest polski ....
a twoim gdy zdarzało ci się nie zmienić czcionki ?
to też było zabawne ...

tak -''adekwatnie'' to jego ulubiony zwrot...tak jak wpisy ze szczekaniem ,kundlami czy deb.il.ami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Cebula niezalogowany
24 lipca 2024r. o 12:11
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotordzawa Cebula napisał(a): Lucuś ...zapomniałeś o lekach?
na mnie się poznali? a Jurek -twój brat bo też ma problemy z zalogowaniem chociaż tak prosił o przywrócenie możliwości ...:
za co ''dostał kopa''?



Cebulo , jak byś nie wiedział to Jurek i ja to dwie inne osoby i osobowości , Jurek tobie nie zarzuca że dostałeś kopniaki , jak chcesz wiedzieć dlaczego on nie może się zalogować pytaj jego .

a po co mnie ta ''wiedza''?
przecież prosił o przywrócenie i o ile pamiętał to dostał wyjaśnienie...
ja nie dostałem nigdy...;D
i co?
mam tu lamentować? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza